Heart_2
Programy na żywo
Wieczor_hd Fragula8

Fragula8

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-01-29
na żywo godz. 21:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Koziorożec

Jeśli już uda ci się znaleźć wiernego przyjaciela, może być on pewny, że będziesz równie wiernym przyjacielem co on. Cenisz przyjaźnie, które wytrzymały próbę czasu.

Przyjaźń ma dla ciebie pośrednie znaczenie ale i nie jesteś zbyt wylewny w stosunku do swoich przyjaciół. Nawet jeśli będziesz umierać z nudów nie zdarza Ci się pierwszemu zadzwonić i zaproponować wyjście do kina czy do restauracji. Nie lubisz w towarzystwie czuć się jak piąte koło u wozu dlatego pierwszy ruch zawsze pozostawiasz innym. W kontaktach jesteś szczery aż do bólu i tego samego wymagasz od innych. Nie lubisz być zaskakiwany niespodziankami czy nagłymi wizytami. Zachowujesz raczej chłodne stosunki co sprawia, że twoi przyjaciele mogą poczuć się czasem odrzuceni. Wprowadzasz ich w poczucie zdziwienia, kiedy po kilku latach podczas przypadkowego spotkania zachowujesz się jakbyście wydzieli się wczoraj. Uważasz, że prawdziwej przyjaźni nie zniszczy czas i nie trzeba jej podtrzymywać. Jeśli stracisz przyjaciela to nie jest to dla Ciebie powód do zmartwień. Najlepiej czujesz się w swoim towarzystwie, zdarza Ci się uciekać w samotność.

 

Koziorożec i zwierzęta domowe

Koziorożec będąc znakiem ziemskim ma zamiłowanie do zwierząt. Bardzo chętnie nabywa psa czy kota ale nie dla samego posiadania. On musi widzieć w tym pożyteczny cel. Pies u niego znajdzie dom ale będzie strzegł domu, jeśli kot to tylko rasowy na którym będzie można zarobić. Koziorożec często decyduje się na całą hodowlę zwierząt np. koni, kur czy owiec. Będąc człowiekiem pracy obce są jego naturze uczucia miłości, romantyzmu, przywiązania, którymi potrafiłby obdarzyć swoje zwierzę.


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.