Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad

Magia liczb - daty lustrzane i liczby anielskie

Data publikacji: 2024-04-25

Kategoria: Wróżby ogólne

Magia liczb - daty lustrzane i liczby anielskie

Co pewien czas każdy z nas widzi, że jakaś liczba, czy godzina na zegarze zaczyna nas „prześladować”. Powtarzający się w różnych sekwencjach ciąg cyfr wydaje nam się być jakimś zakodowanym przekazem i tak jest w rzeczywistości. Kluczem do rozwiązania tej zagadki jest numerologia anielska.

Zarówno w matematyce jak i w ezoteryce istnieje zjawisko tzw. liczb palindromicznych, zwanych inaczej liczbami symetrycznymi, które czyta się tak samo od lewej do prawej jak i odwrotnie. Wśród liczb palindromicznych szczególne miejsce mają daty lustrzane, które cechuje to, że czytane z obu stron, są identyczne. W ezoteryce uważa się takie liczby za magiczne, a daty lustrzane za okna, które otwierają przed człowiekiem nowe możliwości. Uznaje się, że dzień, w którym występuje data lustrzana jest idealny do medytacji, składania życzeń oraz przeprowadzania rytuałów. Można również zaplanować na ten dzień oświadczyny, ślub, rozpoczęcie działalności gospodarczej, umówić się na ważne spotkanie, czy na kupno domu, zaplanować inwestycję,  lub inne wydarzenie, które pragniemy, żeby miały szczęśliwe zakończenie.

Jak więc z tego wynika, są to daty bardzo sprzyjające, aczkolwiek uważa się, że daty lustrzane bywają również niebezpieczne, ponieważ mają  ogromną siłę i potężną moc sprawczą. Z tego powodu powinny służyć jedynie dobrym oraz uczciwym działaniom, zgodnym z zasadami wszechświata. Wykorzystane w negatywny sposób, przez osoby, które źle życzą innym, wykorzystują magię w złym celu, chcąc wyrządzić ból, czy  cierpienie innym ludziom, również potęgują to, co może spowodować krzywdę. Podobne znaczenie mają godziny lustrzane, ale ponieważ są one krótkie i ulotne, nie mają aż takiej siły sprawczej jak daty. Niosą za to dla nas krótką informacją od Aniołów, lub naszych zmarłych bliskich, którzy poprzez godzinę lustrzaną pragną nam coś przekazać. Żeby odkryć tą informację, trzeba znać chociaż pobieżnie, jaki potencjał niesie wibracja danej liczby.

Do najpopularniejszych liczb anielskich, ponieważ tak się one nazywają, zaliczamy poniższe zestawy cyfr, wraz z krótkim opisem podstawowego znaczenia takiej sekwencji:

111 - w naszym życiu zacznie się dziać coś nowego, powinniśmy dobrze i mądrze wybierać. Ta liczba to początek i nowa nadzieja.

222 - mamy poszukać w sobie harmonii i dostosować swoje działania do pojawiających się możliwości. To także potrzeba  złapania balansu i równowagi w życiu.

333 - w naszym pobliżu znajdują się Aniołowie, którzy pomagają nam dźwigać nasze ciężary. W naszym życiu pojawią się również ludzie, którzy nam sprzyjają.

444 - jesteś na dobrej drodze, masz z niej nie zbaczać, ponieważ jesteś chroniony. To doby czas do osiągnięcie stabilizacji.

555 - nadchodzą głębokie zmiany, mogą być trudne i bolesne, ale masz wsparcie Aniołów więc dasz radę. Nie denerwuj się, wszystko ma swój cel

666 - musisz zająć się swoją duchowością i wyzbyć się nadmiernego materializmu. Rodzina jest Twoją siłą, z niej czerp jak najwięcej.

777 - jesteś w harmonii ze Wszechświatem, a to co robisz, działa na Twoją korzyść. Wsłuchaj się w siebie, tam znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.

888 - powinieneś się rozejrzeć, ponieważ bogactwo materialne masz w zasięgu ręki. Inwestuj, buduj, twórz, nie zapominaj jednak o innych.

999 - kończy się pewien etap Twojego życia, ale stwarza przestrzeń na coś nowego. Podsumuj, co dokonałeś, a co zaprzepaściłeś, żeby nie popełniać tego samego błędu.

Sekwencje anielskie mogą być jak powyżej potrójne, ale również poczwórne, a nawet bardziej rozbudowane,  najczęściej możemy je zauważyć jako godziny na zegarze. Są to np.: 11:11, czy 22:22. Jednak należą do nich również takie godziny jak np.: 10:01, 12:21, 13:31, 14:41, czy 15:51.

Wracając do magicznych dat lustrzanych, każdy rok posiada klika takich dat. Są  to np. 10.01, 20.02, 30.03, 11.11.21.12. Do datami lustrzanych zaliczamy również daty 01.01, 02.02, 03.03, 04.04, 05.05, 06.06, 07.07, 08.08, 09.09, 10.10. chociaż nie są swoim odbiciem.

Daty lustrzane mają w sobie potencjał, którzy możemy wykorzystać dla swoich własnych potrzeb. Kiedy chcemy zacząć coś nowego, zróbmy to 01.01, kontakt podpiszmy 02.02, a na spotkanie, które ma być dla nas owocne, udajmy się o ile to możliwe 03.03. Fundamenty postawmy 04.04, a jeśli chcemy załatwić jakiś palący problem, zróbmy to 05.05, ponieważ piątki przyniosą szybkie zmiany. Trudne sprawy sercowe rozwiążemy 06.06. Jeśli chcemy wygrać coś ważnego, grajmy 07.07, ponieważ siódemki to prestiż. 08.08 jest dniem, w którym możemy spodziewać się sukcesów na polu zawodowym. 09.09 wybierzmy się w podróż za granicę, lub otwórzmy fundację, ponieważ dziewiątka ma wysoki potencjał społeczny i służy podróżom.

Znajomość liczb anielskich i dat lustrzanych przydatna jest w magii. Np. intencję o ciążę wysyłajmy o 11.11. lub 13.13, ponieważ pierwsza sekwencja mówi o początkach, a druga o  początku (1) i przyjściu nowego człowieka (3). Kiedy chcemy szczęśliwie dojechać do jakiegoś celu, wyślijmy intencje np. o godzinie 09.09, ponieważ (9) służy podróżowaniu,  ale kiedy chcemy np. wygrać na loterii, zapalmy świecę o 17.17 ponieważ to coś nowego (1) i prestiżu (7),  a w sprawie nowej pracy i 18.18, ponieważ (1) to ponownie coś nowego, a (8) to pieniądze i praca.

Jak widzimy na tym krótkim schemacie, poznanie podstawowego znaczenia wibracji liczb, może nam wiele w życiu pomóc i ułatwić. Ich poznanie sprawia, że sami możemy sterować naszym życiem korzystając z ich dobrodziejstwa, ale  liczby anielskie, na które natrafiamy wydawałoby się przez przypadek, są jednak podpowiedzią płynącą z góry lub serca ludzi, których już koło nas nie ma fizycznie, ale nadal żyje ich obok nas ich dusza i w ten sposób mówią nam, na co mamy zwracać uwagę.  

AUTOR ARTYKUŁU

Doradca Ariadna

Doradca Ariadna

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"