Heart_4

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Strzelec

Ona:
Wysportowane ciało, zamiłowanie do długich wędrówek i wszelkich aktywności fizycznych to najlepszy sposób na Panią Strzelec. Musisz również przekonać ją, że wiele was łączy. Bądź szczery i odważny, a erotyczne zahamowania schowaj głęboko w kieszeni. Ten typ bowiem może znudzić się zbyt długim zabieganiem o jej względy, przejdź więc szybko do czynów.


On:
Zdobycie tego pana nie wymaga ogromnych zdolności, trudniej jednak utrzymać go przy sobie na dłużej. Aby rozkochać w sobie Strzelca musisz dużo się śmiać, entuzjastycznie podchodzić do życia, patrzeć na wszystko z dużą dozą optymizmu oraz tolerować jego niezbyt uporządkowane życie. Mile widzianą cechą jest również pomysłowość dzięki której u jego boku będziesz mogła walczyć z nudą, której on nie toleruje.


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.