Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

TarocistaAmeners
teraz niedostępny

Tarocista Ameners

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 19201

Średnia ocen: 4.9
(44)
Ilość rozmów na chacie

(103)
Ilość rozmów przez email

(1116)
Ilość rozmów przez smschat

(5)
Ilość rozmów przez telefon

(29)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Tarocista Ameners

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Kategorie: Tarot, Horoskop, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Biała Magia, Numerologia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Wsparcie duchowe

Tarocista Ameners

Witam Serdecznie!

Mam na imię Marcin, i jestem doradcą ezoterycznym, kartami Tarota zajmuję się od kilku lat. To przy pomocy jego energii odpowiadam na państwa pytania, codziennie odkrywając go na nowo. 

W mojej pracy ezoterycznej kieruję się empatią, wrażliwością, szczerością i zaangażowaniem. Temat magii i wróżb zapoczątkował u mnie we wczesnym dzieciństwie, pamiętam że miałem przeczucia i prorocze sny. Ostatnio nawet przebłyski Jasnowidzenia a bynajmniej zdolności mediumiczne. 

Przez kilka lat mojego duchowego rozwoju, zauważyłem że we wszechświecie nic nie dzieje się przypadkowo. Twoje pojawienie się na mojej stronie również nie jest przypadkowe. Masz możliwość skorzystania z moich usług. Wszystko zależy od Ciebie i Twoich wyborów, które są zawsze na miejscu i są zgodne z rytmem całego Wszechświata. 

Możesz już dziś skontaktować się ze mną i poznać scenariusz swojego życia. Proszę pamiętać że moja odpowiedź nie zawsze może spełniać Twoich oczekiwań, tylko Ty posiadasz wpływ na swoją przyszłość.

★★★


OPINIE:

(2018-12-21 08:23:50) 5
Spooooro prawdy !!!!
Odpowiedź eksperta: Dziękuję za ocenę. Pozdrawiam! 😊
(2018-11-29 01:04:37) 5
Brak możliwości odpowiedzi zwrotnej bezpośrednio pod mailem, więc muszę skorzystać z komentarza - jak pech to pech. :D Szalenie podoba mi się szczegółowość i wnikliwość Pana odpowiedzi. Opis aktualnej sytuacji zgadza się w 100%, a co do prognozy, to przyszłość pokaże. ;)
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuję, dużooo dobrego! 😊
(2018-09-11 20:52:59) 5
Dziękuję za cenne rady i nadzieje na poprawę choć mam wrażenie ze on już nic nie potrzebuje ode mnie ..ale kto wie co przyniesie przyszłość 😉 Pozdrawiam
Odpowiedź eksperta: Dziękuję, w tej kwestii warto spojrzeć w przyszłość z uśmiechem na twarzy. Pozdrawiam! 😘
(2018-09-11 20:12:09) 5
dziekuje- Pan to jest jasnowidzem- i pozdrawiam serdecznie
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuję, również pozdrawiam! 😊

Grafik:

Poniedziałek:
Wtorek:
Środa:
Czwartek:
Piątek:
Sobota:
Niedziela:Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.