Heart_5
WrozkaM

Wróżka M

teraz niedostępny

Wróżka M

POLSKI 
Wróżka M

1. Indywidualne podejście do każdej sprawy.
2. Pełna dyskrecja.
3. Wieloletnie praktyki w dziedzinie rytualnej oraz w stawianiu Kart Tarota.
4. Wiedza jaką dyspoznuję przekazywana była i jest z pokolenia na pokolenie.
5. Moja praca to powołanie i dar szlifowany latami a nie wiedza wyuczona tylko i wyłącznie z książek.
6. Profesjonalna pomoc i objecie opieką przez cały przebieg sprawy aż do rozwiązania problemu. 
7. Otwartość na każdą sytuację. 
8. Magia pochodząca z moich korzeni energii magii indiańskiej.


Dostaje od Państwa wiele wiadomości czy telefonów i po omówieniu problemu, postawieniu Tarota czy też wykonaniu rytualu zauważam, że od pokoleń zmagamy się z problemem
AKCEPTACJI I KOCHANIA SAMYCH SIEBIE. 
Często zgłaszają sie do mnie o poradę kobiety, które są w totalnej rozsypce, z bagażem bólu, doświadczen i nerwicą. Podstawowy problem to temat zdrad, kochanek bądź braku akceptacji uczuć miłości "Ja się zakochałam a on się tylko bawił". 
Wszystko zaczyna i kończy się na NAS! Przychodzimy na świat sami i ze świata odejdziemy w pojedynkę. Jesteśmy sami ze swoimi uczuciami , emocjami i przeżyciami z innymi możemy się tylko podzielić tym co czujemy, co myślimy, możemy poszukać wsparcia lecz finalnie i tak koniec końców musimy przejść przez problem w samotności. 
Jest mi ogromnie miło, że zaufanie co do mojej pracy wzrasta wraz z kolejnymi przepowiedniami, które się sprawdzają, rytuałami , które działają i zwykłymi ludzkimi rozmowami, które stawiają Państwa na nogi. W skali 100 % 80 to kochane kobiety, które zostały: wykorzystane, zranione, zdradzone, oszukane, poniewierane. 
Często błednie myslimy by kurczowo trzymać sie tego co nas niszczy bo boimy sie zmian, dajemy kolejne szanse ... i kolejne .... i kolejne w nadzieji, że może właśnie teraz jak upodle się całkowicie on bedzie mnie kochać , szanować , przestanie zdradzać bądź bić . NIE !!!! BO JEŚLI NIE SZANUJEMY SAMYCH SIEBIE ... TO JAK MAJĄ SZANOWAĆ NAS INNI ? Skoro jestesmy tak silne by znieść tyle bólu, zmagać się z nerwicą to musimy sobie uświadomić, że DAMY SOBIE RADĘ BEZ TEGO WSZYSTKIEGO. W życiu jedynym pewnikiem jest to , że przychodzą zmiany, że nic nie trwa wiecznie i to od nas zależy jaką rolę i drogę obierzemy idąc przez życie. Tarot daje wiele wskazówek, pokazuje świat i sytuację taką jaką jest bez dawania kolejnych szans, bez uczucia strachu. Przy każdym rozkładzie widzę mase emocji i strachu związanego z daną sprawą i z oczekiwaniem na wróżbę, a życia nie można się bać! Jesteś tak piękna i silna by przetrwać to wszystko co się dzieje, więc jesteś również tak samo silna do tego by zmienić i odjeść od tego co Ci nie służy kochana kobietko ! Nie ma sytuacji bez wyjścia, to tylko nasz strach, który karmimy i obawa przed zmianami, a uwierz czasami: gorzej już być nie może ... więc bedzie TYLKO LEPIEJ!!!! 

Wszystkie Panie jak i również Panów  zmagających się z życiem i problemami natury sercowej bądź wewnętrznej akceptacji serdecznie zapraszam. Myślę, że już czas wyjść z utartego schematu i dać się poprowadzić życiu. Bo one prowadzi nas do światła jakim jest bezwarunkowa miłość do samego siebie, gdyż wszyscy na tym świecie jesteśmy ""CUDEM".

Życzę miłego dnia, zmuszającego do chwili refleksji nad sobą, życiem i tym CO OSTATNIO ZROBIŁAM DLA SIEBIE. 

ps. Prawo przyciągania może nam dać tego czego potrzebujemy, tylko zależy jeszcze w jaki sposób prosimy i z jaką energią.

 

KOCHANI OD KILKU LAT ZAJMUJE SIĘ RÓWNIEŻ MALOWANIEM OBRAZÓW INTENCYJNO - ENERGETYCZNYCH . Wiecej szczegółów w usługach specjalnych . :) 

Pozdrawiam serdecznie 

Wróżka M

Grafik:

Poniedziałek
Staram się być dla Państwa codziennie.
Wtorek
Staram się być dla Państwa codziennie.
Środa
Staram się być dla Państwa codziennie.
Czwartek
Staram się być dla Państwa codziennie.
Piątek
Staram się być dla Państwa codziennie.
Sobota
Staram się być dla Państwa codziennie.
Niedziela
Staram się być dla Państwa codziennie.

Pozostałe usługi eksperta: e-mail Imprezy firmowe
Kategorie: Sennik, Runy, Tarot, Sex horoskop, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Klasyczne, Karty Cygańskie, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie, Biała Magia, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Przesądnik, Astrologiczne biuro matrymonialne, Zimowe przepowiednie Tarota, Imiennik, Horoskop partnerski, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Kojarzenie Par, Horoskop dzienny, Finanse w zodiaku, Zdrowie a znak zodiaku, Przyjaźń i uczucia w zodiaku, Słabości w zodiaku, Dar uwodzenia w zodiaku, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy miłosny, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop andrzejkowy, Jak ubrać się na randkę?, Jakie kolory ją/ jego uwiodą?, Jak ją/ jego uwieść?, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop indiański

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.