Heart_4

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Astrologiczne biuro matrymonilane dla Raka

Rak – kolejny nie łatwy partner jednak zupełnie inny niż Bliźniak. Dla Raka sensem życia jest założenie rodzinny o którą dba jak żaden inny znak, to wierny i oddany partner i kochający rodzic. Niestety przy tym wszystkim niezwykle kapryśny i humorzasty. To tradycjonalista w najgłębszym słowa tego znaczeniu. Wszelkie przejawy nowości traktuje wrogo. W domu musi rządzić mąż gdyż tak było zawsze. Nie oznacz to jednak, że jest despotą głuchym na zdanie innych na to jest zbyt czuły i wrażliwy. Jednak w jego rodzinie wszystko musi mieć swój tradycyjny kształt. Przy czym na rodzinę składa się u niego nie tylko ta którą sam założy ale i taka w której przyszedł na świat z którą zawsze będzie miał bardzo bliskie związki. Rak nigdy nie odmówi pomocy swoim najbliższym przez co często jest przez nich wykorzystywany.

Sposób na Raka – szanuj tradycje, delikatnie wyrażaj swoje zdanie, broń Boże nie krytykuj jego najbliższych ( szczególnie mamy ).

Dla kogo tak – Byk podobnie jak Rak jest tradycjonalista dla którego sensem życia jest stworzenie rodziny, Panna jak żaden inny znak potrafi być idealna Panią Domu co Rak niezwykle ceni.

Dla kogo nie – Wodnik nie szanuje tradycji czego Rak nie toleruje, natomiast Skorpion pomimo, że dobrze dogaduje się z Rakiem może go nazbyt od siebie uzależnić.

Sławny Rak – Tom Cruise


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.