Pomocnik
Sugestia

PROFIL

Aine
teraz niedostępny

Aine

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 2058

Średnia ocen: 0
(3)
Ilość rozmów na chacie

(4)
Ilość rozmów przez email

(154)
Ilość rozmów przez smschat

(0)
Ilość rozmów przez telefon

(2)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Aine

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail callback Imprezy firmowe
Kategorie: Tarot, Karty Lenormand, Karty Anielskie, Biała Magia, Numerologia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Aine

Witaj!
Cieszę się, że do mnie zaglądasz. Jestem Joanna, znana jako Aine Marii. W świecie ezoterycznym poruszam się już od jakiegoś czasu. Cały czas pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności, aby móc się rozwijać dla was i dla siebie. Czytam głównie z kart Tarota, dodatkiem są Karty Anielskie i Runiczne. Interesuje mnie również Numerologia i Astrologia. Cały czas się rozwijam, uczę nowych rzeczy i wychodzę ze swojej strefy komfortu.

Moja pasja do ezoteryki rozpoczęła się tak na prawdę po osiągnięciu pełnoletności, gdy w moim życiu nastąpiło sporo zmian. Po wielu latach zaznajamiania się z tym co nienamacalne, zgłębiania wiedzy i rozwijaniu się na szkoleniach (do których nadal podchodzę), zdecydowałam się wyjść do ludzi z tym co mogę im zaoferować - uwielbiam pomagać innym.

Jeśli szukasz wskazówek w dręczących Cię sprawach, nie wiesz jaką decyzję podjąć, jakie kroki poczynić w swoim życiu skontaktuj się ze mną. Powiem jak widzą to karty, jakie podpowiedzi mam dla Ciebie i jak mogę Ci pomóc. Pamiętaj natomiast, że karty to prognoza, a nie wyrocznia - życie każdy ukłąda sobie sam i wszystko zależy od naszych decyzji.

Nie rozkładam kart osobom nieletnim, pod wpływem środków odurzających, mających zaburzenia psychiczne i rozchwianie emocjonalne, mających negatywną energię i robiących sobie z ezoteryki żarty. Pamiętajcie proszę, że to nie zabawa, a praca z energią.

Nie pozostaje mi nic innego jak zaproszenie do kontaktu ze mną. Więc zapraszam, zobaczmy jak mogę Ci pomóc.

Pozdrawiam,
Aine


OPINIE:

Grafik:

Poniedziałek:
godziny ruchome
Wtorek:
sprawdź czy jestem dostępna
Środa:
jeśli mnie nie ma zostaw wiadomość
Czwartek:
czasami pracuję w nocy
Piątek:
czasami tylko w ciągu dnia
Sobota:
wpływa na to wiele czynników
Niedziela:
:)x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.