Heart_5
Aini

Aini

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 1939

Średnia ocen: 0

38 Rozmów na chat
4 Zrelizowanych e-maili
208 Odpowiedzi na SMS
24 Rozmów przez telefon
29 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Aini

Promocja
Już dzisiaj otworzę przed Tobą bramy Twojej przyszłości. Nie czekaj - zadzwoń teraz!
POLSKI 
Aini

Jestem wróżką, która  od pokoleń zajmuje się na portalach ezoterycznych tarotem terapeutycznym, pomocą w chwilach zwątpienia i przepowiednią. Widzę więcej i pomagam dyskretnie rozwiązywać problemy.

Zajrzę do kart by zobaczyć Twoją drogę  przyszłą, finansową i zdrowotną. Nie pozostawiam bez pomocy , jeśli jesteś na życiowym zakręcie. Zajmuję się  przede wszystkim terapeutyczną funkcją tarota. Skupiam się na analizie i  rozwiązywaniu problemów, doradzaniu , wskazywaniu nowych rozwiązań.

Zapewniam dyskrecję, poczucie bezpieczeństwa. Pomogę  jeśli chcesz poprawić swoje relacje uczuciowe z partnerem, z dziećmi i rodziną. Sprawię, że poczujesz się lepiej, złe emocje wyciszę. Ze mną zaznasz więcej  wewnętrznego spokoju, znajdziesz  radość i sens życia.

 

Zapraszam do rozmowy - pomogę Ci - zadzwoń koniecznie i porozmawiaj. Otworzę Ci oczy i pokażę inne wyjście z sytuacji, w której się znalazłeś.

Grafik:

Poniedziałek
9.00-24.00
Wtorek
9.00-24.00
Środa
9.00-24.00
Czwartek
9.00-24.00
Piątek
9.00-24.00
Sobota
9.00-24.00
Niedziela
9.00-24.00

Pozostałe usługi eksperta:
Kategorie: Sennik, Tarot, Horoskop, Karty Anielskie, Numerologia, Horoskop klasyczny na 2021 rok, Astrologiczne biuro matrymonialne, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Magia zaklęta w numerze telefonu, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop andrzejkowy, Jak ubrać się na randkę?, Jakie kolory ją/ jego uwiodą?, Jak ją/ jego uwieść?

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.