Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

Voceana
teraz niedostępny

Voceana

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 16697

Średnia ocen: 5
(449)
Ilość rozmów na chacie

(135)
Ilość rozmów przez email

(1218)
Ilość rozmów przez smschat

(18)
Ilość rozmów przez telefon

(125)
Ilość rozmów przez 700

(1)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Voceana

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail
Kategorie: Sennik, Tarot, Sex horoskop, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Klasyczne, Karty Anielskie, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Cyfrologia, Horoskop klasyczny na 2020 rok, Horoskop Anielski na 2020 rok, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Horoskop dzienny, Przyjaźń i uczucia w zodiaku, Słabości w zodiaku, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy miłosny, Wróżba weekendowa, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Wibracja imienia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Voceana

Codzienność dostarcza nam niestety wielu obaw. Jeśli mają Państwo jakieś wątpliwości co do osób z dalszego bądź najbliższego otoczenia, chętnie przyjrzę się i przeanalizuję dla Państwa wszystko o co mnie Państwo zapytają. Postaram się najbardziej wyczerpująco opisać daną sytuacje i odpowiedzieć szczerze na pytania. 
Posiadam wrodzoną intuicję, która podpowiada mi wiele rzeczy, ale w sprecyzowaniu tego co od Państwa czuję i widzę, pomagają mi karty.
Zarówno w ofercie e-mailowej chat, jak i telefonicznej, oferuję również układy partnerskie, na które składają się różne pytania: o partnera, o przyszłość związku, czy się rozstać, albo czy zacząć nowy związek. Proponuję też układ indywidualnej drogi życiowej i wiele innych, które pomogą mi przyjrzeć się przeszłości oraz bliższej i dalszej przyszłości w Państwa życiu i najróżniejszym Państwa problemom.
Opieram się w wyjaśnieniu Państwa problemów również numerologią, dlatego potrafię przygotowywać horoskopy dzienne, tygodniowe, miesięczne, roczne nie tylko używając kart ale i właśnie numerologii, która pozwala mi określić wasz portret lub osób o któte zapytacie.

Kilka słów o mnie: Od najmłodszych lat objawiałam zdolności ezoteryczne, na przykład jasnowidzenie i odczuwanie energii. Odkąd pamiętam to właśnie przeczucie nieomylnie kierowało moim postępowaniem w drodze przez życie. Nie było to łatwe, ale musiałam nauczyć się z tym żyć. Wiem, że pewnego dnia to karty same sobie mnie wybrały. Dziś, po latach zebranych doświadczeń, Tarot pozwala mi przeniknąć w sfery niewidoczne, a mające ogromny wpływ na nasze życie. Dzięki analizie Małych i Wielkich Arkanów potrafię nie tylko odczytywać przyszłość, ale - co ważniejsze - pomagam zrozumieć podłoże obecnej sytuacji życiowej. 

To o czym musisz pamiętać: Zdarza nam się lekceważyć zarówno obecną sytuację, jak i wszystko to, co miało miejsce w przeszłości. Z różnych względów staramy się wyprzeć ze świadomości to co było, szczególnie gdy nie są to fakty dla nas przyjemne. To błąd, bo przecież przeszłość zawsze ma wpływ na przyszłość, a ja - dzięki intuicji, empatii oraz wrodzonym umiejętnościom - wskażę Ci istotne sprawy dla Ciebie sprawy, które mają wpływ na twoją pracę, karierę, zdrowie, związki czy sytuację rodzinną. Pomogę Ci wybrać najlepszą drogę...

Najważniejsze.
Wróżba to nie wyrocznia, to pomoc i wskazówka. Z kolei karty są narzędziem w moich dłoniach, które ma pomóc w rozwiązaniu problemów, rozterek i dylematów dnia codziennego. Wróżę od wielu lat, opieram się również numerologią, ale posługuję się przy tym również swoimi nieprzeciętnymi zdolnościami i darem jasnowidzenia. Kontaktując się z Tobą dostrzegę Twoją aurę. Dzięki temu, w wielu przypadkach przepowiem Ci Twoją przyszłość także bez użycia kart. To, że czytasz te informacje, również nie jest przypadkiem. Jestem tu po to, by w Twoim sercu zapanował spokój i wyciszenie a cele do których dążysz były w zasięgu twoich rąk. Wystarczy sięgnąć. 

Proszę pamiętać, że każda, nawet najmniejsza nieszczerość z Państwa strony zostanie błędnie odczytana, co może mnie wprowadzić w błąd i źle zinterpretuję to co czuję oraz to co pokażą mi karty Dlatego tym bardziej proszę się nie bać.

Pomaga mi:
Tarot:
EGIPSKI
WIRTHA
WAITE'A
VISCONTI
MANTEGNI
MARSYLSKI
KLASYCZNY


WIADOMOŚĆ EMAIL.
Bywają takie sytuacje, w których nie zawsze jesteśmy w stanie, bezpośrednio - tak jak przez telefon - powiedzieć co nas trapi. Czasami łatwiej jest napisać, dlatego jeśli uznają Państwo, że to, co trudno jest wyrazić słowami, łatwiej jest opisać w liście, zachęcam do napisania do mnie wiadomości e-mail.
Proszę potraktować to jak napisanie szczerego listu do przyjaciela lub przyjaciółki, opisania w nim nie tylko czegoś o sobie, ale również tego, co po prostu leży Państwu na sercu, a  być może czegoś co ciąży i czego nie można zapomnieć lub też problemów, z którymi borykają się Państwo nawet w tej chwili.


OPINIE:

(2019-11-30 21:32:46) 5
Z karmicznego punktu widzenia wszystko układa się w piękna całość, dziekuje i pozdrawiam
(2019-11-30 20:51:38) 5
Wystawiam ocenę za trafną i szczegółową analizę sytuacji obecnej. Na przyszłość przyjdzie poczekać ale mogę powiedzieć że aktualna sytaucja bardzo jasno i rzeczowo przedstawiona. Kontakt bardzo miły i ciepły. Polecam!
(2019-11-30 20:08:23) 5
(2019-08-28 21:09:22) 5
(2019-08-23 17:52:28) 5
Soldinie i z PELNYM zaangazowaniem. Piekny opis, osadzony gleboko psychologicznie i historycznie. Do tego nienaganna kultura slowa pisanego.Dzieki!
(2018-05-17 11:52:42) 5
Bardzo trafna ocena przeszłości i terazniejszości.Na spełnienie jeszcze czekam:)
(2018-05-06 09:06:00) 5
Profesjonalistka
(2018-04-11 11:04:47) 5
Wspaniała :)
(2018-03-31 12:04:55) 5
Bardzo ciepła i pomocna. Jeśli ktoś szuka czegoś więcej niż samej odpowiedzi na pytanie to warto się zwrócić do tej osoby. Czuć wsparcie ze strony tego doradcy :)
(2018-03-31 11:34:17) 5
:)

Grafik:

Poniedziałek:
9:00 - 11:00
Wtorek:
9:00 - 12:00
Środa:
9:00 - 12:00
Czwartek:
21:00 - 22:30
Piątek:
21:00 - 22:30
Sobota:
21:00 - 22:30
Niedziela:
20:20 - 23:00Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.