Heart_5
Voceana

Voceana

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 26467

Średnia ocen: 5

633 Rozmów na chat
157 Zrelizowanych e-maili
1680 Odpowiedzi na SMS
143 Rozmów przez telefon
158 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Voceana

POLSKI 
Voceana

Z powodu problemów zdrowotnych, nie będę dostępna jeszcze na portalu do końca października. Przepraszam za utrudnienia. 

Codzienność dostarcza nam niestety wielu obaw. Jeśli mają Państwo jakieś wątpliwości co do osób z dalszego bądź najbliższego otoczenia, chętnie przyjrzę się i przeanalizuję dla Państwa wszystko o co mnie Państwo zapytają. Postaram się najbardziej wyczerpująco opisać daną sytuacje i odpowiedzieć szczerze na pytania. 
Posiadam wrodzoną intuicję, która podpowiada mi wiele rzeczy, ale w sprecyzowaniu tego co od Państwa czuję i widzę, pomagają mi karty.
Zarówno w ofercie e-mailowej chat, jak i telefonicznej, oferuję również układy partnerskie, na które składają się różne pytania: o partnera, o przyszłość związku, czy się rozstać, albo czy zacząć nowy związek. Proponuję też układ indywidualnej drogi życiowej i wiele innych, które pomogą mi przyjrzeć się przeszłości oraz bliższej i dalszej przyszłości w Państwa życiu i najróżniejszym Państwa problemom.
Opieram się w wyjaśnieniu Państwa problemów również numerologią, dlatego potrafię przygotowywać horoskopy dzienne, tygodniowe, miesięczne, roczne nie tylko używając kart ale i właśnie numerologii, która pozwala mi określić wasz portret lub osób o któte zapytacie.

Kilka słów o mnie: Od najmłodszych lat objawiałam zdolności ezoteryczne, na przykład jasnowidzenie i odczuwanie energii. Odkąd pamiętam to właśnie przeczucie nieomylnie kierowało moim postępowaniem w drodze przez życie. Nie było to łatwe, ale musiałam nauczyć się z tym żyć. Wiem, że pewnego dnia to karty same sobie mnie wybrały. Dziś, po latach zebranych doświadczeń, Tarot pozwala mi przeniknąć w sfery niewidoczne, a mające ogromny wpływ na nasze życie. Dzięki analizie Małych i Wielkich Arkanów potrafię nie tylko odczytywać przyszłość, ale - co ważniejsze - pomagam zrozumieć podłoże obecnej sytuacji życiowej. 

To o czym musisz pamiętać: Zdarza nam się lekceważyć zarówno obecną sytuację, jak i wszystko to, co miało miejsce w przeszłości. Z różnych względów staramy się wyprzeć ze świadomości to co było, szczególnie gdy nie są to fakty dla nas przyjemne. To błąd, bo przecież przeszłość zawsze ma wpływ na przyszłość, a ja - dzięki intuicji, empatii oraz wrodzonym umiejętnościom - wskażę Ci istotne sprawy dla Ciebie sprawy, które mają wpływ na twoją pracę, karierę, zdrowie, związki czy sytuację rodzinną. Pomogę Ci wybrać najlepszą drogę...

Najważniejsze:
Wróżba to nie wyrocznia, to pomoc i wskazówka. Z kolei karty są narzędziem w moich dłoniach, które ma pomóc w rozwiązaniu problemów, rozterek i dylematów dnia codziennego. Wróżę od wielu lat, opieram się również numerologią, ale posługuję się przy tym również swoimi nieprzeciętnymi zdolnościami i darem jasnowidzenia. Kontaktując się z Tobą dostrzegę Twoją aurę. Dzięki temu, w wielu przypadkach przepowiem Ci Twoją przyszłość także bez użycia kart. To, że czytasz te informacje, również nie jest przypadkiem. Jestem tu po to, by w Twoim sercu zapanował spokój i wyciszenie a cele do których dążysz były w zasięgu twoich rąk. Wystarczy sięgnąć. 

Proszę pamiętać, że każda, nawet najmniejsza nieszczerość z Państwa strony zostanie błędnie odczytana, co może mnie wprowadzić w błąd i źle zinterpretuję to co czuję oraz to co pokażą mi karty Dlatego tym bardziej proszę się nie bać.

Pomaga mi:
Tarot:
EGIPSKI
WIRTHA
WAITE'A
VISCONTI
MANTEGNI
MARSYLSKI
KLASYCZNY

WIADOMOŚĆ EMAIL.
Bywają takie sytuacje, w których nie zawsze jesteśmy w stanie, bezpośrednio - tak jak przez telefon - powiedzieć co nas trapi. Czasami łatwiej jest napisać, dlatego jeśli uznają Państwo, że to, co trudno jest wyrazić słowami, łatwiej jest opisać w liście, zachęcam do napisania do mnie wiadomości e-mail.
Proszę potraktować to jak napisanie szczerego listu do przyjaciela lub przyjaciółki, opisania w nim nie tylko czegoś o sobie, ale również tego, co po prostu leży Państwu na sercu, a  być może czegoś co ciąży i czego nie można zapomnieć lub też problemów, z którymi borykają się Państwo nawet w tej chwili.

Nie odpowiadam na pytania związane z koronawirusem. Mogę o tym z Państwem porozmawiać np. jak widzę sytuację, ale nie podlega to wróżeniu. Dlatego w takim przypadku (sms, email, chat, tel.) odpowiadam na co karty zwracają uwagę w życiu pytającego.

Grafik:

Poniedziałek
różnie
Wtorek
różnie
Środa
różnie
Czwartek
różnie
Piątek
różnie
Sobota
różnie
Niedziela
różnie

Pozostałe usługi eksperta: e-mail
Kategorie: Sennik, Tarot, Sex horoskop, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Klasyczne, Karty Anielskie, Jasnowidzenie, Biała Magia, Numerologia, Cyfrologia, Horoskop klasyczny na 2021 rok, Horoskop Anielski na 2020 rok, Horoskop numerologiczny, Horoskop dzienny, Przyjaźń i uczucia w zodiaku, Słabości w zodiaku, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy miłosny, Numerologia dla firm, Wróżba weekendowa, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Wibracja imienia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.