TarocistkaAriadna

Tarocistka Ariadna

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 370

Średnia ocen: 5

2 Rozmów na chat
1 Zrelizowanych e-maili
73 Odpowiedzi na SMS
2 Rozmów przez telefon
2 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Tarocistka Ariadna

POLSKI 
Tarocistka Ariadna

Potrzebujesz pomocy w podjęciu „właściwej” decyzji? Potrzebujesz życiowych wskazówek, ale nie wiesz gdzie ich szukać? Czujesz, że Twoje życie i Twoje plany nie układają się tak, jak powinny? Moje karty pomogą Ci rozjaśnić mrok i znaleźć właściwą drogę!

Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w stawianiu kart tarota i lenormand oraz pracy z wahadełkiem. Jestem osoba szczerą, otwartą, potrafiącą wysłuchać i wesprzeć. Mam świetną intuicję i bardzo dobry kontakt z kartami. Pomogłam już wielu ludziom, w tym rodzinie i przyjaciołom, pokonać życiowe problemy. Staram się jak najlepiej potrafię wskazać za pomocą kart najbardziej korzystną drogę, by pomóc osiągnąć spełnienie w określonych dziedzinach życia.

Moje odczyty z kart są zawsze jasne i szczere. Mówię dokładnie to, co widzę w kartach, zarówno rzeczy pomyślne, jak i ostrzeżenia.

Czekam na Państwa pytania z różnych sfer życia, pytać można o wszystko, co dla Was ważne. Specjalizuję się w szczególności w rozkładach dotyczących sfery uczuciowej dla: osób samotnych,* małżeństw (partnerstw) oraz *związków tej samej płci. Rozkładam karty także na sprawy * zawodowe, * finansowe. Pytając o * zdrowie, proszę pamiętać, że kartami pomogę wskazać obszary ciała, na które warto zwrócić uwagę. W żadnym wypadku nie stawiam diagnoz. 

Najczęściej zadajecie mi Państwo pytania o relacje partnerskie, te dotyczące relacji miłosnych, jak i takie, odnoszące się do relacji koleżeńskich, przyjacielskich, zawodowych np. nastawienie szefa do nas. W tych ważnych, acz zwykle bardzo delikatnych kwestiach, mogę Państwu zaoferować prosty i skuteczny rozkład, który można rozbudowywać o dodatkowe kwestie. W rozkładzie tym znajdziecie Państwo m.in. odpowiedzi na pytania: 1/Co ona/on czuje 2/Co ona/on myśli 3/Co ona/on okazuje na zewnątrz 4/Jakie on/ona ma (często ukryte) zamiary 5/Co niesie ze sobą z przeszłości 6/Jak działa/postrzega teraźniejszość 7/Prognoza możliwej przyszłości. 

Zanim zdecydujecie się na sesje z moimi kartami, pamiętajcie by wyciszyć się, zrelaksować, otworzyć umysł, uwolnić się od negatywnych myśli. Proszę też przemyśleć i przygotować pytania. Na pytania szczegółowe, karty zwykle dają odpowiedź szczegółową. Na pytania stawiane ogólnie, odpowiedź kart także jest ogólna. Od jakości pytania, zależny jakość odpowiedzi. 

Proszę pamiętać, że karty nie są wyrocznią. Karty wskazują możliwości jakie mamy w danej dziedzinie, w danym okresie czasu, otoczeniu, relacjach. Karty dają wskazówki,jednakże to my sami podejmujemy decyzje jaką drogą iść.

Zapraszam na seans! Tarocistka Ariadna

Grafik:

Poniedziałek
Gdy zalogowana
Wtorek
Gdy zalogowana
Środa
Gdy zalogowana
Czwartek
Gdy zalogowana
Piątek
Gdy zalogowana
Sobota
Gdy zalogowana
Niedziela
Gdy zalogowana

Pozostałe usługi eksperta:
Kategorie: Tarot, Karty Lenormand, Wahadełko, Zimowe przepowiednie Tarota, Horoskop partnerski, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop andrzejkowy, Jakie kolory ją/ jego uwiodą?, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.