Heart_4

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Bliźnięta

Bliźnięta uwodzą dla sztuki, jakby zmuszała je do tego potężna, nadprzyrodzona siła. Uwielbiają flirtować i robią to z wrodzoną lekkością ale także z pewną beztroską. Potrafią rozpalić najbardziej oziębłe serca, lecz rozkochanym nie pozwolą zgłębić swej złożonej osobowości i tylko czasami ktoś dostrzeże, z jak powierzchownym człowiekiem ma do czynienia.

 

Pan spod znaku Bliźniąt – to doskonały organizator romantycznych spotkań z kobietami. Zawsze znajdzie jakieś urokliwe miejsce, by zabrać tam wybrankę swego serca. Jest pogodnie nastawiony, więc i czas łagodnie się z nim obchodzi. Wygląda na dziesięć lat młodszego od swych rówieśników. Jest to na pewno olbrzymi atut w walce o serca pięknych kobiet. Pani, która chce zdobyć pana spod znaku Bliźniąt, powinna zwrócić jego uwagę swą odmiennością, improwizować i zaskakiwać go i starać się nie zanudzić. Musi być błyskotliwa, inteligentna i sprawiająca wrażenie zmiennej. Niechaj pamięta też, że warto zbudować wrażenie, że drugiej takiej nie znajdzie.

 

Pani spod znaku Bliźniąt – to osoba czarująca, szykowna i elegancka aż ciężko nie zwrócić na nią uwagi. Jedni uważają ją za czarodziejkę, a ci, których odrzuciła, za kokietkę. Jest to urodzona dusza towarzystwa za co cenią ją znajomi i bliscy. Potrafi także okazać czułość i wrażliwość, gdy ktoś się jej zwierza. Aby uwieść panią spod znaku Bliźniąt, trzeba walczyć o nią i traktować jak królewnę z bajki. To ona musi grać pierwsze skrzypce, bo podrzędne role absolutnie jej nie odpowiadają. Kiedy zapragnie poczuć się bezpiecznie, należy wziąć ją w ramiona, które muszą być silne, gdy tego chce, a delikatne i łagodne gdy zmieni się jej nastrój.
 


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.