Heart_2
Programy na żywo
Wieczor_hd Fragula8

Fragula8

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-01-29
na żywo godz. 21:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Waga

Pieniądze nie mają ogromnego znaczenia dla Wagi. Długi uważa za zbędny luksus natomiast pieniądze traktuje jak karty do gry, która charakteryzuje się pewnego rodzaju ryzykiem.

Waga nie ma potrzeby nieustannie pomnażać majątku i nie poświęca temu celowi każdego dnia. Siłę do życia czerpie z doznań duchowych i obcowania z pięknem. Słowo pieniądz wzbudza w Wadze odrazę.
Jeśli ma się upomnieć o dług woli zaczekać do jutra i nieuczciwi dłużnicy zacierają zazwyczaj ręce z uciechy. W towarzystwie osób które dużo myślą o finansach Wagi stanowią cudowny wyjątek. Wagi należą do osób spokojnych pozbawionych agresji. Jeśli mają się upominać o pieniądze jest to dla nich udręką, którą unikają za wszelką cenę. Nie lubią naciskać innych aby podreperować swoje finanse więc stanowi doskonałą ofiarę dla nieuczciwych osobników.
Wagę można uszczęśliwić zapewniając jej dostanie wolne od trosk materialnych życie. Ważne jest jednak aby mieć w pogotowiu parę groszy aby ugościć przyjaciół, dla których drzwi domu Wagi są zawsze szeroko otwarte. Wagi uwielbiają rozrywki , chętnie wspierają artystów. Dom Wagi jest elegancki , przyjęcia zawsze wystawne a sama Waga bardzo elegancka i zawsze miła.
Waga należy do osób które pomimo tego że świat pieniędzy nie ma dla niej większego znaczenia to dokładnie wie jak nimi dysponować i nie naraża się na bankructwo. Ogranicza wydatki do minimum i zawsze kieruje się rozsądkiem. Nie lubi załatwiania żadnych spraw w bankach i rozmów z bankowcami o inwestycjach.
Nie należy do osób które będą gromadzić zapasy żywności. Jada niewiele. Nie popada w depresje gdy podczas zakupów nie może sobie na coś pozwolić. Nie należy więc do ulubionych klientek handlowców.
Jest zdumiewająca i cierpliwa i zawsze potrafi poczekać spokojnie na odpowiedni moment by zaspokoić swe pragnienia nigdy się nie zadłużając. W sferze finansów zawsze kieruje się rozsądkiem. Jeśli ma odpowiednią kwotę i czuję się zabezpieczona finansowo inwestuje w dzieła sztuki i antyki. Bywa znawcą rynków antykwarystycznych, a posiadanie cennych przedmiotów jest dla niej źródłem radości.
 


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.