Heart_4
Voceana

Voceana

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 23730

Średnia ocen: 5

612 Rozmów na chat
151 Zrelizowanych e-maili
1599 Odpowiedzi na SMS
136 Rozmów przez telefon
150 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Voceana

POLSKI 
Voceana

Codzienność dostarcza nam niestety wielu obaw. Jeśli mają Państwo jakieś wątpliwości co do osób z dalszego bądź najbliższego otoczenia, chętnie przyjrzę się i przeanalizuję dla Państwa wszystko o co mnie Państwo zapytają. Postaram się najbardziej wyczerpująco opisać daną sytuacje i odpowiedzieć szczerze na pytania. 
Posiadam wrodzoną intuicję, która podpowiada mi wiele rzeczy, ale w sprecyzowaniu tego co od Państwa czuję i widzę, pomagają mi karty.
Zarówno w ofercie e-mailowej chat, jak i telefonicznej, oferuję również układy partnerskie, na które składają się różne pytania: o partnera, o przyszłość związku, czy się rozstać, albo czy zacząć nowy związek. Proponuję też układ indywidualnej drogi życiowej i wiele innych, które pomogą mi przyjrzeć się przeszłości oraz bliższej i dalszej przyszłości w Państwa życiu i najróżniejszym Państwa problemom.
Opieram się w wyjaśnieniu Państwa problemów również numerologią, dlatego potrafię przygotowywać horoskopy dzienne, tygodniowe, miesięczne, roczne nie tylko używając kart ale i właśnie numerologii, która pozwala mi określić wasz portret lub osób o któte zapytacie.

Kilka słów o mnie: Od najmłodszych lat objawiałam zdolności ezoteryczne, na przykład jasnowidzenie i odczuwanie energii. Odkąd pamiętam to właśnie przeczucie nieomylnie kierowało moim postępowaniem w drodze przez życie. Nie było to łatwe, ale musiałam nauczyć się z tym żyć. Wiem, że pewnego dnia to karty same sobie mnie wybrały. Dziś, po latach zebranych doświadczeń, Tarot pozwala mi przeniknąć w sfery niewidoczne, a mające ogromny wpływ na nasze życie. Dzięki analizie Małych i Wielkich Arkanów potrafię nie tylko odczytywać przyszłość, ale - co ważniejsze - pomagam zrozumieć podłoże obecnej sytuacji życiowej. 

To o czym musisz pamiętać: Zdarza nam się lekceważyć zarówno obecną sytuację, jak i wszystko to, co miało miejsce w przeszłości. Z różnych względów staramy się wyprzeć ze świadomości to co było, szczególnie gdy nie są to fakty dla nas przyjemne. To błąd, bo przecież przeszłość zawsze ma wpływ na przyszłość, a ja - dzięki intuicji, empatii oraz wrodzonym umiejętnościom - wskażę Ci istotne sprawy dla Ciebie sprawy, które mają wpływ na twoją pracę, karierę, zdrowie, związki czy sytuację rodzinną. Pomogę Ci wybrać najlepszą drogę...

Najważniejsze.
Wróżba to nie wyrocznia, to pomoc i wskazówka. Z kolei karty są narzędziem w moich dłoniach, które ma pomóc w rozwiązaniu problemów, rozterek i dylematów dnia codziennego. Wróżę od wielu lat, opieram się również numerologią, ale posługuję się przy tym również swoimi nieprzeciętnymi zdolnościami i darem jasnowidzenia. Kontaktując się z Tobą dostrzegę Twoją aurę. Dzięki temu, w wielu przypadkach przepowiem Ci Twoją przyszłość także bez użycia kart. To, że czytasz te informacje, również nie jest przypadkiem. Jestem tu po to, by w Twoim sercu zapanował spokój i wyciszenie a cele do których dążysz były w zasięgu twoich rąk. Wystarczy sięgnąć. 

Proszę pamiętać, że każda, nawet najmniejsza nieszczerość z Państwa strony zostanie błędnie odczytana, co może mnie wprowadzić w błąd i źle zinterpretuję to co czuję oraz to co pokażą mi karty Dlatego tym bardziej proszę się nie bać.

Pomaga mi:
Tarot:
EGIPSKI
WIRTHA
WAITE'A
VISCONTI
MANTEGNI
MARSYLSKI
KLASYCZNY

WIADOMOŚĆ EMAIL.
Bywają takie sytuacje, w których nie zawsze jesteśmy w stanie, bezpośrednio - tak jak przez telefon - powiedzieć co nas trapi. Czasami łatwiej jest napisać, dlatego jeśli uznają Państwo, że to, co trudno jest wyrazić słowami, łatwiej jest opisać w liście, zachęcam do napisania do mnie wiadomości e-mail.
Proszę potraktować to jak napisanie szczerego listu do przyjaciela lub przyjaciółki, opisania w nim nie tylko czegoś o sobie, ale również tego, co po prostu leży Państwu na sercu, a  być może czegoś co ciąży i czego nie można zapomnieć lub też problemów, z którymi borykają się Państwo nawet w tej chwili.

Nie odpowiadam na pytania związane z koronawirusem. Mogę o tym z Państwem porozmawiać np. jak widzę sytuację, ale nie podlega to wróżeniu. Dlatego w takim przypadku (sms, email, chat, tel.) odpowiadam na co karty zwracają uwagę w życiu pytającego.

Grafik:

Poniedziałek
9 - 13 ;
Wtorek
9 - 13 ; 16 - 18
Środa
9 - 13 ; 16 - 18
Czwartek
9 - 13 ; 16- 18
Piątek
9 -13 ; 16 - 18
Sobota
o różnych porach
Niedziela
o różnych porach

Pozostałe usługi eksperta: e-mail
Kategorie: Sennik, Tarot, Sex horoskop, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Klasyczne, Karty Anielskie, Jasnowidzenie, Biała Magia, Numerologia, Cyfrologia, Horoskop klasyczny na 2021 rok, Horoskop Anielski na 2020 rok, Horoskop numerologiczny, Horoskop dzienny, Przyjaźń i uczucia w zodiaku, Słabości w zodiaku, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy miłosny, Numerologia dla firm, Wróżba weekendowa, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Wibracja imienia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.