Heart_2
Wyszukaj Eksperta
JasnowidzAlena

Jasnowidz Alena

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 892

Średnia ocen: 5

28 Rozmów na chat
1 Zrelizowanych e-maili
178 Odpowiedzi na SMS
0 Rozmów przez telefon
0 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Jasnowidz Alena

POLSKIANGIELSKI 
Jasnowidz Alena

Tarot i pomoc ludziom od wielu lat stanowią dla mnie priorytet. Mój dar wypływa z serca i chęci niesienia dobra. Pochodzę z rodziny, która trudniła się wróżbiarstwem - jeszcze kiedy tabory Cygańskie krążyły po świecie, moja babcia nauczyła się od jednej z Cyganek stawiać karty klasyczne. Ja poszłam bardziej w Tarota, z czasem rozwinął się u mnie także dar jasnowidzenia.

Zapraszam serdecznie w każdej sprawie - obiecuję zrobić co się da aby wspomóc Ciebie w Twoich problemach. Jestem osobą otwartą i szczerą, nie straszne są mi żadne tematy, dlatego nie musisz się obawiać, że mnie zaszokujesz. Jednoczesnie z mojej strony masz gwarantowaną pomoc i wsparcie - nie tylko słowne, bowiem z moją pomocą zmienisz swoje życie na takie, jakie sobie wyśniłeś lub wyśniłaś. Zajmuję się bowiem nie tylko przepowiadaniem przyszłości, a także zmienianiem jej z pomocą magii.

Zajmuję się sprawami miłości, zdrowia, finansowymi. Doradzam również numerologicznie. Karty stanowią dla mnie uzupełnienie zdolności jasnowidzenia, które posiadam.

Kochani, jeśli nie odbieram akurat czatu, proszę o krótką informację - być może akurat nie mogę z powodu... sił wyższych. Moje wizje pojawiają się znienacka i nie chcę ich przerywać. W takim przypadku służę pomocą za chwilę lub w terminie wspólnie ustalonym.

PAMIĘTAJ!

Każdą przyszłość można zmienić. Przykład:

Znałam pewną Panią, która miała przepowiedzianego mężczyznę z bajki. Widać było, że pojawi się u niej w określonym czasie, jak będzie wyglądał, że dobry człowiek z niego, że serce by jej oddał i jej dziecku... Kiedy go poznała, stwierdziła, że wszystko cacy, tylko nie jest do końca w jej typie, a ogólnie to za mało mówi, że ją kocha i za mało zarabia. Poszła do innego, po kilku miesiącach się rozstała z tym kolejnym, niby bogatym ą i ę. Dwa lata później napisała mi, że spotkała go znowu przelotem. Był z piękną kobietą, drogim autem... Na barkach niósł dziecko, które na mur beton nie było jego - kobieta przy jego boku ani piękna ani młoda, ale szczęśliwa jak diabli. Klientka się załamała. Czasami warto dac szansę.
Kolejny przykład: Pan miał podane liczby oraz datę w której powinien zagrać, by wygrać lepszą sumę niż zazwyczaj w Lotto. W ostatniej chwili podał swoje stare "pewne" numery. Wygrał 15zł, przy czym z kombinacji podanych przeze mnie liczb padło na 6 wygrywających 5.

Kochani, każda decyzja niesie konsekwencje. Zastanówmy się dwa, a nawet trzy razy nim zdecydujemy się na konkretne działanie. 

Grafik:

Poniedziałek
Kiedy
Wtorek
Jestem
Środa
Zalogowana
Czwartek
Zapraszam
Piątek
Wszystkich
Sobota
Serdecznie
Niedziela
Do siebie

Pozostałe usługi eksperta: e-mail callback Salonik wróżb
Kategorie: Tarot, Sex horoskop, Karty Anielskie, Jasnowidzenie, Biała Magia, Numerologia, Talizmany, Horoskop numerologiczny, Miłosne talizmany

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.