Ika

Ika

teraz niedostępny
Ika

W moim życiu były chwile zwycięstwa i chwile porażki. Wiem, jak to jest i upadać i podnosić się, by pójść naprzód. Od wielu, wielu lat zajmuję się pomaganiem ludziom. Od 1996 r. jako konsultant Feng Shui. Zajmuję się Człowiekiem w wielu aspektach (ciało, dusza, emocje), bo zawsze Człowiek jest dla mnie najważniejszy. Używam zarówno całej mojej wiedzy psychologicznej, jak i ezoterycznej - w jednym celu - by Tobie pomóc, byś stał/a się Świadomą i Szczęśliwą Osobą, która włada swoimi emocjami, swoimi decyzjami, swoimi wyborami i swoim życiem! Dlatego określam się siebie jako psycho-coacha ezoterycznego lub - jak wolisz - Ezo - coacha.

Napisz, powiedz - w czym mogę Ci pomóc, jestem tu po to aby dzięki kartom i wahadełku - wskazać Tobie właściwą drogę  i wybory - w życiu. Czy to zrobisz - zależy od Ciebie. Karty to prognoza wydarzeń im  więcej wiesz - tym bardziej możesz się przygotować!

Metody działania: wahadełko, Feng Shui, astrologia 9 KI, jasnowidzenie i jasnosłyszenie. Korzystam również z Kart Anielskich dr Doreen Virtue.

Dziedziny: finanse i biznes, rozwój finansowy, miłość i partnerstwo, uzależniania i uwikłania. Jestem terapeutą duchowym.

Moje specjalizacje to: Problemy rodzinne i partnerskie, Rozwój zawodowy, Pomysły na biznes, Problemy emocjonalne i uzależnienia, Problemy finansowe i ich rozwiązywanie. Psychologia emocji, Interpretacja snów.

Dziedziny: Rozwój duchowy, Praca i kariera, Finanse, Miłość i partnerstwo

Metody: Wahadełko, Karty anielskie, Jasnowidzenie

Styl porady: bezpośrednio i szczerze

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
10:00-18:00
Wtorek
10:00-18:00
Środa
10:00-18:00
Czwartek
10:00-18:00
Piątek
10:00-18:00
Sobota
ruchome godziny
Niedziela
ruchome godziny

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.