Heart_2
Programy na żywo
Wieczor_hd Fragula8

Fragula8

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-01-29
na żywo godz. 21:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Wodnik

To nie ważne, to się zupełnie nie liczy. Wodnik ubrań nie widzi, on patrzy w Duszę. Możesz przyjść w nieładzie mniej lub bardziej artystycznym - warunek czystym. Włóż stary sweter i dziurawe spodnie, jeżeli masz intelekt, efekt będzie taki sam, jakbyś pojawił się w fascynującym, najnowszym modelu z żurnala, w najbardziej nowoczesnych odcieniach kolorów.
Jeżeli jednak zależy Ci na piorunującym wrażeniu, wybierz awangardowy ,niecodzienny strój w kolorach szmaragdu i akwamaryny z dodatkiem lazuru. Szatki muszą być powłóczyste i zwiewne aby poruszyć wyobraźnię.
Pan Wodnik powinien zjawić się na luzie, w swobodnym, sportowym odzieniu .Jest w stanie połączyć uroczo nawet zieleń z fioletem. Wodnik w garniturze i pod krawatem robi naprawdę mocne wrażenie ale długo w nim nie wytrzyma.


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.