Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Feng shui

 Czym jest Feng Shui?

Wiatr i woda”, takie jest dosłowne tłumaczenie na język polski słów Feng Shui.
Starożytna wiedza oraz sztuka kształtowania przestrzeni ma ścisły związek z naturą, jej tajemnicami, żywiołami oraz witalną energią. Z szacunkiem traktuje jej wymagania, dlatego też aby kupić dobre mieszkanie, w którym spotka przyszłych domowników szczęście, zdrowe potomstwo oraz dobrobyt, trzeba zwrócić uwagę na wiele detalów - np. ukształtowanie terenu , kierunki geograficzne, przepływ wody, a nie tylko wygląd murów.


To wszystko zapewni dobre krążenie energii – Chi.
To potężna, choć niewidzialna siła, która wywiera wpływ na wszelkie aspekty ludzkiego życia. Wzmacnia witalność, koncentrację uwagi, przyciąga powodzenie w interesach oraz daje popularność.

 

Feng Shui powstała dawno - trzy tysiące lat temu w Chinach jako wiedza ściśle związana z geomancją. Na początku służyła budowaniu grobów w odpowiednich energetycznie miejscach i była powiązana z ważnym dla Chińczyków kultem przodków.


Potem służyła bardziej ziemskim celom, projektowaniu pomyślnych domów, ale przede wszystkim aranżacji ich wnętrz.
Dzisiaj wiedza starożytnych Chińczyków przeżywa wielki renesans także w zachodniej kulturze. Małe restauracje, wielkie banki, luksusowe hotele i niewielkie kawalerki są urządzane według jej zasad. Feng Shui bowiem jest dla każdego i wbrew pozorom wcale nie wymaga wielkich nakładów finansowych.

 

Ty i twój dom żyjecie pełnią istnienia tylko w harmonii. Nie masz wielkiego wpływu na decyzje możnych tego świata, kurs dolara lub na pogodę.
Jednak twoje mieszkanie – to twoje królestwo. Tutaj – ty decydujesz prawie o wszystkim. A większość z nas nie zdaje sobie sprawy z faktu, jak bardzo na ich życie wywiera wpływ sposób aranżacji wnętrz oraz dom, w którym mieszkają.


Traktujemy mieszkanie jako tło, czasami jako wyznacznik naszego statusu materialnego, a jeszcze innym razem jako miejsce, gdzie można pozwolić sobie na nadmierny luz, całkowity brak porządku lub czystości, bo przecież nikt tego nie widzi w naszym prywatnym raju.
Jednak, dziwnym trafem, wnikliwi mistrzowie Feng Shui szybko opiszą twój charakter oraz życiowe problemy na podstawie krótkiej wizyty w twoich czterech ścianach. Nie potrzebują do tego ani testów psychologicznych ani horoskopów, ani próbek pisma lub wróżebnych kart.
Mieszkanie bowiem odzwierciedla naszą osobowość jak w lustrze, trzeba tylko umieć te znaki - widzialne i niewidzialne odpowiednio odczytać.
Zdrowa, piękna energia chi służy człowiekowi tylko w harmonijnie zaprojektowanych wnętrzach. Zanieczyszczona jako sha działa na niego niezwykle destrukcyjnie. Nic więc dziwnego, że doświadczone oko specjalisty Feng Shui od razu dostrzeże, które dziedziny twojego życia opromienia dobra chi, a które niszczy sha.


Ileż mniej byłoby intryg w pracy, a pracownicy mieliby więcej do niej motywacji, gdyby biura nie posiadały tych okropnych, ciemnych korytarzy – prawdziwej wylęgarni sha? Ileż byłoby lepszych relacji rodzinnych, gdyby jak dawniej - sercem domu był okrągły stół, przy którym wspólnie jada się gorące posiłki, lub kominek rozświetlony wesołą iskierką ognia, a nie plastykowe i wrzeszczące pudło telewizora. Iluż mniej nastolatków nie popadałoby tak łatwo w depresje, nie czułoby wiecznego zmęczenia, gdyby ich wielka przygoda jaką jest dorastanie odbywała się w ruchu na świeżym powietrzu lub przy książce w odpowiednim wnętrzu, a nie w smogu elektromagnetycznym między komputerem, komórką i tv.


Wiele osób samotnych, które pragną z kimś dzielić życie, również nie zdaje sobie sprawy, że przestrzeń wokół nich zaprojektowana jest tylko... na jedną osobę, a do tanga trzeba przecież dwojga...
Jednym słowem – dzięki zrównoważeniu energii we wnętrzach, których często przebywamy, wywieramy wielki wpływ także na nasze zdrowie, uczucia, powodzenie materialne.


Jeśli więc nasz dom energetycznie choruje, to musimy mu pomóc, ale bez znajomości siatki Bagua nie da się tego zrobić. Jeszcze lepiej aby wsparł go doświadczeniem wytrawny i doświadczony mistrz starożytnej wiedzy znający tajemnice z kręgu żywiołu Wiatru i Wody, ale o takiego nie jest łatwo nawet w Chinach ( w najlepszych szkołach - czeladnikiem jest się ponad trzydzieści lat!), toteż chociaż trochę sami spróbujmy krok po kroczku uchylić rąbka tajemnicy, która zapewni nam lepsze samopoczucie w naszych czterech ścianach.

 


EKSPERCI

Noma
POLSKI 
Sennik Tarot Numerologia
Dziedziny: Uczucia Praca Finanse
0048224 452 476 POLSKA I ZAGRANICA 4.00 zł brutto
708 788 072 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz dostępny
Tarot Karty Anielskie Reiki
Dziedziny: Uczucia Finanse Wsparcie duchowe
0048224 452 490 POLSKA I ZAGRANICA 4.92 zł brutto
708 788 001 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon
Tarot Karty Klasyczne Jasnowidzenie i Wizjonerstwo
Dziedziny: Partnerstwo Zdrowie Praca
708 588 037 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon
Promocja
Sennik Runy Tarot
Dziedziny: Partnerstwo Przyjaźń Biznes
0048223 102 320 POLSKA I ZAGRANICA 4.00 zł brutto
700 781 768 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon
Tarot Karty Cygańskie Biała Magia
Dziedziny: Uczucia Partnerstwo Praca
0048223 285 130 POLSKA I ZAGRANICA 4.26 zł brutto
708 688 022 POLSKA 4.26 zł brutto
teraz niedostępny
*Tajga*
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Partnerstwo Wsparcie duchowe
0048224 452 427 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 788 041 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny
Estelle
POLSKI 
Sennik Tarot Horoskop partnerski
Dziedziny: Uczucia Partnerstwo Finanse
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny
Karty Anielskie Jasnowidzenie i Wizjonerstwo
Dziedziny: Uczucia Praca Biznes
0048224 452 496 POLSKA I ZAGRANICA 5.00 zł brutto
708 788 023 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny
Antares
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Dziedziny: Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048223 285 111 POLSKA I ZAGRANICA 4.50 zł brutto
708 488 256 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz niedostępny
Agis
POLSKINIEMIECKI 
Runy Karty Anielskie Numerologia
Dziedziny: Praca Finanse Wsparcie duchowe
0048224 452 485 POLSKA I ZAGRANICA 3.50 zł brutto
708 588 021 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz niedostępny


x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.