Pomocnik
Sugestia

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Znaki zodiaku według Majów

Rubin - 03.04 - 22.04
Baran - 21.03 - 20.04


Rubiny to silne osobowości. Despotyczne, zdecydowane, konsekwentne z ogromną determinacją w dążeniu do celu. Lubią przewodzić i podporządkowywać sobie otoczenie. Często krytykują poglądy i zachowanie innych, nie potrafią spokojnie dyskutować. To domatorzy, przywiązani do jednego miejsca. Nie tolerują zmian, cenią sobie stabilizację, znane otoczenie i przewidywalne sytuacje.
W uczuciach Rubiny to typowi realiści. Nawet gdy ktoś ich silnie zauroczy, chłodno analizują wady i zalety tej osoby. Na partnerów zwykle wybierają sobie ludzi o podobnym usposobieniu i oczekiwaniach życiowych.


EKSPERCIx Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.