Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop miłosny na 2020 rok

Przed Wami rok obfitości. Otwieracie się na świat, dostrzegacie nowe perspektywy i poszerzacie horyzonty. Rok 2020 rozpoczynacie w dobrobycie, cieszycie się tym, co zyskaliście w poprzednim roku, jesteście świadomi tego, w co posiadanie weszliście. Warto to docenić, chociaż wystrzegajcie się nadmiernej pewności siebie i pychy. Nie traktuje partnera, jako zdobycz, ale partnera! Życie uczuciowe powinno się u Was dobrze rozwijać. Polepszająca się jednocześnie sytuacja finansowa, sprawi, że będziecie chcieli z partnerem zainwestować. Część Was zmieni mieszkanie, inni zdecydują się na dziecko. Widać wiele poważnych, życiowych decyzji u osób w związkach, Single mają szanse poznać kogoś… właściwie przez cały rok. W każdym miesiącu jest szansa na poznanie nowego partnera – wszystko to, dzięki pewności siebie, która nie będzie Was opuszczać. Pamiętajcie jednak, że nie warto chwytać wielu srok za ogon, bo utracicie wszystko, co macie i o co się staracie. Romanse – jeśli jesteście w związku – nie sprzyjają Wam. Nie warto dla chwili rozkoszy ryzykować utraty miłości. Samotni mogą poznać kogoś na stałe w drugiej połowie roku – tu największa szansa uwiedzenia bądź bycia uwiedzionym. Również osoby w związkach mogą zostać wodzone na pokuszenie. Dla niektórych to oznacza ponowne wzniecenie ognia w stałych relacjach.

Karty radzą Wam dokonywać mądrych wyborów w życiu uczuciowym, zwłaszcza jeśli czeka Was wybór między dwoma partnerami – impuls może zaważyć o utracie prawdziwej miłości. Słuchajcie serca, nie pożądania, ono nie stanowi tu dobrego doradcy. Koniec roku będzie czasem zakończenia pewnego etapu w życiu – to koniec decyzji. Czas w którym odejdzie to, co stare, a trzeba będzie przywitać nową rzeczywistość – czasem nienajlepszą dla nas, ale nie rzadko taką, jaką stworzyliśmy sobie na własne życzenie.


EKSPERCI

Agra
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
zajęty: prowadzi rozmowę


x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.