Heart_4

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Panna

Ona:
Panie spod tego znaku zodiaku rzadko robią pierwszy krok, przejmij więc inicjatywę i nawiąż konwersację. Pamiętaj, że Panny cenią inteligencję i perfekcję. Aby wzbudzić jej zachwyt zadbaj o swój wygląd, musi on być bez zarzutu gdyż przed spostrzegawczą Panną nic się nie ukryje. Mile widziane będą również komplementy jak i bukiet czerwonych róż. Nie licz na szybki rozwój sytuacji gdyż ostrożne Panny potrzebują trochę czas.


On:
Panu Pannie podobają się ładne i zadbane kobiety ale nie zdobędziesz go stosując babskie sztuczki. Oprócz wyglądu liczy się dla niego inteligencja i wiedza. Do rozmowy z nim przygotuj się jak do ważnego egzaminu, poczytaj literaturę i gazety, obejrzyj programy popularno-naukowe. Jeśli zabłyśniesz przed nim wiadomościami ujrzysz błysk zachwytu w jego oku. W żadnym wypadku nie możesz go poganiać, ponieważ on tego nie znosi.


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.