Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

AuroraMercouri
teraz niedostępny

Aurora Mercouri

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 1436

Średnia ocen: 5
(70)
Ilość rozmów na chacie

(48)
Ilość rozmów przez email

(305)
Ilość rozmów przez smschat

(0)
Ilość rozmów przez telefon

(0)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Aurora Mercouri

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail
Kategorie: Tarot, Sex horoskop, Karty Lenormand, Wahadełko, Biała Magia, Numerologia, Zimowe przepowiednie Tarota, Przyjaźń i uczucia w zodiaku, Słabości w zodiaku, Dar uwodzenia w zodiaku, Praca a znak zodiaku, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy miłosny, Wróżba weekendowa, Jak ubrać się na randkę?, Jak ją/ jego uwieść?

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Praca, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Aurora Mercouri

Witam serdecznie!
Przez dłuższy czas prowadziłam konsultacje ezoteryczne bezpłatnie - warunkiem było przekazanie w podziękowaniu za wróżbę, dowolnego datku na rzecz schroniska dla zwierząt, czy też zbiórek na potrzebujących. Polegałam na własnym zaufaniu wobec osób, którym stawiałam karty. Po otrzymaniu wróżby, wiele osób nie szanowało mojej woli. Skutkowało to faktem, że niewielka ilość klientów decydowała się wspomóc jakąś potrzebującą istotę. Nigdy nikogo nie sprawdzałam, ale po prostu wiedziałam, czy dana osoba podziękowała tak, jak obiecywała.

Portal daje mi możliwość pomagania za pośrednictwem kart za niewielką opłatę.


Kartami Tarota zajmuje się od 5 lat, chociaż ezoteryka towarzyszy mi przez całe moje życie. Sama również korzystałam z pomocy ezoteryków, stąd też wiem, jakie oczekiwania mają klienci. W czytaniu kart wspomagam się także numerologią (w trudnych sytuacjach sprawdzam karmę związków), a czasami także i wahadełkiem. Znajomość symbolicznego języka Tarota to nie wszystko, czytam karty dzięki swojej ogromnej intuicji.

Korzystam z talii: Rider Waite Tarot, Ludy Lescot Tarot, Dark Grimoire Tarot, ViceVersa Tarot.
Czasami także wspomagam się kartami Lenormand i kartami Kipper.
Talię dobieram intuicyjnie do każdego klienta. Jeśli jednak, któraś z talii jest Wam szczególnie bliska (a wiem, że osoby korzystające z pomocy ezoteryków nierzadko mają dobrą znajomość tematu), możecie poprosić o czytanie właśnie z tej konkretnej.

Wychodzę z założenia, że osoba czytająca karty ma ograniczoną moc i nie jest w stanie obsłużyć np. 20 osób w ciągu dnia. Oczywiście wszystko zależy od pytań, dostępu do energii. Nie chodzi tutaj o ilość, a jakość, ta jest dla mnie szczególnie ważna. Zrobię wszystko, by odpowiadać Państwu w taki sposób, abyście otrzymali solidną odpowiedź, która będzie klarowna i nie będzie generować nieskończonej ilości dopytywań (z szacunku do Waszych finansów). Godziny mojej pracy są nieregularne, ale postaram się być, kiedy będziecie mnie potrzebować.

Proszę na tyle na ile to możliwe, nieco zarysować problem o który mnie pytacie, dzięki czemu będę mogła udzielić najdokładniejszej odpowiedzi - proszę podawać imiona, daty urodzenia też mile widziane.

Jak większość osób, które czytają nie odpowiadam na pytania dotyczące daty śmierci, czy problemów zdrowotnych.
Uważam także, że czas jest wyjątkowo skomplikowany i zmienny, dlatego trudno go odpowiednio odczytać. Nierzadko bywa pułapką dla tego, dla kogo się wróży. Zbyt duże przywiązanie do czasu może skomplikować sytuację.
Bardzo często pytanie państwo: Kiedy?
Miejcie świadomość, że czas ulega zmianie, coś może wydarzyć się wcześniej lub później, bo wpływa na to wiele, wiele czynników.
A samo słowo "szansa" oznacza możliwość lub prawdopodobieństwo, ale nie wyrokuje.


Zachęcam do rozmów również osoby, które lękają się oceniania - jestem bardzo otwartą osobą i nie mam uprzedzeń.

Koszt jednego pytania e-mail to 20 zł.
Przy trzech pytaniach cena usługi wynosi 50 zł.


Odpowiadam bardzo rozlegle i dokładnie. Staram się wyciągnąć z kart, ile będę mogła.

Jednocześnie drodzy Państwo, pamiętajcie, że karty nie są wyrocznią. Wskazują drogę, wyciągają kwintesencję z energii, dają nadzieję i pomagają zmienić życie na lepsze.
Proszę nie traktowac Tarocistów, jak prywatnych detektywów, nie udzielę Państwu odpowiedzi o osoby trzecie, jeśli będą przesłanki, że Państwo mają złe intencję, bądź chcą użyć informacji na szkodę danej osoby.


Zapraszam do rozmowy :-)


OPINIE:

(2019-09-09 22:22:48) 5
Jeśli szukasz prawdy to polecam Panią Aurore, ogromna przenikliwość, mądrość, cenne wskazówki,wyczerpujące, dające do myślenia analizy, dziekuje:)
Odpowiedź eksperta: Ja również bardzo dziękuję za miłe słowa :)
(2019-09-08 20:57:53) 5

Odpowiedź eksperta: Dziękuję.
(2019-09-02 21:56:02) 5
Wspaniały doradca. Bardzo dobry opis teraźniejszości, co do przyszłości się okaże, ale na pewno będę wracać! :)
Odpowiedź eksperta: Dziękuję za tak miłe i cenne słowa :)
(2019-09-02 18:36:07) 5

Odpowiedź eksperta: Dziękuję :)

Grafik:

Poniedziałek:
popołudnia i wieczory
Wtorek:
popołudnia i wieczory
Środa:
popołudnia i wieczory
Czwartek:
popołudnia i wieczory
Piątek:
popołudnia i wieczory
Sobota:
Cały dzień/z przerwami
Niedziela:
Cały dzień/z przerwamiStrona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.