Aine

Aine

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 2791

Średnia ocen: 0

4 Rozmów na chat
4 Zrelizowanych e-maili
183 Odpowiedzi na SMS
0 Rozmów przez telefon
2 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Aine

POLSKI 
Aine

Witaj!
Cieszę się, że do mnie zaglądasz. Jestem Joanna, znana jako Aine. Wróżbiarstwem i szeroko pojętą ezoteryką interesuję się od ponad dekady. W okresie nastoletnim stawiałam swoje pierwsze kroki w czytaniu kart, próbując zrozumieć, kim naprawdę jestem i dlaczego otrzymałam ten niezwykły dar. Cały czas się rozwijam, uczę nowych rzeczy i wychodzę ze swojej strefy komfortu.

Zajmuję się przede wszystkim kartami Tarota, Tarotowym Portretem Psychologicznym i Numerologią – jednak inne dziedziny nie są mi obce. Czytanie z kart to mój konik, choć równie dobrze potrafię analizować daty urodzenia i odkrywać potencjał danej osoby. Uwielbiam to robić!

Jeśli szukasz wskazówek w dręczących Cię sprawach, nie wiesz jaką decyzję podjąć, jakie kroki poczynić w swoim życiu skontaktuj się ze mną. Powiem jak widzą to karty, jakie podpowiedzi mam dla Ciebie i jak mogę Ci pomóc. Co istotne — zawsze odpowiadam zgodnie z tym, co pokazują karty, a nie to, co klient chciałby ode mnie usłyszeć. Bo właśnie tego każdy oczekuje, prawda? Szanuję zarówno swój czas i mojego kwerenta. W moich wróżbach, prognozach ezoterycznych i analizach stawiam na jasne klarowne przesłanie i konkrety. Dlatego możesz mi śmiało zaufać, pomogę, przedstawię konkretne wskazówki i udzielę wsparcia.

  • wysyłając do mnie SMS pamiętaj aby podać swoje imię i datę urodzenia (jeśli pytasz o kogoś to również podaj te informacje). Miej na uwadze, że forma SMS to krótka odpowiedź (max 160 znaków), więc zadaj konkretne pytanie, na które chcesz poznać odpowiedź. Na SMSy odpowiadam w ciągu 24 godzin.
  • dzwoniąć do mnie, lub po zamówieniu rozmowy (Call Back) przygotuj sobie pytania, dzięki temu będziemy mogli od razu przejść do konkretów

Nie rozkładam kart osobom nieletnim, pod wpływem środków odurzających, mających zaburzenia psychiczne i rozchwianie emocjonalne, mających negatywną energię i robiących sobie z ezoteryki żarty. Pamiętajcie proszę, że to nie zabawa, a praca z energią.

Nie pozostaje mi nic innego jak zaproszenie do kontaktu ze mną. Więc zapraszam, zobaczmy jak mogę Ci pomóc.
Pozdrawiam serdecznie,
Joanna / Aine

Grafik:

Poniedziałek
zawsze gdy jestem online
Wtorek
zawsze gdy jestem online
Środa
zawsze gdy jestem online
Czwartek
zawsze gdy jestem online
Piątek
zawsze gdy jestem online
Sobota
zawsze gdy jestem online
Niedziela
zawsze gdy jestem online

Pozostałe usługi eksperta: Imprezy firmowe
Kategorie: Runy, Tarot, Karty Klasyczne, Karty Lenormand, Wahadełko, Numerologia, Horoskop urodzeniowy, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.