Heart_4

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Waga

Ona:
Aby zaimponować Pani Wadze musisz mieć jakąś pasję. Jeśli interesujesz się sztuką, masz dobry gust lub los zwierząt nie jest ci obcy możesz liczyć na jej zainteresowanie. Komplementuj ją i nie kwestionuj jej wyborów. Uwodź ją bez pośpiechu, najpierw romantyczne randki, kolacje przy świecach, potem spacery przy świetle księżyca.


On:
Uwodząc mężczyznę spod tego znaku zastosuj delikatność i kobiecy wdzięk. Nie musisz błyszczeć przed nim inteligencją, najważniejsze abyś wyglądała jak z obrazka. Pan Waga potrzebuje wielu komplementów i ciepłych słów. Absolutnie nie możesz go krytykować ani okazywać złośliwości. Adoruj go i pocieszaj gdy jest w złym nastroju, a zostaniesz dopuszczona do jego serca.


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.