Pomocnik
Sugestia

PROFIL

AuroraMercouri
urlop do 2020-08-18

Aurora Mercouri

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 10673

Średnia ocen: 5
(462)
Ilość rozmów na chacie

(325)
Ilość rozmów przez email

(1605)
Ilość rozmów przez smschat

(36)
Ilość rozmów przez telefon

(52)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Aurora Mercouri

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail
Kategorie: Tarot, Karty Lenormand, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Biała Magia, Numerologia, Zimowe przepowiednie Tarota, Horoskop partnerski, Horoskop miłosny, Przyjaźń i uczucia w zodiaku, Słabości w zodiaku, Dar uwodzenia w zodiaku, Praca a znak zodiaku, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy miłosny, Wróżba weekendowa, Jak ją/ jego uwieść?, Horoskop miesięczny miłosny

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Praca, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Aurora Mercouri

Witam serdecznie!

Kartami Tarota zajmuje się od kilku lat, chociaż ezoteryka towarzyszy mi przez całe moje życie.  W czytaniu kart wspomagam się numerologią (sprawdzam karmę związków i karmę osobistą), a czasami także i wahadełkiem. Czytam karty nie tylko dzięki znajomości symbolicznego języka Tarota, ale przede wszystkim dzięki intuicji. Najczęściej w kontakcie z państwem jasnoczuję i jasnosłyszę, a czasami także jasnowidzę, co pozwala przekazać mi informacje, których nie widać w kartach, a które wiem, że są istotne dla Państwa.

Korzystam z różnych talii: Rider Waite Tarot, Ludy Lescot Tarot (moja wiodąca talia), Dark Grimoire Tarot, Boski Tarot, Złoty Tarot.
Czasami  wspomagam się kartami Lenormand i kartami Kipper.

 

 • W wiadomościach e-mail lub chat, proszę o 1-2 zdania zarysowujące problem, dzięki czemu będę mogła udzielić dokładnej odpowiedzi.
   
 • Przy każdej formie kontaktu proszę podawać imiona. Daty urodzenia pozwolą mi spojrzeć na sytuacje pod kątem numerologii, co jest bardzo przydatne.
   
 • Podczas rozmowy chat nie przedłużam, staram się odpowiadać szybko i dokładnie, ale proszę mieć doładowane konto na co najmniej 5 minut, wtedy mogę odpowiedzieć na jeden wątek, ale sensowny chat powinien trwać 10-15 minut. Pośpiech nie służy wróżbiarstwu, podobnie jak wysyłanie "??" po minucie braku odpowiedzi. Tasowanie kart, intepretacja i zapisanie odpowiedzi (a pisze bardzo dokładnie i szybko) mimo wszystko trwa kilka minut. Chcecie przecież drodzy państwo, rzetelnej odpowiedzi. Zachęcam do zachowania podstaw kultury podczas rozmowy, "dzień dobry" i "do widzenia" to koszt 2-3 sekund. Proszę też wziąć pod uwagę, że niektóre tematy zwyczajnie nie nadają się na chat, bo wynikają znacznie głębszej i spokojnej analizy, której dedykowany jest e-mail. Chat jest odpowiedni na analizy partnerskie i krótsze porady zawodowe i inne.
   
 • W przypadku opcji kontaktu sms-chat, proszę pamiętać, że mam tylko 160 znaków i niestety ani jednego więcej. Znacznie łatwiej w tych 160 znakach zmieścić 3 pytania, niż odpowiedzieć na nie. Proszę więc o jedno konkretne pytanie.
   
 • Cennik e-mail
  - Analiza partnerska - 50 zł (uczucia, myśli, zamiary osoby o którą pytamy, możliwa prognoza relacji, co sprzyja, na co uważać)
  - Jedno konkretne pytanie i rozbudowana odpowiedź: 30 zł
 • Usługi dodatkowe - zachęcam do zapoznania się z innymi usługami w korzystnej cenie.
   
 • Nie udzielam odpowiedzi dotyczących diagnozowania zdrowia, nie odpowiadam na żadne pytania poruszające kwestie zdrowotne – nie jestem lekarzem. Nie udzielam też odpowiedzi na gry losowe, krzyżówki i loterie...  myślałam, że o takie rzeczy nikt nie pyta, a jednak pyta. Nie prognozuję też daty śmierci.
 •  Natomiast pytania dotyczące czasu podaję w przybliżeniu z możliwym marginesem błędu.

Piszę państwu to, co widzę w kartach - to nie są moje opinie. Nie chce Was zwodzić, ale gdy widzę, że jest szansa mimo trudności, to fakt ten również podaję.
Proszę jednak pamiętać, że mogę odmówić wróżby z powodów etycznych lub kiedy karty same tak zadecydują.

Drodzy Państwo, proszę nie dzwonić, kiedy mam status "zajęty, prowadzi rozmowę". Taki status oznacza, że nie mogę odebrać telefonu, czy to z powodu czatu, czy każdego innego, telefonicznie jestem wtedy niedostępna.


Kiedy jestem dostępna i dzwonicie, proszę poczekać chociaż te trzy sygnały, nie zawsze mogę odebrać w dwie sekundy ;-)

Jakich pytań unikać?
Drodzy Państwo, uważam, że sztuka zadawania pytań jest równie ważna, co sztuka dywinacji. To Wy kreujecie swój los, ja mogę wskazać Wam potencjał, szansę, ale nie ja przeżyję za Was Waszego życia. Pytajcie zatem, jakie są szanse na powodzenie w danej dzidzienie, co robić, która opcja jest korzystniejsza dla Was. Unikajcie pytań z odpowiedzią na tak/nie.

Nie oceniam, jestem bardzo otwartą osobą, więc nie muszą państwo wstydzić się przede mną problemów i trudności z jakimi się zmagacie. Zapraszam wszystkich do rozmowy :-)


OPINIE:

(2020-07-07 21:35:25) 5
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź na moje pytanie, dała mi do myślenia. Serdecznie pozdrawiam.
Odpowiedź eksperta: Dziękuję bardzo. Wszystkiego dobrego :) Powodzenia.
(2020-07-07 21:12:29) 5
Warto :)
Odpowiedź eksperta: Cieszą mnie takie słowa... a właściwie słowo :) Dziękuję.
(2020-06-25 18:27:45) 5
Dziękuję :)
Odpowiedź eksperta: :)
(2020-06-09 19:12:20) 5
Jestem pod wrażeniem trafności wróżby(karta dnia). Do tego wszystkiego obszerny opis, w którym nie ma miejsca na jakiekolwiek niedopowiedzenia <3
Odpowiedź eksperta: Dziękuję ;-)
(2020-05-20 14:24:24) 5
:)
Odpowiedź eksperta: :)
(2020-05-13 20:50:32) 5
Pani mnie bardzo miło zaskoczyła. Nie było lania wody czy mydlenia oczu. Nie bylo mówienia ze wszystko bedzie pieknie ladnie. Znam własne myśli, cele i realia i Pani to potrafiła zobaczyć. Jeśli chodzi o przyszłość to też uważam że Pani widzi dobrze. 5 z plusem.
Odpowiedź eksperta: Dziękuję za ocenę :) pozdrawiam serdecznie
(2020-05-13 19:25:40) 5
Widać, że to nie przypadek, że jesteś TU i pomagasz innym :)
Odpowiedź eksperta: Dziękuję za miłe słowa ;)
(2020-05-10 11:43:43) 5
(2020-05-10 11:23:40) 5
(2020-05-03 19:49:58) 5
Naprawdę się sprawdza.
Odpowiedź eksperta: Dziękuję za komentarz :)

Grafik:

Poniedziałek:
Przez większość dnia
Wtorek:
Przez większość dnia
Środa:
Przez większość dnia
Czwartek:
Przez większość dnia
Piątek:
Przez większość dnia
Sobota:
Do około 18
Niedziela:
Różniex Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.