Heart_4

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Numerologia

 

TRZY

Jowisz, wiosna, rozwój, ametyst
Główne cechy – kreatywność, porozumienie

 

Liczba przeznaczenia

Masz potrzebę wyrażanie się w jakieś twórczej formie. Jesteś towarzyski, lubisz zabawę i ruch. Na swojej drodze spotykasz wielu wielbicieli dlatego tworzysz liczne związki miłosne ale nie potrafisz usiedzieć w miejscu. Chcesz iść przez życie beztrosko licząc jednak na wspaniałe przygody. Chcesz być wszędzie gdzie coś się dzieje i jest o co walczyć. Musisz być aktywny bo nie chcesz by coś cię ominęło.

 

Wystrzegaj się – nie ufaj każdemu kogo spotkasz .


Twoje możliwości – staraj się poszerzać swoje horyzonty, zaakceptuj to, że los uczynił cię osobą, która lubi flirtować i się bawić. Wybierz zawód, który wymaga ruchu lub artystycznego podejścia.

 

Liczba osobowości

Jesteś ekstrawertykiem, który uważa, że trzeba w pełni korzystać z życia. Dlatego szukasz rozrywek, towarzystwa innych ludzi. Twój związek również musi być pełen emocji, inaczej odczuwasz niepokój. Stawiasz na to, co nieprzewidywalne i ekscytujące a tym samym odrzucasz to, co wypróbowane i wiarygodne. Uciekasz od przeszłości. Dla ciebie liczy się sukces i przyszłość.

 

Związki – lubisz uwodzić i flirtować, dlatego nie potrafisz być w stały w uczuciach. Jednak jeśli twoja sympatia jest pełna emocji i tajemnic, potrafisz ją długo adorować.


Liczba serca

Jeśli zajrzy się w głąb twojej duszy odnajdzie się tam romantyka, który poszukuje swojego doskonałego partnera. Jesteś gotów przemierzać cały świat w jego poszukiwaniu i nawet wtedy gdy już jesteś zajęty. Masz w sobie też potrzebę realizacji czegoś twórczego. Może to być napisanie bestselleru, wyreżyserowanie hitu filmowego, czy zostanie wielkim filozofem i wszystkie te rzeczy możesz osiągnąć.

 

Liczba ekspresji

Otoczenie uważa cię za osobę godną zaufania, pozytywnie nastawioną do świta i nad wyraz wielkoduszną. Tam gdzie się pojawisz przyciągasz uwagę i wnosisz radość. Ludzie przyjmują twoje idee za swoje, odnajdujesz się więc w towarzystwie. Twoja liczba ekspresji da ci możliwość prowadzić bujne życie towarzyskie i bywać w wielu miejscach i nie obawiaj się tego.

 

CZTERY

Saturn, cztery pory roku, kolor ciemnozielony, budowanie
Główne cechy – stabilność, siła woli.


Liczba przeznaczenia

Co sobie postawisz musisz za wszelką cenę zrealizować. Jesteś uparty ale praktyczny, a twoja motywacja i dar organizacji sprawiają, że udaje ci się dojść do sukcesu. Jesteś wszechstronnie uzdolniony, ambitny a twoje życie opiera się na samowystarczalnej i przedsiębiorczej pracy, która daje ci satysfakcję.

 

Wystrzegaj się – upierania się w swych poglądach.


Twoje możliwości – wykorzystaj swoje wrodzone umiejętności organizacyjne. Wszelkie czynności staraj się wykonywać po kolei i do końca. Nie zapomnij też sobie zostawić trochę czasu na zabawę.

 

Liczba osobowości

Jesteś praktyczny i potrafisz twardo stąpać po ziemi, dlatego przyjaciele mają w tobie oparcie w każdej sytuacji. Patrzysz w przyszłość i snujesz plany, które z zapałem realizujesz. Potrafisz budować solidne struktury i tworzyć bezpieczeństwo finansowe – rozwijaj i pielęgnuj te cechy. Masz w sobie uwielbienie dla przyrody i zwierząt, pozwalaj więc sobie na wyprawy na łono natury.

 

Związki – w związku potrafisz być lojalny i stały, jesteś oparciem dla partnera ale i dla siebie.


Liczba serca

Starasz się mieć swoje życie pod kontrolą, dlatego nie lubisz zmian. Starasz się być efektywny ale nie tracąc przy tym zdrowego rozsądku. Twoim pragnieniem jest zająć stanowisko kierownicze np. zostać prezesem firmy.


Liczba ekspresji

Otoczenie uważa cię za pracoholika ale rzetelnego, który posiada niewiarygodną wytrzymałość i wykonuje swoje obowiązku bez zbytniego hałasu. Masz w sobie wewnętrzną dyscyplinę, wykorzystaj ten dar, on bowiem zagwarantuje ci szczęście.

 

PIĘĆ

Merkury, kolor żółty, kreatywność, pentagram
Główne cechy – przygody, podróże.


Liczba przeznaczenia

Twój niespokojny duch sprawia, że masz w sobie potrzebę bycia w ciągłym ruchu. Twoje życie to będzie jedna wielka podróż, pełna fascynujących spotkań, która poprowadzi cię po wielu nieznanych drogach. Jesteś urodzonym podróżnikiem, którego fascynują ludzie i nowe doświadczenia. Swoją wszechstronność, inteligencję i urok możesz wykorzystać do pracy z ludźmi.


Wystrzegaj się – nudy i stanów zniecierpliwienia.


Twoje możliwości – nie ograniczaj się w swych podróżach, odwiedź zagranicę. Wybieraj zawody, które pozwolą ci na podróżowanie i uwolnij swoją szaloną naturę.

 

Liczba osobowości

Kochasz wolność, unikasz więc wszelkich ograniczeń, nie znosisz nudy i rutyny. W twoim życiu ciągle coś musi się dziać nowego. Potrafisz patrzeć w przyszłość. Szukanie wszystkiego co nowe rodzi w tobie entuzjazm, dlatego poszukujesz nowej przygody, pracy, partnera. Dla ciebie w życiu zawsze jest coś nowego do odkrycia.

 

Związki – stworzysz związek z partnerem , który będzie potrafił zaakceptować twoją niezależność i da ci wiele swobody

 

Liczba serca

Masz w sobie wiele rozsądku, dlatego mimo, że w głębi serca masz potrzebę prowadzić bardziej ekscytujące życie, nie wychylasz się przeciwko przyjętym normą. Ograniczasz się a tym samym hamujesz swój rozwój – może czas rozwinąć skrzydła.

 

Liczba ekspresji

Jesteś dobrym towarzyszem podróży. Z przyjemnością wdajesz się w dyskusje i na każdy temat masz coś do powiedzenia. Łatwo wyrażasz swoje myśli ale niestety ukrywasz uczucia. Jednak twoja strona natury, która umie się dostosować sprawia, że możesz dokonać zmian w satysfakcjonujący cię sposób.

 

SZEŚĆ

Wenus, harmonia, luksus, turkus
Główne cechy – współczucie, idealizm.

 

Liczba przeznaczenia

Masz w sobie cechy opiekuna. Twoja dobroć sprawia , że twoja rodzina jest na pierwszym miejscu. Uważasz że twoją powinnością jest pielęgnowanie i pomaganie innym . Czujesz się bezpiecznie kiedy twoje życie ogarnia swego rodzaju rutyna, kiedy wyznaczasz sobie wartości rodzinne i zwyczaje.

 

Wystrzegaj się – bezinteresowności , bo nikomu nie pomożesz, a sam będziesz żałował.


Twoje możliwości – pracuj w zespole, pozwoli ci to wydobyć twoja opiekuńczą naturę. Nie pozwól jednak aby ktoś decydował o twojej przyszłości.

 

Liczba osobowości

Najważniejszym aspektem życia jest dla ciebie harmonia w rodzinie i w domu. Również dotyczy to domów twoich znajomych. Lubisz uczestniczyć w ich życiu, angażujesz się w ich problemy . Nie brakuje ci pieniędzy, wybierasz bowiem dobrze płatną pracę i majętnego partnera.

 

Związki – potrzebujesz partnera, który tak jak ty ceni sobie miłość i rodzinę ale również, który zapewni ci luksus i jest lojalny.

 

Liczba serca

Twoim pragnieniem jest kochać i być kochanym. Dążysz do stworzenia ciepłego, bezpiecznego domu i kochającej się rodziny. Marzysz o wielkim luksusowym domu i gromadce dzieci.

 

Liczba ekspresji

W twoim towarzystwie ludzie czują się pewnie, spokojnie i natychmiast się rozluźniają. Starasz się każdemu dogodzić. Twój urok osobisty jest oceniany na szóstkę.

 


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.