Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_sd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Feng shui

 Czym jest Feng Shui?

Wiatr i woda”, takie jest dosłowne tłumaczenie na język polski słów Feng Shui.
Starożytna wiedza oraz sztuka kształtowania przestrzeni ma ścisły związek z naturą, jej tajemnicami, żywiołami oraz witalną energią. Z szacunkiem traktuje jej wymagania, dlatego też aby kupić dobre mieszkanie, w którym spotka przyszłych domowników szczęście, zdrowe potomstwo oraz dobrobyt, trzeba zwrócić uwagę na wiele detalów - np. ukształtowanie terenu , kierunki geograficzne, przepływ wody, a nie tylko wygląd murów.


To wszystko zapewni dobre krążenie energii – Chi.
To potężna, choć niewidzialna siła, która wywiera wpływ na wszelkie aspekty ludzkiego życia. Wzmacnia witalność, koncentrację uwagi, przyciąga powodzenie w interesach oraz daje popularność.

 

Feng Shui powstała dawno - trzy tysiące lat temu w Chinach jako wiedza ściśle związana z geomancją. Na początku służyła budowaniu grobów w odpowiednich energetycznie miejscach i była powiązana z ważnym dla Chińczyków kultem przodków.


Potem służyła bardziej ziemskim celom, projektowaniu pomyślnych domów, ale przede wszystkim aranżacji ich wnętrz.
Dzisiaj wiedza starożytnych Chińczyków przeżywa wielki renesans także w zachodniej kulturze. Małe restauracje, wielkie banki, luksusowe hotele i niewielkie kawalerki są urządzane według jej zasad. Feng Shui bowiem jest dla każdego i wbrew pozorom wcale nie wymaga wielkich nakładów finansowych.

 

Ty i twój dom żyjecie pełnią istnienia tylko w harmonii. Nie masz wielkiego wpływu na decyzje możnych tego świata, kurs dolara lub na pogodę.
Jednak twoje mieszkanie – to twoje królestwo. Tutaj – ty decydujesz prawie o wszystkim. A większość z nas nie zdaje sobie sprawy z faktu, jak bardzo na ich życie wywiera wpływ sposób aranżacji wnętrz oraz dom, w którym mieszkają.


Traktujemy mieszkanie jako tło, czasami jako wyznacznik naszego statusu materialnego, a jeszcze innym razem jako miejsce, gdzie można pozwolić sobie na nadmierny luz, całkowity brak porządku lub czystości, bo przecież nikt tego nie widzi w naszym prywatnym raju.
Jednak, dziwnym trafem, wnikliwi mistrzowie Feng Shui szybko opiszą twój charakter oraz życiowe problemy na podstawie krótkiej wizyty w twoich czterech ścianach. Nie potrzebują do tego ani testów psychologicznych ani horoskopów, ani próbek pisma lub wróżebnych kart.
Mieszkanie bowiem odzwierciedla naszą osobowość jak w lustrze, trzeba tylko umieć te znaki - widzialne i niewidzialne odpowiednio odczytać.
Zdrowa, piękna energia chi służy człowiekowi tylko w harmonijnie zaprojektowanych wnętrzach. Zanieczyszczona jako sha działa na niego niezwykle destrukcyjnie. Nic więc dziwnego, że doświadczone oko specjalisty Feng Shui od razu dostrzeże, które dziedziny twojego życia opromienia dobra chi, a które niszczy sha.


Ileż mniej byłoby intryg w pracy, a pracownicy mieliby więcej do niej motywacji, gdyby biura nie posiadały tych okropnych, ciemnych korytarzy – prawdziwej wylęgarni sha? Ileż byłoby lepszych relacji rodzinnych, gdyby jak dawniej - sercem domu był okrągły stół, przy którym wspólnie jada się gorące posiłki, lub kominek rozświetlony wesołą iskierką ognia, a nie plastykowe i wrzeszczące pudło telewizora. Iluż mniej nastolatków nie popadałoby tak łatwo w depresje, nie czułoby wiecznego zmęczenia, gdyby ich wielka przygoda jaką jest dorastanie odbywała się w ruchu na świeżym powietrzu lub przy książce w odpowiednim wnętrzu, a nie w smogu elektromagnetycznym między komputerem, komórką i tv.


Wiele osób samotnych, które pragną z kimś dzielić życie, również nie zdaje sobie sprawy, że przestrzeń wokół nich zaprojektowana jest tylko... na jedną osobę, a do tanga trzeba przecież dwojga...
Jednym słowem – dzięki zrównoważeniu energii we wnętrzach, których często przebywamy, wywieramy wielki wpływ także na nasze zdrowie, uczucia, powodzenie materialne.


Jeśli więc nasz dom energetycznie choruje, to musimy mu pomóc, ale bez znajomości siatki Bagua nie da się tego zrobić. Jeszcze lepiej aby wsparł go doświadczeniem wytrawny i doświadczony mistrz starożytnej wiedzy znający tajemnice z kręgu żywiołu Wiatru i Wody, ale o takiego nie jest łatwo nawet w Chinach ( w najlepszych szkołach - czeladnikiem jest się ponad trzydzieści lat!), toteż chociaż trochę sami spróbujmy krok po kroczku uchylić rąbka tajemnicy, która zapewni nam lepsze samopoczucie w naszych czterech ścianach.

 


EKSPERCI

01 Wróżka Ewa
POLSKI 
Tarot Karty Anielskie Reiki
Dziedziny: Uczucia Finanse Wsparcie duchowe
0048224 452 490 4.92 zł brutto CAŁY ŚWIAT
708 788 001 4.92 zł brutto POLSKA
teraz dostępny
02 Noma
POLSKI 
Sennik Tarot Numerologia
Dziedziny: Uczucia Praca Finanse
708 788 072 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny
Tarot Biała Magia Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
0048224 452 465 4.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
708 788 002 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny
04 *Tajga*
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Partnerstwo Wsparcie duchowe
0048224 452 427 4.80 zł brutto CAŁY ŚWIAT
708 788 041 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny
05 Estelle
POLSKI 
Promocja
Sennik Tarot Horoskop partnerski
Dziedziny: Uczucia Partnerstwo Finanse
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny
06 Light Angel
POLSKI 
Karty Anielskie Jasnowidzenie i Wizjonerstwo
Dziedziny: Uczucia Praca Biznes
0048224 452 496 5.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
708 788 023 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny
07 Ava Lilith
POLSKIANGIELSKIROSYJSKI 
Promocja
Sennik Runy Tarot
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
708 488 258 2.58 zł brutto POLSKA
teraz dostępny tylko telefon
08 Wróżka Iss
POLSKI 
Promocja
Tarot Karty Klasyczne Jasnowidzenie i Wizjonerstwo
Dziedziny: Partnerstwo Zdrowie Praca
708 588 037 3.69 zł brutto POLSKA
teraz dostępny tylko telefon
09 Agis
POLSKINIEMIECKI 
Runy Karty Anielskie Numerologia
Dziedziny: Praca Finanse Wsparcie duchowe
708 588 021 3.69 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny
10 Antares
POLSKI 
Promocja
Tarot Wahadełko Numerologia
Dziedziny: Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048223 285 111 4.50 zł brutto CAŁY ŚWIAT
708 488 256 2.58 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny


Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.