Heart_5

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Karty Wielkich Arkan - Cesarz

 

CESARZ
Wtajemniczenie 4

 

Kluczowe słowa/określenia: Siła, władza, intelekt, kierownictwo, autorytet, władza, podporządkowywanie sobie innych, męskość, odwaga, zwycięstwo, walka, sprawiedliwość, inicjatywa, dominacja, powaga, konsekwencja, ojciec, starszy brat, mąż, ktoś cieszący się poważaniem i szacunkiem.

 

Interpretacje - Cesarz reprezentuje w nas to co jest wieczne i żywe. To co nieustannie domaga się realizacji i nie daje się ujarzmić. Co ciągle pozwala nam wierzyć w swoją moc sprawczą dla zabezpieczenia istotnych interesów naszego życia. On reprezentuje siłę i autorytet, a jego surowy osąd jest różny od uczuciowego piękna Cesarzowej. Cesarz może być zimny i nieczuły, polegający jedynie na prawie i władzy sądowniczej. Jest surowy i nieugięty. Jest jednak zdolny do wyrażania współczucia, ponieważ zdobył już duże doświadczenie w sprawowaniu władzy. Jest potężnym i surowym władcą, ale jego siła wskazuje na czyn i powodzenie mimo wielu przeszkód życiowych. W całości karta ta symbolizuje rozsądną władzę świecką.
 


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.