Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop numerologiczny - Czwórka

Dla CZWÓRKI to 7 rok numerologiczny.

Przed Tobą czas, gdzie przez chwile zwolnisz tempo. Nie będziesz za nieosiągalnymi celami, przyjdzie moment refleksji, cieszenia się tym co jest, ale możesz też odczuwać samotność nawet w tłumie.

Praca raczej nie będzie Cię skłaniała do poszukiwania nowych wyzwań a skupiać się będziesz na wypełnieniu mozolnych obowiązków dokładnie i staranie.

Z nowych wyzwań możesz powodzeniem szukać szkoleń czy kursów po to by poszerzyć swoją wiedzę bo nauka łatwo Ci będzie wchodzić do głowy.

W miłości raczej nie głowie będą Ci amory, jakoś tak nie bardzo Cię będzie pchało w kierunku randek.

W stałych relacjach może czekać cię sporo oddalenia od partnera, będziesz mu stawiać takie oczekiwania, których on nie będzie w stanie spełnić, dlatego w tym roku możecie żyć ze sobą ale jakby obok siebie.


EKSPERCIStrona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.