Heart_2
Programy na żywo
Wieczor_hd Fragula8

Fragula8

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-01-29
na żywo godz. 21:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Lew

Dostojny Lew z należytą sobie uwagą dobiera przyjaciół. Ciężko zaskarbić jego uznanie a na jego przyjaźń trzeba sobie zasłużyć. Ramiona otwiera dla ludzi znaczących.

Lew jest stale w centrum zainteresowań i otacza go całe grono wielbicieli. Jednak nie tak łatwo zaskarbić sobie jego przyjaźń i aby to zrobić trzeba zwrócić jego uwagę, wykazać się zaletami. Intuicyjnie wybiera osoby podobne do siebie i takie mogą liczyć na jego względy.
Lubi bywać w towarzystwie o ile tematy rozmów dotyczy jego osoby, inaczej z nudów opuszcza towarzystwo. Często zdarza mu się organizować wystawne przyjęcia, jest dobrym organizatorem, ale niczym król często przypomina o swoim panowaniu, bo nie lubi dzielić się splendorem. Chętnie okazuje pomoc, ale nie robi tego z dobroci serca, jest to dla niego kwestią honoru. Ze względu na drzemiące w nim poczucie wyższości lubi pokazać, na co go stać. Przyjaciele, którym okazał pomoc muszą pamiętać o okazaniu wdzięczności, inaczej stracą jego sympatię. W takich sytuacjach Lew nie potrafi też odmówić sobie udzielania dobrych rad, należy je wysłuchać i wziąć do serca by okazać jego wyższość. Przyjaciół najczęściej wybiera osoby spod znaku Barana i Strzelca.

 

Lew i zwierzęta domowe

Majestatyczny Lew kocha luksus i tak też traktuje swoje pupile. Nie zwraca uwagi na rasę czy pochodzenie, każde zwierze a nawet kilka bierzesz pod swoją opiekę i traktujesz niemal po królewsku. Lubi, kiedy jego pupil wzbudza w zachwyt a tym samym on sam zostanie pozytywnie oceniony jako właściciel. Najczęściej wybiera psy i zapałem tresuje z nim komendy, dba o jego wygląd stosując odpowiednią dietę i pielęgnację. Czasem zdarza mu się nabyć jakieś egotyczne zwierzę, który z pewnością zagwarantuje mu uwagę otoczenia.
 


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.