Pomocnik
Sugestia

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Znaki zodiaku według Majów

Horoskop Krąg Osiemnastu Klejnotów czyli Znaki zodiaku według Majów opracowała Artemida.

 

Kamienie ozdobne od wieków fascynowały ludzi. Stanowiły ozdobę, były obiektem pożądania i niekiedy, powodem zbrodni. I właściwie nie wiadomo w czym tkwi ich przyciągający i obezwładniający urok.

Popuśćmy wodze fantazji i spróbujmy porównać się do przypisywanych im cech. Albo odwrotnie , być może, że to ludzkie cechy charakteru zawarliśmy w ich opisie. Jedną na pewno mamy wspólną - lubimy błyszczeć i być podziwianymi.Turkus - 01.02- 21.02
Koziorożec  - 22.12 - 20.01


Urodzeni pod tym znakiem cenią sobie prawdomówność. W życiu kierują się zasadą sprawiedliwości. Często są wszechstronnie uzdolnieni. Jako osoby życzliwe, zgodne i nie wywyższające się szybko zdobywają sympatię otoczenia. Przyjaciele zawsze mogą liczyć na to, że Turkus cierpliwie ich wysłucha, pocieszy i udzieli rady.
W sprawach uczuć Turkusy bywają wrażliwe i delikatne, raczej nie zdarzają się im wielkie porywy namiętności. Często też skrywają swoje emocje, dlatego też zdobycie serca Turkusa zazwyczaj wymaga od partnera sporo czasu i cierpliwości.


EKSPERCIx Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.