Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

WrozkaM
teraz niedostępny

Wróżka M

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 8046

Średnia ocen: 5
(83)
Ilość rozmów na chacie

(79)
Ilość rozmów przez email

(1543)
Ilość rozmów przez smschat

(18)
Ilość rozmów przez telefon

(10)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Wróżka M

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail callback Imprezy firmowe
Kategorie: Sennik, Runy, Tarot, Sex horoskop, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Klasyczne, Karty Cygańskie, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Biała Magia, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Przesądnik, Astrologiczne biuro matrymonialne, Zimowe przepowiednie Tarota, Imiennik, Horoskop partnerski, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Kojarzenie Par, Horoskop dzienny, Finanse w zodiaku, Zdrowie a znak zodiaku, Przyjaźń i uczucia w zodiaku, Słabości w zodiaku, Dar uwodzenia w zodiaku, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy miłosny, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop andrzejkowy, Jak ubrać się na randkę?, Jakie kolory ją/ jego uwiodą?, Jak ją/ jego uwieść?, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop indiański

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Wróżka M

1. Indywidualne podejście do każdej sprawy.
2. Pełna dyskrecja.
3. Wieloletnie praktyki w dziedzinie rytualnej oraz w stawianiu Kart Tarota.
4. Wiedza jaką dyspoznuję przekazywana była i jest z pokolenia na pokolenie.
5. Moja praca to powołanie i dar szlifowany latami a nie wiedza wyuczona tylko i wyłącznie z książek.
6. Profesjonalna pomoc i objecie opieką przez cały przebieg sprawy aż do rozwiązania problemu. 
7. Otwartość na każdą sytuację. 
8. Magia pochodząca z moich korzeni energii magii indiańskiej.


Dostaje od Państwa wiele wiadomości czy telefonów i po omówieniu problemu, postawieniu Tarota czy też wykonaniu rytualu zauważam, że od pokoleń zmagamy się z problemem
AKCEPTACJI I KOCHANIA SAMYCH SIEBIE. 
Często zgłaszają sie do mnie o poradę kobiety, które są w totalnej rozsypce, z bagażem bólu, doświadczen i nerwicą. Podstawowy problem to temat zdrad, kochanek bądź braku akceptacji uczuć miłości "Ja się zakochałam a on się tylko bawił". 
Wszystko zaczyna i kończy się na NAS! Przychodzimy na świat sami i ze świata odejdziemy w pojedynkę. Jesteśmy sami ze swoimi uczuciami , emocjami i przeżyciami z innymi możemy się tylko podzielić tym co czujemy, co myślimy, możemy poszukać wsparcia lecz finalnie i tak koniec końców musimy przejść przez problem w samotności. 
Jest mi ogromnie miło, że zaufanie co do mojej pracy wzrasta wraz z kolejnymi przepowiedniami, które się sprawdzają, rytuałami , które działają i zwykłymi ludzkimi rozmowami, które stawiają Państwa na nogi. W skali 100 % 80 to kochane kobiety, które zostały: wykorzystane, zranione, zdradzone, oszukane, poniewierane. 
Często błednie myslimy by kurczowo trzymać sie tego co nas niszczy bo boimy sie zmian, dajemy kolejne szanse ... i kolejne .... i kolejne w nadzieji, że może właśnie teraz jak upodle się całkowicie on bedzie mnie kochać , szanować , przestanie zdradzać bądź bić . NIE !!!! BO JEŚLI NIE SZANUJEMY SAMYCH SIEBIE ... TO JAK MAJĄ SZANOWAĆ NAS INNI ? Skoro jestesmy tak silne by znieść tyle bólu, zmagać się z nerwicą to musimy sobie uświadomić, że DAMY SOBIE RADĘ BEZ TEGO WSZYSTKIEGO. W życiu jedynym pewnikiem jest to , że przychodzą zmiany, że nic nie trwa wiecznie i to od nas zależy jaką rolę i drogę obierzemy idąc przez życie. Tarot daje wiele wskazówek, pokazuje świat i sytuację taką jaką jest bez dawania kolejnych szans, bez uczucia strachu. Przy każdym rozkładzie widzę mase emocji i strachu związanego z daną sprawą i z oczekiwaniem na wróżbę, a życia nie można się bać! Jesteś tak piękna i silna by przetrwać to wszystko co się dzieje, więc jesteś również tak samo silna do tego by zmienić i odjeść od tego co Ci nie służy kochana kobietko ! Nie ma sytuacji bez wyjścia, to tylko nasz strach, który karmimy i obawa przed zmianami, a uwierz czasami: gorzej już być nie może ... więc bedzie TYLKO LEPIEJ!!!! 

Wszystkie Panie jak i również Panów  zmagających się z życiem i problemami natury sercowej bądź wewnętrznej akceptacji serdecznie zapraszam. Myślę, że już czas wyjść z utartego schematu i dać się poprowadzić życiu. Bo one prowadzi nas do światła jakim jest bezwarunkowa miłość do samego siebie, gdyż wszyscy na tym świecie jesteśmy ""CUDEM".

Życzę miłego dnia, zmuszającego do chwili refleksji nad sobą, życiem i tym CO OSTATNIO ZROBIŁAM DLA SIEBIE. 

ps. Prawo przyciągania może nam dać tego czego potrzebujemy, tylko zależy jeszcze w jaki sposób prosimy i z jaką energią.

 

KOCHANI OD KILKU LAT ZAJMUJE SIĘ RÓWNIEŻ MALOWANIEM OBRAZÓW INTENCYJNO - ENERGETYCZNYCH . Wiecej szczegółów w usługach specjalnych . :) 

Pozdrawiam serdecznie 

Wróżka M


OPINIE:

(2019-08-07 07:42:19) 5
Dużo w tym prawdy :)
Odpowiedź eksperta: Wysyłam dużo miłości i pozytywnej energii !!! <3
(2019-06-25 07:24:34) 5
Bardzo dobra ocena i wszystko się sprawdza. POLECAM!!!
(2019-04-29 21:40:25) 5
Ta Pani ma wielki dar. Duzo widzi, a poza tym wspaniala I ciepla osoba, ktora naprawde chce pomoc. Polecam z calego serca choc wciaz jest zajeta I ciezko ja upolowac 😂to warto .. Dziekuje kochana ❤️
Odpowiedź eksperta: Ja kochana również dziekuję . Życzę dużo powodzenia i wysyłam dużo miłości i pozytywnej energii !!! <3
(2019-04-29 09:14:31) 5
Miły kontakt i szybka odpowiedz na maila. Jeżeli ktoś lubi długie wypowiedzi, jak ja, to akurat się nie rozczaruje:)
Odpowiedź eksperta: Życzę dużo powodzenia i wysyłam dużo miłości i pozytywnej energii !!! <3

Grafik:

Poniedziałek:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Wtorek:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Środa:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Czwartek:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Piątek:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Sobota:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Niedziela:
Staram się być dla Państwa codziennie.Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.