Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2020-07-06
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop walentynkowy 2020 - Ryby

Nauczcie się słuchać. To wspaniała metoda na to, by poprawić warunki swojego życia uczuciowego. Kiedy staracie się słuchać i słyszeć co mówi do Was druga osoba unikacie w ten sposób niepotrzebnych nieporozumień. Aniołowie przekazują Wam dzisiaj wiadomość abyście się nawzajem słuchali

Wiadomość dla Niej: zaakceptuj sytuację, która jest w tej chwili. Nawet jeśli do końca nie rozumiesz, to spróbuj po prostu ją zaakceptować. Wiadomość dla Ciebie jest taka, że wszystko zmierza w dobrym kierunku choć koniecznie w czasie , który sobie założyłaś. Akceptuj szczególnie bezwarunkową miłość

Wiadomość dla Niego: jeśli Czekasz na tę ukochaną osobę to jest już w drodze do Ciebie. Może już nawet ją poznałeś. Rozejrzyj się wokół siebie. Wygląda na to, że jest gdzieś blisko Ciebie, ale byś musiał Ją dostrzec to musisz najpierw nauczyć się widzieć nie oczami a sercem.

Wiadomość dla Nich: porzućcie smutki. Sytuacja, która spędza Wam sen z powiek jest w trakcie anielskiego uzdrawiania. Nie macie się czym martwić. Wasze uczuciowe kłopoty zostaną rozwiązane w pozytywny sposób.


EKSPERCIx Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.