NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Program Andrzejkowy na żywo

28.11.2021 godz. 20:00 - 21:30, Ekspert: Ayla

Oglądaj

Horoskop Andrzejkowy

Horoskop Andrzejkowy dla każdego znaku zodiaku opracowała Miranda

Baran

Wieczór andrzejkowy

Barany powinny spędzić ten czas bardzo przyjemnie, w atmosferze beztroski i relaksu. Dobrym pomysłem będzie spotkanie z przyjaciółmi lub pozostanie w domu z bliskimi. Osoby, które zdecydują się na zabawę w zaciszu domowym, mogą być ostatecznie bardziej usatysfakcjonowani niż ci, którzy planują wyście z domu, zwłaszcza jeśli wiąże się to z jakimś wyjazdem. Warto jedynie unikać tematów, które mogłyby wywołać dyskusję, bo u kogoś może się to zakończyć sporem.

Prognoza dla par:

Ostrożnie z towarzystwem przyjaciół lub przyjaciółek, bo nie każdy będzie prawdomówny, lub nowa sytuacja wzbudzi Waszą podejrzliwość. Może okazać się, że żona lub mąż polubił Waszą koleżankę lub kolegę bardziej niż się spodziewaliście. Możliwe też ogólnie nieporozumienia w związku lub poczucie, że bliska osoba nie jest do końca z Wami szczera. Jeśli macie osobnych znajomych, czas spędzony z przyjaciółmi będzie udany, a nawet ktoś może Wam podsunąć pomysł, jak znaleźć lepsze porozumienie z partnerem/rką. To dobry moment, aby zadbać o siebie, pójść do fryzjera czy kosmetyczki, by poczuć się atrakcyjnie, a panowie powinni częściej komplementować swoją żonę.

Prognoza dla singli:

U singli możliwe nieporozumienie na tle oczekiwań, dlatego lepiej byłoby rozsądnie i obiektywnie ocenić sytuację, zanim się zaangażujecie. Ktoś może mieć sprawę do załatwienia z Wami, planować współpracę zawodową, chcieć poprosić Was o przysługę itp. Jeśli będzie Wam się wydawało, że takie kontakty mają ukryty cel uczuciowy, wkrótce okaże się, że nic się pod tym nie kryje. Osoby, które spotykają się z kimś, mogą spodziewać się, że druga strona będzie oczekiwać konkretnych dowodów Waszego zaangażowania się, braknie natomiast z jej strony romantyzmu.

Byk

Wieczór andrzejkowy

Pozytywne kontakty z innymi powinny wprawić Was w doskonały humor. Niektórzy mogą znaleźć wspaniałe porozumienie z jedną, konkretną osobą, która jest Wam bliska, lub okaże się, że z kimś „nadajecie na tych samych falach”. Byki pokazują się jako osoby, na których można będzie polegać w drobnych, konkretnych sprawach, np. pomożecie w przygotowaniu spotkania andrzejkowego, zadbacie o gości itp. Mimo wszystko może pojawić się uszczypliwa osoba, która może zepsuć Wam nastrój. Znajdziecie jednak rozwiązanie w każdej sytuacji.

Prognoza dla par:

Możecie czuć potrzebę większej wolności, zwłaszcza te osoby, które czują się zmęczone codziennością i potrzebują odskoczni od rutyny. Jeśli macie dzieci, przekaz dla Was jest taki, że cokolwiek postanowicie, dzieci powinny być postawione na pierwszym miejscu. Nie jest to najlepszy moment, aby np. skupić się na samorealizacji, jeśli dzieci nie mają zapewnionej wystarczającej opieki pod Waszą nieobecność. U niektórych możliwe sytuacje, że pod wpływem zranienia ktoś będzie chciał zamanifestować swoją niezależność. Czas będzie działał na Waszą korzyść i lepiej z czymś poczekać niż działać pod wpływem impulsu, nawet jeśli ktoś nie zrozumie Waszych intencji.

Prognoza dla singli:

Nawet jeśli zakończyliście nieudaną relację, wciąż możliwe jest pogodzenie się z tą osobą. Ktoś pragnie Waszego powrotu, bo wciąż ma do Was uczucia. Wszystko będzie zależało od Waszej decyzji. U innych Byków jest bardzo prawdopodobne, że komuś brakuje śmiałości, by wyznać Wam miłość, lub obawia się odtrącenia. Niektórzy nie zauważają czyjegoś uczucia.

Bliźnięta

Wieczór andrzejkowy

Praca może stanąć na przeszkodzie Waszym planom andrzejkowym. Jeśli zależy Wam, by miło spędzić ten czas z bliskimi, warto zadbać wcześniej o załatwienia czegoś, co ma związek ze sprawami zawodowymi, żeby mieć w tym czasie większą swobodę ruchu. Rezygnacja z czegoś przyniesie ulgę, a wieczór andrzejkowy poprawi Wam znacząco nastrój i wyciągnie ze smutków, jeśli ktoś się czymś martwi. Warto znaleźć czas na odprężenie, bo dobrze Wam to zrobi.

Prognoza dla par:

Niektórzy z Was mogą mieć skłonność do udowadniania argumentów swojemu partnerowi lub partnerce, ale jeśli ma to związek z obowiązkami domowymi, radę macie, aby pomóc drugiej osobie, jeśli czuje się nadmiernie obciążona domowymi sprawami. Możecie czuć się ogólnie bardziej niezależni niż druga strona. Bliźnięta, które mają sytuację przeciwną, czyli partner pomaga Wam za mało, w najbliższym czasie będą szukać możliwości, by wyjść z tego nierównego podziału obowiązków. Dla tych, którzy są rodzicami, najistotniejsze będą sprawy dzieci i ich poczucie bezpieczeństwa. Poza tym pokazane jest, że nadchodzą zmiany, ale mogą się przeciągać, przy czym Wam te zmiany odpowiadać nie będą i każda zwłoka będzie Wam na rękę.

Prognoza dla singli:

W Waszym znaku pojawia się osoba niezdecydowana, która bardziej potrzebuje rozmowy niż stałej relacji uczuciowej. Możliwe są zmienne zachowania, np. wycofanie się ze znajomości, a potem powroty. W najbliższym czasie tego typu relacje mogą pojawiać się i ożywić Waszą codzienność, choć może być to tyko przyjaźń. Niewykluczone, że ktoś ma stały związek oprócz kontaktów z Wami, bo zalecana jest dyskrecja. Nawet jednak w przypadku osób wolnego stanu warto zachować dla siebie cudze tajemnice i taką macie radę.

Rak

Wieczór andrzejkowy

Wieczór spędzony na rozmowach sprawi Wam dużo przyjemności, szczególnie tym osobom, które nie mają z kimś kontaktu, a chętnie dowiedziałyby się, co słychać u znajomych. Karty przepowiadają Wam nowinki na temat osób, z którymi się nie widujecie, choć czyjaś wiedza o wspólnych znajomych będzie ograniczona. Osoby, które nie planują spotkań tego dnia, radę mają, aby sprawić sobie jakąś przyjemność, np. przygotować kąpiel w olejkach zapachowych, obejrzeć ciekawy film lub przeczytać książkę, która Was naprawdę odpręży itp.

Prognoza dla par:

Nadchodzi polepszenie w związkach i więcej harmonii. Jeśli ktoś czymś się niepokoił, teraz pojawią się powody, dla których negatywne emocje zaczną stopniowo znikać, lub ogólnie poprawią się Wam nastoje i spojrzycie optymistyczniej. Panie poczują, jak istotna jest ich rola jako kobiety w związku. Wasza troska o codzienne sprawy spowoduje, że bliscy docenią ciepło domowego ogniska. To również czas, kiedy będzie trzeba poświecić więcej uwagi dzieciom. Radę macie, aby unikać raniących sformułowań lub osób, które mają cięty język. Niektóre Raki mogą się sabotować przez samokrytykę.

Prognoza dla singli:

Raki, które już stworzyły jakąś relację z drugą osobą i wiedzą, że mają do czynienia z osobą poważnie myślącą o małżeństwie, mogą spodziewać się miłej niespodzianki w najbliższym czasie, a mianowicie oświadczyn. Nawet jeśli niepokoi Was przyszłość tej znajomości i macie jakieś wątpliwości, wkrótce sytuacja powinna się rozjaśnić i otrzymacie dowód, że druga strona myśli odpowiedzialnie o Waszym związku.

Lew

Wieczór andrzejkowy

Niektórzy z Was mogą czuć się zmęczeni lub zapracowani, a przygotowanie większego spotkania andrzejkowego będzie wymagało od Was dodatkowego nakładu czasu i energii. Niełatwo będzie się odprężyć, jeśli będziecie gospodarzami zabawy. Warto wszystko dokładnie zaplanować i nie kierować się emocjami, choć i tak w praktyce są możliwe nieprzewidziane sytuacje, które spowodują, że będzie trzeba coś zmienić. Karty zapowiadają jednak miłe niespodzianki ze strony dzieci dla tych Lwów, którzy są rodzicami.

Prognoza dla par:

Lwy lub Lwice mogą chcieć wzbudzić nieufność partnerów, aby np. ożywić związek, rozbudzić ponownie zainteresowanie swoją osobą itp. Możecie zachowywać się tajemniczo, by sprowokować drugą stronę do większego zwrócenia na siebie uwagi. Podejrzliwość żony lub męża może być dyskretnie podsycana przez określone zachowania i przyniesie to zamierzony efekt. Więcej skrytości i niezależności wzbudzi pożądaną reakcję i partner okaże Wam wyraziście, że wciąż mu zależy na związku. Radę macie, aby bardziej otworzyć się na otoczenie i mieć swój własny krąg znajomych.

Prognoza dla singli:

Single będą poznawać osoby, które albo mają słaby temperament, albo nie kierują się atrakcyjnością fizyczną człowieka, bo interesuje ich bardziej osobowość. Może dojść do sytuacji, że kiedy Wy zapragniecie więcej namiętności, druga strona zaoferuje Wam uczucie duchowe i platoniczne, bez spełnienia fizycznego. Niektórzy mogą mieć do czynienia z kimś nieśmiałym. Rada jest taka, aby spróbować bardziej przekonać do siebie tą osobę, albo jeśli odpowiada Wam przyjaźń, to lepiej kontynuować tą znajomość w formie koleżeństwa.

Panna

Wieczór andrzejkowy

Jeśli wybieracie się do znajomych, mogą Wam nie zdradzić, że spodziewają się tajemniczego gościa, który może się okazać osobą, której z jakiegoś powodu wolelibyście uniknąć. Przyjaciele mogą nie mieć informacji o Waszej sytuacji i stąd może wyniknąć pewna niezręczność. Radę macie jednak, by nie stosować uników, a jeśli dojdzie do takiego spotkania, warto porozmawiać przyjaźnie z kimś takim i nie upatrywać w tym problemu. Poza tym wspólne starania wszystkich gości o dobrą atmosferę spowodują, że nie powinno zabraknąć przysmaków na stole i poczucia zadowolenia z praktycznych rozwiązań.

Prognoza dla par:

Nadchodzą jakiegoś rodzaju zmiany w Waszych związkach, choć wciąż pokazana jest stabilizacja w rodzinach i poczucie szczęścia i spokoju. Dobry czas na spędzanie czasu wspólnie z dziećmi. Mimo wszystko pojawiają się nowe sytuacje, które odmienią coś w Waszym życiu i trudno będzie tą „lawinę” zdarzeń zatrzymać. Możecie mieć chwilami wrażenie, że nie macie na coś wpływu, a wpływ ten będziecie chciały/chcieli utrzymać. Rada jest taka, aby zachować otwarty umysł i jeśli są jakieś istotne sprawy, które trzeba zakończyć, teraz jest na to odpowiedni moment.

Prognoza dla singli:

W Waszych kartach pojawia się osoba po przejściach, która nie jest gotowa na tym etapie na nowy związek. Będzie niechętna do zobowiązywania się do czegokolwiek i gotowa w każdej chwili do wycofania się ze znajomości. Radę macie, by spędzić miło czas razem. Może okazać się, że tym sposobem zbudujecie zaufanie, ale potrzebna jest cierpliwość. Może to być ktoś, kto cierpi wciąż po innym, nieudanym związku.

Waga

Wieczór andrzejkowy

Wagi pokazują się bardzo intuicyjnie i z dużą wrażliwością w ten wieczór, a otoczenie  bardziej pragmatycznie, co okaże się przydatne. Ktoś może sprawić Wam miłą niespodziankę. Możecie liczyć na grono najbliższych, przyjaciół lub znajomych, jeśli zamierzacie spędzić w większym gronie ten czas, choć możliwe, że okażą się konieczne drobne modyfikacje planów.

Prognoza dla par:

Wspaniały czas w małżeństwach, bo znajdziecie doskonałe porozumienie z partnerem/ką, co wprowadzi bardzo dużo pozytywnych emocji w związki, a Wy powinniście poczuć się „uskrzydleni” świeżą, pozytywną energią. Ujawnienie prawdziwych emocji, ale też i prawdy, jeśli coś było ukryte, przyniesie ulgę i radość. Trudno będzie natomiast zrealizować jakieś plany i będzie trzeba z czymś cierpliwie poczekać, bo może wydarzyć się coś, co wymusi zmianę.

Prognoza dla singli:

Chwilowo zabraknie szczęścia do osób wolnego stanu. Nie warto być zbyt ufnym, bo niektórzy mogą spotkać na swej drodze osoby nieszczere, które zechcą zataić, że mają związek. Jest to jednak doskonały czas na odnowienie w sobie dobrej energii, optymizmu i cieszenie się gronem przyjaciół lub niezobowiązującymi flirtami, które sprawią radość.

Skorpion

Wieczór andrzejkowy

Czeka Was miły wieczór, który powinniście dobrze wspominać i radę macie, aby wyjść do znajomych lub na imprezę profesjonalnie zorganizowaną, a będziecie się dobrze bawić. Warto jednak wziąć pod uwagę, że coś może Was zaskoczyć, np. sukienka się poplami i dobrym pomysłem byłoby zabezpieczenie się przed tego typu sytuacjami. Możliwe drobne wpadki, które jednak nie powinny mieć wpływu na Wasze samopoczucie. Pojawia się zapowiedź, że nie będzie chętnych osób, które Was poinformują, jeśli dojdzie do czegoś, czego nie zauważycie. Lepiej samemu kontrolować sytuację. Ogólnie jednak nie powinno to być nic tak istotnego, żeby zostać w domu z takiego powodu.

Prognoza dla par:

Osoby, które mają jakieś obawy związane z planami na przyszłość, powinny w spokoju przemyśleć to, zamiast martwić się na zapas. Partner lub partnerka zatęskni za Wami, jeśli dojdzie do sytuacji, że na chwilę się rozdzielicie i może Was to miło zaskoczyć. Możecie z pewną dozą pesymizmu oczekiwać na określone wydarzenia, które mają dopiero nadejść, ale będzie to miało związek bardziej z emocjami niż realiami. Jeśli czeka Was „test wierności” z powodu chwilowej rozłąki, warto wytrwać w wierności.

Prognoza dla singli:

Osoby samotne wkrótce będą mieć szansę, by spotkać na swojej drodze kogoś, kogo zainteresujecie. Pokazana jest osoba zakochana, która pojawi się w Waszym życiu w najbliższej przyszłości. U innych może mieć miejsce sytuacja, że już kogoś znacie, kto poczuł do Was uczucie, ale nie zauważyliście, jakie wrażenie robicie na tej osobie.

Strzelec

Wieczór andrzejkowy

Niestety wieczór może popsuć nerwowa atmosfera lub jakiś spór, który może zakończyć się rezygnacją z wyjścia z domu, jeśli coś planujecie. Możliwe też wycofanie z Waszej strony, jeśli macie z kimś niemiłą, konfliktową sytuację. W domu jednak spędzicie ten czas równie przyjemnie i relaksująco i nie ma powodu do zmartwień. Niektórzy będą musieli zdecydować, czy chcą sami wybrać się na spotkanie ze znajomymi, jeśli Wasz/a partner/ka nie zechce Wam towarzyszyć.

Prognoza dla par:

Małżeństwa żyjące w rozłące czeka czas szczęśliwy pomimo częstych rozstań i nie powinno to zachwiać stabilnością Waszych związków, a rada jest, by zadbać o częstsze kontakty bezpośrednie i np. pojechać do partnera/ki. U innych par- będziecie się rozmijać w codziennym zabieganiu i nadejdą momenty, gdy poczujecie się osamotnieni, ale za to będziecie potrafili cieszyć się swoim towarzystwem, gdy już będziecie razem. Dobry czas na podejmowanie się wszelkich przedsięwzięć bardziej energicznych, które wniosą powiew świeżości w Wasze życie.

Prognoza dla singli:

Pokazana jest konieczność zakończenia jakiejś relacji definitywnie, jeśli ktoś wcześniej zawiódł Wasze zaufanie. U innych możliwe pogodzenie się, jeśli pozbędziecie się negatywnego nastawienia i przekonacie się, że drugiej stronie jest naprawdę przykro z powodu nieporozumienia między Wami. Pokazujecie się jako osoby, które w jakiś sposób postawią na swoim i wyjdą z całej sytuacji zwycięsko.

Koziorożec

Wieczór andrzejkowy

Wieczór andrzejkowy pokazuje się w gronie wielu osób, lub będzie to czas zintensyfikowanych kontaktów z innymi osobami. Choć będzie miło, to ze strony otoczenia może zabraknąć swobody i otwartości. Tego wieczoru milczenie okaże się złotem i ta myśl pojawia się jako rada.

Prognoza dla par:

Najbliższy czas zapowiada się bardzo miło ze względu na dużo pozytywnych emocji w Waszych związkach. Mogą pojawić się nowe perspektywy, które napełnią Was optymizmem i nadzieją na lepszą przyszłość, co może wiązać się z konkretnymi planami. Partner/ka powinni być bardziej zaangażowani w sprawy, które mają istotne dla Was dwojga znaczenie i jedynie zmienne osądy i przyglądanie się sytuacji pod różnym kątem może chwilami zmuszać do ponownej weryfikacji planów. Należy konkretnie i realistycznie podejść do spraw, jakie się pojawią i realizować krok po kroku swoje zamiary.

Prognoza dla singli:

W kartach dla Was pojawia się osoba, która może nie być wolnego stanu. W przypadku osób zajętych zainteresowanie Waszą osobą wyniknie z chęci wejścia w niezobowiązującą relację, albo będzie miało to związek z serdecznym sposobem bycia, co może być mylnie odebrane jako zachęta do romansu. Jeśli taka osoba okaże się wolna, będzie szukać miłego towarzystwa, ale oprócz Was może mieć również inne znajomości. Zabraknie kogoś, kto szuka poważnego związku. Rada jest, aby nie tracić czasu na relacje bez przyszłości.

Wodnik

Wieczór andrzejkowy

Osoby bez planu na wieczór mogą odkryć ciekawą propozycję spędzenia tego czasu, o ile poszukują informacji na temat możliwości spędzenia andrzejek w sposób zorganizowany. Możecie wpaść również na świetny pomysł lub trafić na wyjątkową okazję, choć jeśli ktoś ma dzieci, będzie trzeba znaleźć dla nich opiekę. W przeciwnym razie spędzicie ten czas w domu, a niektórzy mogą żałować, że z nikim się nie umówili. Czas spędzony na oglądaniu filmu czy czytaniu książki także okaże się doskonałym wyjściem, chyba że obiecaliście rodzinie, że dołączycie do nich, wtedy lepiej nie zawieść ich oczekiwań.

Prognoza dla par:

Nawet jeśli coś wywołuje różnice zdań i trudno się Wam w jakimś temacie zgodzić z partnerem lub partnerką, wkrótce znajdziecie rozwiązanie tego problemu. W przypadku ingerencji ze strony osób trzecich w Wasze związki, do końca roku powinno dojść do rozstania z niewłaściwymi osobami. Nadchodzi dobry czas do podejmowania decyzji związanych z sprawami materialnymi, np. zakup domu, działki, mieszkania lub ogólnie wspólne plany na przyszłość, jeśli będziecie je bardzo konkretnie wprowadzać w czyn.

Prognoza dla singli:

Panie mogą się dowiedzieć, że mężczyzna, który pojawił się w Waszym życiu, ma już partnerkę i w takiej sytuacji nie ma sensu się angażować. Żona będzie na pierwszym miejscu. W związku z tym, że pokazuje się wiele kart kobiecych w Waszym rozkładzie, warto zachować ostrożność w przypadku świeżych znajomości, bo jest duże prawdopodobieństwo, że będziecie poznawać mężczyzn zajętych. Również panowie mogą liczyć na propozycję przyjaźni ze strony mężatki, ale nie wejdzie to na wyższy poziom.

Ryby

Wieczór andrzejkowy

Wyjście z domu tego dnia doskonale Was nastroi i spełni Wasze oczekiwania, choć niektórzy będą musieli najpierw załatwić coś, co ma związek z pracą, żeby udało się zrealizować ten plan. Np. będzie trzeba załatwić zastępstwo na ten czas lub najpierw wywiązać się ze zobowiązań, które wzięliście na siebie, by z czystym sumieniem móc bawić się tego wieczoru.

Prognoza dla par:

Trudne sytuacje zaczną się pomału rozwiązywać. Jeśli ktoś martwi się swoim stanem zdrowia lub partnera/partnerki, wkrótce powinno się polepszyć, lub nadejdą dobre wiadomości w tym temacie. Mimo wszystko najbliższy miesiąc może jeszcze wnosić niepokoje, jeśli trudno będzie się Wam uwolnić od negatywnych przemyśleń. Braknie również cierpliwości. Nie należy się zamykać w sobie. Lepiej się poczujecie, gdy bardziej otworzycie się na świat i ludzi wokół Was.

Prognoza dla singli:

Pokazana jest zapowiedź wielkiego szczęścia w miłości dla Ryb w najbliższej przyszłości. Macie dużą szansę spotkać kogoś, kto będzie idealnie Wam odpowiadać. Poznana osoba okaże się tą właściwą do związku uczuciowego. Doskonałe porozumienie, wzajemne zainteresowanie i troska o emocje drugiej osoby sprawią, że poczujecie się wyjątkowo przy kimś takim.

NASI EKSPERCI