Heart_4

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Imiennik

Bartosz
Zapis runiczny imienia -
Wielki altruista, z dużą ilością talentów. Powinien pomagać innym. Empatyczny, współczujący. Potrzebuje czasu na przemyślenia, który spędza samotnie. Poszukuje wartości duchowych. Potrzebuje kontaktu z naturą. Nie umie komunikować się z otoczeniem. Jest trudnym partnerem. Zbyt surowo ocenia siebie i innych. Perfekcjonista. Jest pamiętliwy. Ma skłonność do popadania w skrajności. Bywa zagubiony.
 

Beata
Zapis runiczny imienia -
Osoba z dużym konfliktem wewnętrznym. Ma zmienny stosunek do ludzi i świata. Czułe, wrażliwe serce, wewnętrzna potrzeba pomocy innym bywa hamowana przez racjonalozm towarzyszący wibracji tego imienia. Beata jest osobą niejednoznaczną. Z jednej strony towarzyska i komunikatywna, z drugiej samotnica. Bywa wybuchowa. Bardzo czuła i troskliwa matka, kontrowersyjna jako żona, ponieważ nigdy nie wiadomo jak zareaguje. Bardzo skryta wewnętrznie.
Jest osobą interesującą i tajemniczą. Jest apodyktyczna i uparta. Posiada aktywną energię twórczą, może ją rozwijać w różnych dziedzinach życia, z uzdrawianiem innych włącznie.

 

Benjamin
Zapis runiczny imienia -
Po układzie run to facet z gołębim sercem. Czuły, delikatny i jeszcze wie jak zadbać o kobietę. Niestety niepoprawny idealista i pewnie czeka na swoja księżniczkę. Jak ją znajdzie na pewno stworzy jej raj na ziemi. 

 

Bernard
Zapis runiczny imienia -
Imię męskie pochodzenia germańskiego. Wywodzi się od określenia "silny niedźwiedź".
Jest osobą z pozoru łagodną, dobrze wychowaną i może wydawać się że nie ma w nim ani odrobiny agresji ale do czasu gdy ”niedźwiedź śpi” nic nam z jego strony nie grozi ale gdyby przypadkiem ktoś chciał uszczuplić jego pozycję, wkraść się w łaski partnera lub zawłaszczyć jego dobra wtedy W Bernardzie obudzi prawdziwą potężną siłę przeciwdziałania.
Bernard jest lubiany w swym środowisku. Posiada jakiś wyjątkowy talent który pomaga mu się wybić ponad przeciętność.
 


Bożena
Zapis runiczny imienia -
Wrażliwa, intuicyjna, marzycielka, przy czym skrywa swoje marzenia. Dobra w sprawach mediacyjnych, umiejąca rozstrzygać sporne kwestie w sposób dyplomatyczny. Mało twórcza, nie buduje nowości, ale umie rozwinąć to, co już istnieje. Pieniądze to dosyć trudny temat, bo oszczędność łatwo przechodzi w skąpstwo.

 

Cezary
Zapis runiczny imienia -
Łacińskie imię męskie o nieustalonej do końca etymologii. Jedną z koncepcji jest pochodzenie tego imienia od rzeczownika caesaries — "długie włosy, czupryna". być może też od słowa caedere (ciąć, wycinać), co miało oznaczać: wycięty z łona matki (stąd pojęcie „cesarskie cięcie") lub słowa caesaries (kędzierzawy, o bujnych włosach). Imię to stało się tytułem władców Imperium Rzymskiego (obok przydomka Augustus). Imię używane w Polsce od XV wieku. W roku 1399 poświadczone wystąpienie imienia Cezar, a w 1478 pojawia się forma Cezary. Jest ona spolonizowanym wariantem łacińskiego Caesarius. Od czasów Gajusza Juliusza Cezara, Cezar lub spolszczone Cesarz, oznaczało najwyższą władzę (np. w Rzymie - caesar, w Rosji — car, co wzięło się właśnie ze słowa "Cezar").[Wikipedia]. Cezary- numerologiczna 33 Osobowość niezwykle wrażliwa, czasem nadwrażliwa, wielka umiejętność zjednywania sobie sympatii ludzi i dar manipulowania ich uczuciami. Cezary bywa wielkim altruistą zdarza się ze podaje swe serca” na dłoni”, ale równie często zdarza mu się być skrajnym egoistą zapatrzonym włącznie we własne sprawy. Człowiek o dość skomplikowanym charakterze gdyż tak do końca on sam nie wie, co dla niego jest ważne, ważniejsze a, co najważniejsze. Doskonale sprawdza się w zawodach, w których może wzorować się na autorytetach.

 

Dagmara
Zapis runiczny imienia -
Zawsze kompetentna, racjonalna, przedsiębiorcza a równocześnie sprawiająca wrażenie nieco zagubionej. Jest elegancka, kocha, sztukę i luksus. W miłości jest bardzo wymagająca.

 

Diana
Zapis runiczny imienia -
Imię rzymskiej bogini łowców, księżyca, lasów, opiekunki zwierząt, a także pani płodności. Zaczęto je nadawać na początku XIX wieku wraz z modą na imiona klasyczne. Sporadycznie występuje i dziś częstsze na Śląsku niż w innych regionach kraju.

 

Dominik
Zapis runiczny imienia -
Imię pochodzenia łacińskiego, znaczy pochodzący od boga.
Jest to mężczyzna lubiany przez otoczenie, robi wrażenie na kobietach, ma talent do układania słów w piękne zdania, co może stać się jego atrybutem zawodowym, jest oddany idei dla której zdecyduje się pracować. Patronem jest św. Dominik twórca zakonu dominikanów.

 

Dominika
Zapis runiczny imienia -
Już imię Dominik, które znaczy "należący do Pana (Boga)", i którego liczbą jest łagodna szóstka, emanuje nieziemskim światłem i uduchowieniem. W przypadku Dominiki dochodzi jeszcze wpływ liczby imienia, którą jest mistyczna siódemka. Biorąc to wszystko pod uwagę, możemy odmalować następujący portret kobiet imieniem Dominika...
Są to istoty na wpół tylko należące do materialnego świata. Żyją głównie wśród swoich fantazji i wizji, bliższy jest im sen niż jawa. Rzeczywistość często zaskakuje je, ludzie inaczej rozumieją słowa i idee niż czynią to one. Mają jednak wysoce rozwinięty dar współczucia i współodczuwania, i chodzą po świecie tak, jakby zajmowały bardzo mało miejsca. 

 

Dorota
Zapis runiczny imienia -
Imię pochodzenia greckiego znaczy „dar Bogów”. Jest perfekcjonistką, trudno ją zadowolić, zawsze będzie chciała czegoś więcej i dlatego też często otrzymuje od losu dodatkowe gratyfikacje. Bywa chimeryczna i zazdrosna, ale ma wielkie serce dla najbliższych. W domu potrafi oddać całą swą energię, aby kochani przez nią ludzie byli szczęśliwi. Najczęściej udaje się jej spełniać swe marzenia.


Eliza
Zapis runiczny imienia -
Jest osobą aktywną. W działaniu skupia się na najważniejszych aspektach. Zbyt duża ilość obowiązków i spraw może powodować u niej zagubienie. Jest wrażliwa, często ze skłonnością do nadwrażliwości. Przejmuje się losem innych. Jest osobą subtelną, czasem izoluje się i zamyka w swoim świecie. Jest kulturalna.
 

 

Elżbieta
Zapis runiczny imienia -
Imię pochodzenia hebrajskiego. Nosiła je matka Jana Chrzciciela. Liczbą przypisaną do tego imienia jest jedynka. Liczba ta oznacza samodzielność, indywidualizm i umiejętność zaczynania różnych rzeczy od początku. Również praktyczność i skuteczność działania to cechy jedynek. Elżbiety właśnie takie są: w życiu instynktownie znają swój cel i idą do niego najkrótszą drogą. Nie zmieniają swojego zdania "dla świętego spokoju" i niechętnie zawierają kompromisy. Mają wiele energii, są niepokorne i nieustępliwe, i dają sobie radę na stanowiskach zwykle przeznaczonych dla "prawdziwych mężczyzn". Nie przypadkiem najwybitniejszym "królem" w dziejach Anglii była... królowa, Elżbieta I, która zbudowała Imperium Brytyjskie. Obecnie panująca Elżbieta II też nie jest wcale słabego charakteru.

 

Emil
Zapis runiczny imienia -
Powszechnie lubiany mężczyzna o wyjątkowej kulturze osobistej i sztuce zjednywania sobie sprzymierzeńców. W życiu zawodowym kieruje się uczciwością i najchętniej wybiera pracę w ruchu a czasem nawet wymagającą częstych podróży. Jest ulubieńcem kobiet.
 

 

Emilia
Zapis runiczny imienia -
Posiada zmysł organizacyjny, odwagę i potrzebę systematycznej pracy. Jest zbyt konserwatywna, szanuje i kultywuje w życiu wszystko, co wiąże się z tradycją. Dostrzega codzienne radości życia, cieszy się życiem, uwielbia realizować się twórczo. Odczuwa silną potrzebę pomagania słabszym. Łatwo komunikuje się z otoczeniem. Jest niezwykle emocjonalna, ze skłonnością do przesady, jej wadą jest skłonność do egzaltacji. Jest domatorką, jest bardzo wierną żoną i kochającą matką. W sytuacjach trudnych i stresowych ucieka w samotność i tę potrzebę należy uszanować. Jest altruistką z silnym poczuciem odpowiedzialności za losy innych. Chętnie poświęca się dla innych, nie oczekując wzajemności.
 

 

Erwin
Zapis runiczny imienia -
Jest osobą bardzo skomplikowaną gdyż w jednej duszy mieści się wiele dążeń czasem wykluczających się wzajemnie. Jest bardzo zdolny i ma wielką zdolność uczenia się, pragnie być podziwiany i kochany ale najczęściej ta aprobata otoczenia Ne trwa za długo bo Erwin potrafi również skutecznie zniechęcić ludzi do siebie. 


 
Eugeniusz
Zapis runiczny imienia -
Runicznie Eugeniusz to dobry przyjaciel i mąż, ma duży potencjał energetyczny ale w niego do końca nie wierzy przynajmniej w pierwszej połowie życia. Może się zdarzyć, że jego moc niejednokrotnie zdziała cuda. W zdrowiu musi uważać na układ kostny.

 

Ewa
Zapis runiczny imienia -
Ewa to imię pochodzenia hebrajskiego, znaczy „życie” lub „dająca życie”, co oczywiście ma związek z tym, że pierwsza Ewa była biblijną matką rodzaju ludzkiego. Również z biblii bierze się przeświadczenie, że Ewa jest kusicielką, co niekoniecznie musi być prawdą. Ewa po prostu lubi zmiany i przygody, jest ciekawa i musi spróbować wszystkiego i dobrego i złego, co powoduje, że jest atrakcyjną, kuszącą partnerką, nie można się przy niej nudzić.
Ma w sobie dużo mądrości, często jest altruistką o wzniosłych ideałach, poświęcającą się dla tych, którzy są w potrzebie.
Ewy są z natury samodzielne w myśleniu i działaniu, ciekawe świata, pełne werwy i zapału. Źle znoszą ograniczenia, trudno im się podporządkować. Pełne energii, lubią ruch i zmiany. Nie lubią monotonii i długotrwałego wysiłku.
Znaki Zodiaku dla Ewy to Bliźnięta i Skorpion. Można też je nadawać osobom ze znaków ognistych – Strzelcom, Baranom i Lwom.
Imieniny obchodzi 24 grudnia lub 14 marca.

 

Ewelina
Zapis runiczny imienia -
Budzi zaufanie .Bardzo aktywna, lub zmiany, lubi jak coś się dzieje, otwarta na nowe doświadczenia ponieważ nadmiar energii wymaga jej rozładowania. Nie rozładowana energia zamienia się w szybki gniew. Duchowość i zmysłowość to główne cechy. Wychodząc za mąż powinna szukać partnera o równie wysokiej seksualności. Nadmiar wysokiej chemii miłosnej, czasami wręcz uzależnienie od niej. Silna, wytrzymała fizycznie, bardzo prędka w tym co robi, to ktoś o kim można mówić że „pali jej się praca w rękach”. Pogodna, wesoła, pełna zaraźliwej radości życia, sprowokowana nie przebiera w słowach.

 

Filip
Zapis runiczny imienia -
Imię męskie pochodzenia greckiego oznaczające: lubiący konie lub przyjaciel koni (φίλος, philos = "miłujący" + ἱππος, hippos = koń). Nosił je Filip II Macedoński, ojciec Aleksandra Wielkiego. Żeńskie odpowiedniki tego imienia to Filipina[Wikipedia]. Filip to wielki szczęściarz , marzyciel którego marzenia się realizują, bywa że los daje mu szanse które lekceważy, gdy jednak podejmie wyzwanie losu życie staje się dla niego ciągiem radosnych chwil. Często łamie niewieście serca.
 

Flawiusz
Zapis runiczny imienia -
Jest realistą mocno stąpającym po ziemi. Świetnie radzi sobie z organizacją pracy swojej i innych.
Jest ambitny i aktyny. Bywa liderem. Jest człowiekiem inteligentnym. Ma skłonność do apodyktyczności. Nie uznaje autorytetów poza własnym. Ma duże wewnętrzne poczucie sprawiedliwości, dlatego dobrze sprawdza się na kierowniczych stanowiskach. Jest altruistą, pomaga ludziom mobilizując ich do wysiłku i pracy. Inspiruje, ale nie lituje się. Bywa oschły i surowy. Wewnętrznie jest osobą wrażliwą. Stres przeżywa w samotności.

 

Franciszek
Zapis runiczny imienia -
Imię, które powstało jako przydomek, pochodzi od nazwy Francji, ta zaś od dawnego germańskiego plemienia Franków, czyli "wolnych ludzi". Ta magia nadal działa i wolność wciąż jest miła wszystkim Franciszkom. Imię to najbliższe jest swoim duchem znakowi Raka. Bardzo odpowiednie jest też dla Koziorożca, Byka i Panny, czyli dla znaków żywiołu ziem Liczbą tego imienia jest 1. Siła charakteru, indywidualność, poczucie humoru, oryginalność, twórcza osobowość, niezależność, nieprzeciętność, dar przekonywania, odwaga i duma to główne pozytywne cechy Jedynki.

 

Gizela
Zapis runiczny imienia -
Imię żeńskie pochodzenia germańskiego. Wywodzi się od słowa gisel oznaczającego przysięga, lub zakładnik. Imię spopularyzowane przez balet Adolphe Adama Giselle z 1841.[Wikipedia]
Numerologicznie Gizela jest 33-ką, co skłania ją do potrzeby wyróżnienia się, potrzeby wybicia ponad przeciętność i jeżeli tylko wykaże taką wolę, los jej potrzeby będzie spełniał bezzwłocznie. Ma w sobie wielką siłę działania opartą na sile woli, która objawia się bezwzględnym dążeniem do wytyczonego celu. Przeznaczenie czasem płata jej brzydkiego figla gdyż, tak wytyczony cel bywa fatamorganą, ułudą, iluzją , utopią..
Liczba 33 skłania czasem Gizelę do mijania się z prawdą obiektywną i bywa, że mówi się o niej kłamczucha. Ma dar wpływania na psychikę i wolę innych ludzi. W małżeństwie trudno ją zadowolić, jest wymagająca i zawsze chce więcej, więcej…więcej. Jeżeli Gizela kogoś pokocha to takiej miłości wszyscy będą zazdrościć jej wybrakowi.
 

Grażyna
Zapis runiczny imienia -
Imię Grażyna wymyślił Adam Mickiewicz, który tak nazwał bohaterkę swojego poematu, litewską księżnę. Po litewsku grażys znaczy ''piękna''. Grażyny są zaradne i rozsądne. W tym, co robią, znają umiar i nie mają pokus, aby żądać od życia rzeczy niemożliwych. Przestrzegają zasad i pilnują swoich obowiązków. Jako numerologiczne dwójki nie wysuwają się na pierwszy plan, wolą pozostawać w cieniu. Chętnie pracują w zawodach wymagających cierpliwości i dokładności. Ich ideałem są realne dokonania, anie osobisty rozgłos. Silne są ich uczucia opiekuńcze, gotowość służenia innym pomocą i wsparciem. Często dzięki trosce i pomocy dzielnej Grażyny jej mąż czy dzieci osiągają wielkie sukcesy. A Grażyny jak nikt potrafią się cieszyć szczęściem bliskich osób. Grażyny są nieco surowe i zwykle wyznają proste i jasne zasady. Od luksusów wolą miejsca, gdzie życie nie rozpieszcza. Nie uciekają od spraw trudnych i wymagających pracy, ale zawsze pragną pozostać wierne sobie i słowu, które dały innym.
 

Grzegorz
Zapis runiczny imienia -
Imię Grzegorz po grecku brzmiało *Gregorios*, co znaczy "czujny, czuwający", tak więc już przez samo swoje znaczenie imię to wzywa do wzmożonej uwagi i twórczego napięcia. "Czujność" umysłu w prostej linii prowadzi do nadzwyczajnych zdolności, nic więc dziwnego, że imię to nosiło wielu ludzi naprawdę niepospolitych. Jest numerologiczną dziewiątką. Wibracja Dziewiątki zamyka Skalę Numerologiczną, tym samym informując nas o osiągnięciu najwyższego etapu rozwoju duchowego. To Wibracja mistyków, misjonarzy, altruistów i wizjonerów. Szlachetne pobudki, jakimi wibrujące pozytywnie Dziewiątki kierują się w życiu, mogą je doprowadzić do istot najbardziej potrzebujących wsparcia. Są wyczulone na krzywdę, ból i cierpienie. Zawsze gotowi pomóc, poddawani są próbie losu - im wyżej wchodzą, tym wyżej podnosi się poprzeczka i tym więcej trudności je spotyka. Intuicja, intelekt, dar obserwacji, jasny, przenikliwy umysł, bogata wyobraźnia to cechy wspierające ich społeczną działalność, jeżeli się takiej oddają. Są skłonne do dominacji, chciałyby wziąć pod swe opiekuńcze skrzydła wszystkich, którzy tego potrzebują. Mają też tendencje do uszczęśliwiania innych na siłę.

 

Helena
Zapis runiczny imienia -
Imię dodające blasku osobie, która je nosi - wszak o Helenę miała toczyć się wojna trojańska. Przeto Helena bywa zdecydowana, ma uzdolnienia kierownicze, nie lubi by jej ktoś wydawał polecenia lub rozkazywał. W postępowaniu przede wszystkim jest sprawiedliwa, szlachetna i prostolinijna. Niektóre sprawy załatwia intuicyjnie. Ceni towarzystwo, lubi otaczać się mężczyznami, choć wierną pozostaje temu, którego wybrała. Niezbyt skora rodzić dzieci.
 

Hubert
Zapis runiczny imienia -
Imię pochodzenia germańskiego hugu-duch-umysł i berath - jaśnieć.
To imię oznacza człowieka inteligentnego, wesołego, lubiącego dostatek
i wygody. Posiada doskonałą pamięć i świetnie włada słowem pisanym
i mówionym.
Imieniny obchodzi;3.11.
To imię najlepiej pasuje do Panny, Raka, Skorpiona i Byka.
Najbardziej znani;
św. Hubert biskup Tongres i Liege ,który nawrócił się po hulaszczym życiu ,
Hubert Urbański dziennikarz.

 

Iga
Zapis runiczny imienia -  
Osoba nosząca to imię przede wszystkim jest niezwykle aktywna , ma zdolności do interesów i wiele energii do działania.
Jednocześnie potrafi z dużą konsekwencją rozwijać się duchowo, ma potrzebę zgłębiania wiedzy uniwersalnej i studiowania dziel sztuki.
Podlega szczególnej ochronie sił wyższych ,naturalna jest dla niej równowaga pomiędzy materią i duchem. Ma silne wnętrze i silne ciało.
Brakuje jej umiejętności współpracy, często nie potrafi wyrażać własnych emocji, jej niezależność może przybrać postać izolacji.
Jest wierną przyjaciółką i żoną. Jako matka będzie dbała o rozwój intelektualny swoich dzieci i wychowywała je w bardzo tradycyjny sposób.
Powinna korzystać ze swojej silnej intuicji i dzielić się zdobytą wiedzą , ponieważ jest powołana do pracy nad podnoszeniem na wyższy poziom świadomości osób które ja otaczają.
 

 

Ilona
Zapis runiczny imienia -  
Ilonka runicznie jest osobą skrytą i trochę zakompleksioną ..na szczęście wyrasta z tego i staje się bardzo samodzielną kobietą ale emocjonalnie jest mocno związana ze swoim domem rodzinnym. W życiu szuka idealnej miłości i często ja spotyka. Kręgosłup to jej słaby punkt.

 

Ireneusz
Zapis runiczny imienia -
To imię pochodzi z greckiego słowa oznaczającego spokój. Osoba nazwana tym imieniem jest pełna temperamentu, zapobiegliwa, bywa dobrym organizatorem. Bierze udział w znaczących przedsięwzięciach o charakterze państwowym. Jest lojalny wobec władzy i rodziny, a także własnych idei. Bywa też hojny, a nawet rozrzutny, a zwłaszcza wtedy, gdy przychodzi nabywać modne ubiory. Jest ekstrawagancki, ceni dobre jedzenie, lubi podróże egzotyczne. Szanuje swój kraj i swoją rodzinę. O żonę i dzieci jest zazdrosny. Nie lubi krytyki. W postępowaniu stanowczy i chętny do służenia innym. Numerologicznie jest siódemką. Posiadane uzdolnienia wyróżniają Siódemki z grona przeciętności. Doskonała intuicja, przenikliwość i nieprzeciętny zmysł obserwacji pomaga odczytać intencje otoczenia na długo przed tym, gdy inni zorientują się w sytuacji. Dlatego też Wibracja ta jest najbardziej ze wszystkich predysponowana do zajmowania się psychologią, nauką, jasnowidzeniem, odczytywaniem przyszłości z kart, astrologią i wszelkimi dziedzinami związanymi z wnętrzem natury ludzkiej. Przedstawiciele tej Wibracji są niezwykle dumni, niezależni, obdarzeni nieuchwytnym magnetyzmem, logiczni, odpowiedzialni i inteligentni.
 

Iwona
Zapis runiczny imienia -
Iwona to osoba bardzo chroniąca swój dom. Poszukiwaczka szczęścia i pocieszycielka strudzonych, zawsze możemy na nią liczyć. Jeśli zdobędziesz jej zaufanie masz przyjaciela do końca życia. Iwonka dba w szczególności o kręgosłup i żołądek
 

Jacek
Zapis runiczny imienia -
Liczba imienia Jacek równa jest trzy, co oznacza zwykle ludzi o żywym umyśle, dzielnych i zaradnych, pomysłowych, błyskotliwych i jakby z góry przeznaczonych do sukcesu. Z pewnością te wibracje są trafnie odczytywane i stąd się bierze wielka popularność tego imienia.
Typowy Jacek szybko myśli, wyciąga wnioski i podejmuje decyzje. Zwykle ma szerokie zainteresowania i chętnie zabiera głos na najprzeróżniejsze tematy. Lubi dyskusje, słowne starcia, jak również chętnie udowodni komuś, że tamten się myli. Lubi być pierwszym w jakiejś dziedzinie, nadążać za modą i trzymać rękę na pulsie wydarzeń.
 

Jan
Zapis runiczny imienia -
Imię pochodzenia hebrajskiego.
Charakteryzuje mężczyznę o silnej woli, lecz nigdy nie narzuca jej innym. Jest perfekcjonistą i dąży do uzyskania doskonałych rezultatów w pracy. W życiu rodzinnym jest kochającym mężem, synem i ojcem. Często zamieszkuje w okolicy, w której przyszedł na świat. Jest również lubiany w swym środowisku i darzony dużym szacunkiem. Jest wspaniałym kochankiem.

 

Janusz
Zapis runiczny imienia -
Masz duszę wędrowca. Pociągają Cię zmiany, nowości i nieustanny postęp; sam chciałbyś się przyczynić do przemian, być siłą napędową nowych idei, dzięki którym świat idzie naprzód. Rozbudzasz tym samym ciekawość, bystrość umysłu, dobrą pamięć i inteligencję. Szybko się uczysz i zdobywasz zwykle wiele wiadomości z różnych dziedzin (lubisz nawet trochę się wymądrzać na lekcjach i nie zgadzać się ze zdaniem nauczycieli). Nie poprzestajesz zresztą na teorii - sam chcesz wszystko zobaczyć, sprawdzić, zbadać. Lubisz także sprawdzać samego siebie, dlatego próbujesz sił w różnych konkursach, w olimpiadach czy w ekstremalnych dyscyplinach sportowych. Nie znosisz utartych ścieżek, zaszufladkowania i narzucanych poglądów, a potrzeba niezależności często prowadzi Cię do przekraczania zakazów i łamania ustalonych zasad. Jesteś urodzonym indywidualistą, niechętnie podporządkowujesz się komukolwiek; wręcz przeciwnie - chcesz innych podporządkować sobie (trzeba odpornej dziewczyny, żeby to wytrzymała!). Łatwo zawierasz znajomości, nawiązujesz przyjaźnie i zakochujesz się. Dajesz się oczarować, gdyż pociąga Cię to, co nowe, nie zdobyte, nie zbadane. Musisz jednak starać się, by ta fascynacja nie wygasła.

 

Jerzy
Zapis runiczny imienia -
Posiada ambicje, umiejętność wydawania bardzo trafnych sądów i bardzo silną energię twórczą. Jest silny, niezależny, lubi doświadczać na swój sposób. Odczuwa potrzebę kontaktu z przyrodą, zwłaszcza z drzewami, poszukuje wartości duchowych i wiedzy uniwersalnej. Ma bardzo silą psychikę i ciało oraz posiada dużą zdolność regeneracji sił. Ma talent ekonomiczny i zmysł do interesów. Brakuje mu umiejętności współpracy i komunikacji.

 

Joanna
Zapis runiczny imienia -
Duże pragnienie posiadania dóbr materialnych, ale spore problemy z możliwościami ich realizowania. Dużo pomysłów, ale nie doprowadzanych do finalnego końca. Zbytnia egzaltacja i emocjonalność, chce rządzić i boi się odpowiedzialności za te rządy. Więc gdy rządzi to jest pełna lęków i obaw a gdy nie rządzi to pełna frustracji i obrażania się. Oryginalna ale też dosyć zakłamana.

 

Józef
Zapis runiczny imienia -
Imię Józef, po hebrajsku *Jehoseph* było wezwaniem do Boga, aby sprzyjał tak nazwanemu człowiekowi. Numerologicznie jest to jedynka. Siła charakteru, indywidualność, poczucie humoru, oryginalność, twórcza osobowość, niezależność, nieprzeciętność, dar przekonywania, odwaga i duma to główne pozytywne cechy Jedynki. Jednak tak jak wszystkie pozostałe liczby Jedynka posiada również negatywne strony: szorstkość, brak dyplomacji, dyktatorstwo, złośliwość, uszczypliwość, a w niektórych przypadkach cechują ją nawet agresja. Przy całym wachlarzu zalet i wad nie można Jedynce odmówić szczególnych umiejętności rządzenia. Świetnie czuje się będąc sobie "sterem, żeglarzem, okrętem", trochę gorzej, gdy przyjdzie jej podporządkować się nakazom i zakazom innych.

 

Julian
Zapis runiczny imienia -
Juliany to istne maszyny zawodowe, pracują w pocie czoła na siebie i na innych. Można powiedzieć ,że są przodownikami pracy ....ale mają tez cudna duszę i zdolności w kierunku bioterapii. Układ pokarmowy do ciągłej kontroli.


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.