Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Aurelia

Aurelia

teraz niedostępny

Dziedziny : Miłość, Kariera, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe, Twoja przyszłość

Metody : Tarot, Numerologia, Wahadełko

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

STATYSTYKI
190 Ilość
porad
57 Dni
na portalu
Ostatnio
online
1433 Wyświetleń
profilu

Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, znaleźć rozwiązania problemów i powiedzieć swoim troskom "stop", przerwać powielane przez lata,a nawet pokolenia schematy i w końcu zacząć żyć tak, jak chcesz - to trafiłaś w dobre ręce. Chętnie pomogę Ci odkryć i zrozumieć siebie. 

Jestem wróżką oraz nauczycielką, pomagam ludziom żyć w zgodzie ze sobą, bo wiem, jak bardzo poprawia to jakość życia. Chętnie odpowiem na Twoje pytania zawodowe, finansowe, rozwojowe i miłosne.

Wierzę, że tarot to potężne narzędzie do poznawania siebie i swojej przyszłości, dlatego oferuję indywidualne wróżby oraz sesje mentoringowe, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć twoją sytuację oraz wyznaczyć cele i marzenia.

Jeśli jesteś zainteresowany/a skorzystaniem z moich usług, zachęcam do kontaktu. Jestem tutaj, aby pomóc Ci odkryć swoją przyszłość i pomóc Ci w drodze do spełnienia marzeń.

Dziękuję za odwiedzenie mojego profilu i mam nadzieję na spotkanie z Tobą wkrótce.
___________________________________________________________________________________
Kochani Klienci! Drogie Panie! Drodzy Panowie!
Przedstawiam krótki poradnik dot. wróżb, który pomoże Wam jak najlepiej wykorzystać narzędzia, który oferuje strona :)
1. Nie pytajcie o nic pod wpływem alkoholu. - Alkohol zniekształca nasze postrzeganie świata, sprawia, że niekoniecznie ważne i chciane zagadnienia wydają nam się priorytetami. Nawet po kieliszku winka, czy nalewki warto zapisać pytanie na kartce i zadać je następnego dnia (jeśli okaże się aktualne).

2. PYTANIA SMS - sms to bardzo krótka forma odpowiedzi, dlatego zachęcam o zadawanie tam pytań krótkich i prostych. Chociaż bardzo chcę, to nie zmieszczę odpowiedzi na pytanie "jak potoczy się moje życie" w sms-ie. Natomiast dam radę odpowiedzieć na podobne pytanie: "Czy ten rok będzie dla mnie dobry pod względem finansowym?". 

3. Dłuższe pytania, dotyczące większych obszarów, zagadnień, pytania złożone - zachęcam do rozmowy telefonicznej, czatu lub wspaniałej opcji e-mail, gdzie mogę Państwu dokładnie opisać, co oferuję i wyczerpać temat w odpowiedzi! 

4. CZAT - Proszę pamiętać, że czat ma ograniczenia czasowe -  a wróżba wymaga skupienia z mojej strony i czasu. Oczywiście staram się odpowiadać na pytania jak najszybciej :), ale samo wyciągnięcie np. 12 kart trwa ! Dlatego kilkuminutowy czat będzie dla Państwa i dla mnie niesatysfakcjonujący. Lepiej korzystać z czatu dłuższego niż 15 minut.

5. CZAS W TAROCIE - bardzo proszę o określanie (mniej więcej) o jaki czas pytacie. Ja mogę odpowiedzieć na pytanie "co mnie czeka", ale jest to bardzo rozmyta odpowiedź, bo nie jest w widełkach czasowych. Lepiej dopytać o konkretny przedział czasowy np. miesiąc, kwartał, rok itd.

Dziedziny : Miłość, Kariera, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe, Twoja przyszłość

Metody : Tarot, Numerologia, Wahadełko

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
w tym tyg. 20:45-22:00
Wtorek
w tym tyg. 20:45-22:00
Środa
w tym tyg. 20:45-22:00
Czwartek
Po zalogowaniu
Piątek
w tym tyg. 17:30-22:00
Sobota
Po zalogowaniu
Niedziela
Po zalogowaniu

Opinie klientów (1)

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.