Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Znaki zodiaku według Majów

Szafir - 23.04 - 12.05
Byk - 21 04 - 21.05


Szafiry są rozsądne i prawe, a przy tym obowiązkowe, terminowe i wielkoduszne. Cechuje je optymistyczne nastawienie do życia. Choć łatwo zdobywają sympatię otoczenia, rzadko nawiązują przyjaźnie. Od przyjaciół wymagają tak wiele, że rzadko kto może temu sprostać. Podobnymi zasadami Szafiry kierują się w uczuciach. Wiele wymagają od partnera, w zamian odpłacając z nawiązką. Trudno o bardziej oddanych, wiernych i uczciwych partnerów niż Szafiry. Gdy zdecydują się na założenie rodziny, bardzo o nią dbają.


EKSPERCIStrona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.