Krisso

Krisso

urlop do 2022-06-30
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI
258 Rozmów na chat
144 Zrelizowanych e-maili
5274 Odpowiedzi na SMS
187 Rozmów przez telefon
583 Rozmów przez 708
9 Lat na portalu
Ostatnio
online
92734 Wyświetleń profilu
Krisso

Z przyjemnością znajdę odpowiedzi na Państwa pytania i pomogę w rozwiązaniu problemów. Ezoteryką pasjonuję się od kilkunastu lat. Mogą mnie Państwo znać z "Wieczorów Wróżb", prowadzonych na portalu wrozbyonline.pl, a także z programu "Tajemnice Losu", który na antenie Telewizji Polsat prowadziłem przez 5 lat. 

Ze wszystkich metod dywinacyjnych najczytelniej przemawiają do mnie karty Tarota. Znajdują one odpowiedzi nawet na najtrudniejsze pytania. Dzięki nim można też uzyskać szereg rad i wskazówek, aby wiedzieć co robić, by w życiu nad cieniami zaczęły przeważać blaski. 

Wielką wagę przykładam także do numerologii. Wibracje - droga życia, klucz życia, klucz miłości - bardzo wiele mówią o naszym charakterze, potrzebach, predyspozycjach i sposobach okazywania emocji. 

Przy udzielaniu odpowiedzi na pytania wspomagam się również runami. To nie tylko symbole wróżebne. Dobieram je także w postaci skryptów, w zależności od indywidualnych potrzeb. Pomagają one w sprawnym dojściu do obranego celu, realizacji pragnień, chronią i wspierają energetycznie na co dzień. 

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Wsparcie duchowe

Metody: Runy, Tarot, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie, Biała Magia, Numerologia, Talizmany, Horoskop partnerski, Horoskop numerologiczny, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop urodzeniowy, Horoskop dzienny, Finanse, Zdrowie, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop andrzejkowy, Wibracja imienia

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
Zapraszam
Wtorek
Zapraszam
Środa
Zapraszam
Czwartek
Zapraszam
Piątek
Zapraszam
Sobota
Zapraszam
Niedziela
Zapraszam

Opinie klientów

loading

Lista nagrań doradcy Krisso

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.