Heart_2
Programy na żywo
Wieczor_hd Fragula8

Fragula8

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-01-29
na żywo godz. 21:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Waga

Osoby, które urodziły się pod znakiem Wagi słyną z niewiarygodnej zdolności zawierania przyjaźni.

Waga wobec swoich przyjaciół jest tolerancyjna, wyrozumiała i życzliwa. Potrafisz słuchać i każdy u Ciebie znajdzie wsparcie i pomoc. Jesteś typowym altruistą. Nie potrafisz powiedzieć nie i dość często taki brak odmowy pomocy przynosi tobie samemu wiele kłopotów. Nie znosisz opowiadać się po jednej ze stron podczas konfliktu. Znasz dwie wersje sporu i uważasz że każda ze stron ma racje. Nie jesteś zaborczy. Jesteś towarzyski, zwracasz na siebie uwagę otoczenia. Umiesz dostosować się do środowiska i nie próbujesz grać pierwszych skrzypiec , dzięki temu jesteś wszędzie mile widziany. Uwielbiasz zawierać nowe znajomości.

 

Waga i zwierzęta domowe

Waga do swojego domu przyjmie grzeczne i miłe zwierzęta. Wolisz psy niż kotki i wybierzesz zawsze takie zwierze przy którym jest mało zachodu. Nie dla ciebie szkolenia psów, lecz wystawy jak najbardziej. Twój pies musi się do Ciebie upodobnić chcąc zasłużyć na twą miłość wtedy będziesz go traktować na równi z ludźmi.
 


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.