Heart_5

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Czwórka

Imiona o tej wibracji numerologicznej:

Aurelia, Cecylia, Dominika, Eleonora, Emilia, Florentyna, Franciszek, Fryderyk, Genowefa, Gertruda, Herbert, Konstanty, Kornelia, Krzysztof, Leokadia, Liliana, Magdalena, Marcelina, Marcin, Oktawian, Patrycja, Rudolf, Szymon, Władysława, Wojciech, Zdzisława, Zuzanna…

 

Czwórka jest towarzyska, ma dużo szczęścia i nie lubi ryzyka. Ceni życie dostatnie i odsuwa od siebie wszystko, co mogłoby zburzyć jej spokój. Osoby o tej wibracji są solidne, poważne i odpowiedzialne. Postrzegane czasem są jako zbyt surowe i zasadnicze. Czwórka jest niechętna wszelkim zmianom. Hołduje przyjętym zasadom i trzyma się sprawdzonych ścieżek, choćby zarzucano jej ciasny konserwatyzm i rutyniarstwo. Wierzy, że tylko w ten sposób - nie licząc na cudowne uśmiechy losu - zdobędzie pozycję społeczną i stabilizację finansową.

 

Choć wszystko przeżywają głęboko, nie potrafią tego uzewnętrznić. Nastawione analitycznie osoby o tej wibracji cechuje rzeczowość i logiczność myślenia, a także wyjątkowa determinacja w postępowaniu. Nie znoszą przelewania pustego w próżne, efekciarstwa, niesolidności i bałaganiarstwa. Czwórka potrafi utrzymać wzorowy porządek zarówno w domu, jak w miejscu pracy, nierzadko popadając wręcz w irytującą otoczenie pedanterię. Dla niej jednak porządek na zewnątrz idzie po prostu w parze z ładem wewnętrznym.


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.