Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

WrozbitaKrzysztof
teraz niedostępny

Wróżbita Krzysztof

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 929

Średnia ocen: 0
(6)
Ilość rozmów na chacie

(0)
Ilość rozmów przez email

(55)
Ilość rozmów przez smschat

(1)
Ilość rozmów przez telefon

(4)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Wróżbita Krzysztof

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: callback
Kategorie: Tarot, Sex horoskop, Horoskop, Karty Klasyczne, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Horoskop tygodniowy, Horoskop klasyczny na 2019 rok, Zimowe przepowiednie Tarota, Reiki, Horoskop miłosny

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Wróżbita Krzysztof

Witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Krzysztof. Od wielu lat pracuje nad sobą, pełen dobrych intencji. Obudzony w świadomości energetycznej ponad, programami i kodami . Od dziecka mam uruchomiony w sobie mechanizm, który pozwala mi ściągać informacje z wyższych poziomów ze świadomości boskiej . Postrzegam świat z pozycji umysłu emocji i psychiki ale ponieważ postrzegam  go tez z pozycji świadomości energetycznej i duchowej to jednocześnie nie wchodzę w emocje które niszczą ludzi , moje spojrzenie na świat jest inne ale dlatego podpowiem jak powinien wyglądać Twój świat według praw wysoko energetycznych .Mam taką wiedzę wychodząc poza kurtynę czasu i przestrzeni . Podpowiadam wprost drogę prawdy , nie narzucam swojej wizji ... ale to czego możesz i chcesz doświadczyć . 

Pracuję z kartami Tarota, klasycznymi, Lenormand oraz z wahadłem. Oczyszczam, uzdrawiam na wszystkich poziomach. 

 

Pozdrawiam


OPINIE:

Grafik:

Poniedziałek:
Codziennie
Wtorek:
jestem
Środa:
do
Czwartek:
Państwa
Piątek:
dyspozycji
Sobota:
w różnych
Niedziela:
godzinachStrona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.