Heart_4

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Astrologiczne biuro matrymonialne dla Skorpiona

Skorpion – to oczywiście partner bardzo trudny choć fascynujący zarazem. Związek ze Skorpionem zawsze jest silny i intensywny. To najbardziej zaborczy partner z całego zodiaku. Jego partnerka musi być mu absolutnie wierna, nie toleruje nawet niewinnych flirtów. Jeśli chodzi o Skorpiona to jest niesamowicie lojalny ale nad temperamentem seksualnym trudno mu zapanować przez co niekoniecznie jest wierny. Jeśli go oszukasz będzie się mścił w każdy możliwy sposób. Gdy chce zdobyć partnerkę obce jest mu słowo nie. Po prostu nie przyjmuje go do wiadomości i stara się dalej. To mężczyzna, który niezwykle ceni sobie seksowny wygląd ale i inteligencje partnerki.

Sposób na Skorpiona – bądź seksowna ale nie wyzywająca, nie daj się za szybko uwieść.

Dla kogo tak – Skorpiony często są zafascynowane Bliźniętami ale związek tych dwojga nie musi być udany, podobnie rzecz się ma ze Strzelcami. Dobrym partnerką dla Skorpiona jest Pani Byk.

Dla kogo nie – Wodnik i Skorpion to fatalne połączenie, a jeszcze gorsze to Baran i Skorpion.

Sławny Skorpion – Leonardo Di Caprio


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.