Heart_4
EwaCUD

Ewa CUD

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 3210

Średnia ocen: 5

9 Rozmów na chat
10 Zrelizowanych e-maili
507 Odpowiedzi na SMS
20 Rozmów przez telefon
2 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Ewa CUD

POLSKIANGIELSKI 
Ewa CUD

Witajcie  :)
Z wykształcenia jestem filologiem i masażystą, światem duchowym interesuję się od dziecka. Zawodowo prowadzę księgarnię ezoteryczną, współpracuję z uzdrowicielami oraz doradcami. Moją pasją jest medycyna, psychologia, psychosomatyka, psychgenealogia, transgenetyka, wpływ emocji na ciało, energetyka człowieka i możliwości naszej podświadomości na wpływanie na Los.
W swojej pracy posługuję się głównie kartami LENORMAND, które pokochałam za jasność i niespodziewaną głębię przekazu. Czasami posiłkuję się kartami tarota i runami oraz kartami do pracy z podświadomością (Symbolon, Karty Wewnętrznego Poznania, Osho Zen).
Nie traktuję kart jako wyroczni czy narzędzi do przepowiadania przyszłości, dla mnie one są obrazem człowieka na wielu poziomach, wskazują drogę, przeszkody z czasu przed, zawirowania na polu energetyki, pokazują mi możliwości, dary, umiejętności.... a jeśli uda się zobaczyć przyszłość, to też nie jest ona jedyną słuszną wizją, wszystko można zmienić.... Moją rolą, jako doradca, jest pokazanie jak najlepszej drogi ku sobie.
Prowadząc przez lata księgarnię nauczyłam się "czytania" potrzeb człowieka i poszukiwania rozwiązań, nawet w tematach ekstremalnych (klątwy, opętania), spędzam czasami godziny na rozmowach z klientami i doradzaniu. Klienci cenią mnie za dokładne i zdroworozsądkowe porady i bardzo prosty acz szczegółowy przekaz.
Zapraszam serdecznie do kontaktu
Ewka

Grafik:

Poniedziałek
po zalogowaniu
Wtorek
po zalogowaniu
Środa
po zalogowaniu
Czwartek
po zalogowaniu
Piątek
po zalogowaniu
Sobota
po zalogowaniu
Niedziela
po zalogowaniu

Pozostałe usługi eksperta:
Kategorie: Runy, Tarot, Karty Lenormand, Wahadełko, Masaż

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.