Tarocistka Ariadna

Tarocistka Ariadna

dostępny na telefon
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI
14 Rozmów na chat
6 Zrelizowanych e-maili
235 Odpowiedzi na SMS
3 Rozmów przez telefon
19 Rozmów przez 708
7 Miesięcy na portalu
Ostatnio
online
1650 Wyświetleń profilu
Tarocistka Ariadna

Potrzebujesz pomocy w podjęciu „właściwej” decyzji? Potrzebujesz życiowych wskazówek, ale nie wiesz gdzie ich szukać? Czujesz, że Twoje życie i Twoje plany nie układają się tak, jak powinny? Moje karty pomogą Ci rozjaśnić mrok i znaleźć właściwą drogę!

Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w stawianiu kart tarota i lenormand oraz pracy z wahadełkiem. Jestem osoba szczerą, otwartą, potrafiącą wysłuchać i wesprzeć. Mam świetną intuicję i bardzo dobry kontakt z kartami. Pomogłam już wielu ludziom (w tym rodzinie i przyjaciołom) pokonać życiowe problemy. Staram się jak najlepiej potrafię wskazać za pomocą kart drogę, jaką wybrać by pomóc osiągnąć spełnienie w określonych dziedzinach życia.

Moje odczyty z kart są zawsze jasne i szczere. Mówię dokładnie to, co widzę w kartach, zarówno rzeczy pomyślne, jak i ostrzeżenia.

Czekam na Państwa pytania z różnych sfer życia, pytać można o wszystko, co dla Was ważne. Specjalizuję się w szczególności w rozkładach dotyczących sfery uczuciowej dla: osób samotnych,* małżeństw (partnerstw) oraz *związków tej samej płci. Rozkładam karty także na sprawy * zawodowe, * finansowe. Pytając o * zdrowie, proszę pamiętać, że kartami pomogę wskazać obszary ciała, na które warto zwrócić uwagę. W żadnym wypadku nie stawiam diagnoz. 

Najczęściej zadajecie mi Państwo pytania o relacje partnerskie, te dotyczące relacji miłosnych, jak i takie, odnoszące się do relacji koleżeńskich, przyjacielskich, zawodowych np. nastawienie szefa do nas. W tych ważnych, acz zwykle bardzo delikatnych kwestiach, mogę Państwu zaoferować prosty i skuteczny rozkład, który można rozbudowywać o dodatkowe kwestie. W rozkładzie tym znajdziecie Państwo m.in. odpowiedzi na pytania: 1/Co ona/on czuje 2/Co ona/on myśli 3/Co ona/on okazuje na zewnątrz 4/Jakie on/ona ma (często ukryte) zamiary 5/Co niesie ze sobą z przeszłości 6/Jak działa/postrzega teraźniejszość 7/Prognoza możliwej przyszłości. 

Zanim zdecydujecie się na sesje z moimi kartami, pamiętajcie by wyciszyć się, zrelaksować, otworzyć umysł, uwolnić się od negatywnych myśli. Proszę też przemyśleć i przygotować pytania. Na pytania szczegółowe, karty zwykle dają odpowiedź szczegółową. Na pytania stawiane ogólnie, odpowiedź kart także jest ogólna. Od jakości pytania, zależny jakość odpowiedzi. 

Proszę NIE pytać o wyniki gier losowych, wyniki/oceny z egzaminów itd. Nie odpowiadam na pytania związane ze śmiercią. 

Proszę pamiętać, że karty nie są wyrocznią. Karty wskazują możliwości jakie mamy w danej dziedzinie, w danym okresie czasu, otoczeniu, relacjach. Karty dają wskazówki,jednakże to my sami podejmujemy decyzje jaką drogą iść.

Zapraszam na seans! Tarocistka Ariadna

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca

Metody: Tarot, Karty Lenormand, Wahadełko, Zimowe przepowiednie Tarota, Horoskop partnerski, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop andrzejkowy, Jakie kolory ją/ jego uwiodą?, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
Gdy zalogowana
Wtorek
Gdy zalogowana
Środa
Gdy zalogowana
Czwartek
Gdy zalogowana
Piątek
Gdy zalogowana
Sobota
Gdy zalogowana
Niedziela
Gdy zalogowana

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.