Pomocnik
Sugestia

PROFIL

MentalistkaCzandra
teraz niedostępny

Mentalistka Czandra

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 807

Średnia ocen: 0
(7)
Ilość rozmów na chacie

(3)
Ilość rozmów przez email

(81)
Ilość rozmów przez smschat

(22)
Ilość rozmów przez telefon

(9)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Mentalistka Czandra

POLSKIANGIELSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail callback
Kategorie: Runy, Tarot, Horoskop, Karty Anielskie, Zimowe przepowiednie Tarota, Horoskop biznesowy na 2020 rok, Horoskop partnerski, Horoskop Anielski na 2020 rok, Horoskop miłosny, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop andrzejkowy, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Praca, Biznes, Finanse, Wsparcie duchowe
Mentalistka Czandra

Ezoteryka w szerokim znaczeniu to dla mnie przestrzeń energetyczna , gdzie w trakcie rozwoju duchowego zaglądam do niej coraz głębiej, nieustanie się jej ucząc. Pomoc jest dla mnie dobrem najwyższym i do każdej osoby podchodzę indywidualnie by  dokładnie przeanalizować daną sytuacje a następnie  doradzić, wskazać drogę . Kartami i dywinacją zajmuje się już od ponad 20 lat i to doświadczenie utrwala moje głębokie przekonanie iż, nasz los jest w naszych rękach, finalnie Wy podejmujecie decyzje i na jej bazie ponosicie konsekwencje zarówno te złe jak i dobre. Moją rolą jest by wskazać wszystkie argumenty „za i przeciw” aby wasze wybory były możliwie najlepsze, prowadzące do szczęścia i harmonii. 

Serdecznie Zapraszam do kontaktu   


OPINIE:

Grafik:

Poniedziałek:
14:00-20:00
Wtorek:
14:00-20:00
Środa:
14:00-20:00
Czwartek:
14:00-20:00
Piątek:
14:00-20:00
Sobota:
14:00-20:00
Niedziela:
14:00-20:00x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.