Heart_4

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Ryby

Ona:
Okaż jej zrozumienie i często oferuj swoją pomoc. Ona uwielbia silnych i zaradnych mężczyzn. Obsypuj ją komplementami i doceniaj jej talenty. Wykaż się romantyczną pomysłowością i zadbaj o scenerie waszych spotkań. Musisz być jej rycerzem, który zawsze ją obroni i wybawi z opresji. Pani Rybie marzy się romantyczna historia w której bohaterowie żyli długo i szczęśliwie.


On:
Uwodząc Pana Rybę pierwszy krok należy do Ciebie gdyż jego nieśmiałość nie pozwoli mu na rozpoczęcie flirtu. Sama musisz go zachęcić, byle z wyczuciem. Rybę bardzo łatwo zranić gdyż wszystko bierze do siebie. Uważaj na słowa, nie bądź twarda jak skała i niedostępna. Postaraj się okazać mu swoją delikatność gdyż marzy mu się kobieta, która otoczy go ciepłem i opieką.


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.