Mentalistka Czandra

Mentalistka Czandra

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI
27 Rozmów na chat
17 Zrelizowanych e-maili
262 Odpowiedzi na SMS
77 Rozmów przez telefon
211 Rozmów przez 708
2 Lat na portalu
Ostatnio
online
4828 Wyświetleń profilu
Mentalistka Czandra

Ezoteryka  to dla mnie przestrzeń energetyczna, gdzie w trakcie rozwoju duchowego zaglądam do niej coraz głębiej, nieustanie się jej ucząc. Pomoc jest dla mnie dobrem najwyższym i do każdej osoby podchodzę indywidualnie by  dokładnie przeanalizować daną sytuacje a następnie  doradzić, wskazać drogę. Doświadczenie utrwala moje głębokie przekonanie iż, nasz los jest w naszych rękach, finalnie Wy podejmujecie decyzje i na jej bazie ponosicie konsekwencje zarówno te złe jak i dobre. Moją rolą jest by wskazać wszystkie argumenty „za i przeciw”, aby wasze wybory były możliwie najlepsze, prowadzące do szczęścia i harmonii. 

Ezoteryką w bardzo szerokim znaczeniu zajmuje sie ponad 20 lat ale to już Pewnie Państwo czytacie u wielu notabene wspaniałych konsultantów. Myślę ze wyróżnia mnie to, iż nie tylko jestem tarocistką / ezoterykiem ale i psychologiem co pozwala mi bardzo indywidualnie podejść do problemu. Nie ma dla mnie głupich pytań, nieceniam nikogo ze względu na przekonania politycznie, orientacje czy kolor skóry. Dla mnie liczy się człowiek a pomoc jest moim nadrzędnym celem.

Serdecznie Zapraszam do kontaktu   

Grafik dostępności do końca  może sie różnic od dotychczasowego. Jednak mając na uwadze  przede wszystkim  Państwa dobro i zaufanie ktorym mnie darzycie, zachęcam do wysysłania wiadomości sms na które postram sie odpowiedzieć maksymalnie do 72 godzin. Zapraszam rowniez do skorzytania z usługi e- mail. 

Zasady / Etyka 

  • Nie stawim kart i nie wróże w żaden inny sposob kobietom w ciąży, jednak służe radą i wsparciem.
  • Mam prawo odmówić wrózenia osobą trzecim i osobą ktore podchodzą na zasadzie "sprwdzania " nas.
  • Nie stawiam kart na powtarzające sie pytania. 
  • Mam prawo odmówić osobą ktore są w stosunku do mnie niegrzeczne, obraźliwe i wulgarne.
  • Nie odpowiadam na pytania dotyczące śmierci.

Wszystkiego Dobrego! 

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Praca, Biznes, Finanse, Wsparcie duchowe

Metody: Runy, Tarot, Horoskop, Karty Anielskie, Zimowe przepowiednie Tarota, Horoskop biznesowy na 2022 rok, Horoskop partnerski, Horoskop Anielski na 2022 rok, Horoskop miłosny, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop andrzejkowy, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
od 15:00
Wtorek
od 15:00
Środa
od 15:00
Czwartek
od 15:00
Piątek
od 15:00
Sobota
od 15:00
Niedziela
Day Off - Wolne

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.