Heart_2
Programy na żywo
Wieczor_hd Fragula8

Fragula8

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-01-29
na żywo godz. 21:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Lew

Lwy uwielbiają przepych i życie w luksusie. Przez całe swoje życie dążą do celu, by posiadać wielkie bogactwa, którymi będą mogli się pochwalić wśród znajomych. W ten sposób podkreślają swoją wysoką pozycję społeczną.

Lew to doskonały partner to szalonych, długich zakupów. Wierzy, że fortuna nigdy się od niego nie odwróci i zawsze będzie miał szczęście w interesach, a co za tym idzie – pełny portfel. Nie uważa się za człowieka skąpego, gdyż często pojawia się na wszelkich balach czy akcjach charytatywnych lub dobroczynnych, gdzie walka z biedą i ubóstwem jest sprawą priorytetową. Lew pomimo uwielbienia i dążenia do bogactwa nie potrafi wydawać z głową – często wydaje znacznie więcej niż zarabia, przez co może popaść w kłopoty finansowe. Radzi sobie z tym poprzez koneksje i dobre stosunki z bogatymi znajomymi. Liczy na pożyczki z ich strony – oczywiście bezzwrotne. To jego sposób na problemy. Nie można się temu dziwić, skoro Lew nie zna słowa „oszczędność”. Uwielbia huczne i bogate imprezy, gdzie szampan leje się strumieniami. Najczęściej to on sam jest organizatorem takich spotkań, ku uciesze swoich znajomych. Lew czuje radość i szczęście, gdy jego goście bawią się w najlepsze. Jest skory do komplementów i pochlebstw na temat jego wystawnego życia i luksusów, którymi się otacza. Pokazuje to jego próżną część charakteru. Nikt i nic nie potrafi go odciągnąć od takiej postawy i takiego sposobu życia. Przepych jest mu przypisany bezpowrotnie. Uważają, że to pokazuje ich szlachetny charakter i lojalność wobec przyjaciół. Szczodrość to cecha która doskonale opisuje Lwa i jego zachowanie. Chętnie pożyczają znajomym znaczne sumy pieniędzy i nigdy nie odmawiają takiej pomocy. Nie dopytują się o zwrot kwoty, liczą jednak na podziw otoczenia z powodu swej dobroci. Nie potrafią oprzeć się nagłym porywom serca, ani zauroczeniom, czasem opartym na ułudzie. Lew nie cofa się przed największym ryzykiem i nigdy nie ukrywa za plecami innych. Ma silną wolę, olbrzymią wiarę w siebie i dumę, przez co usuwa ze swej drogi problemy finansowe. Nie ukrywajmy, Lew to doskonały handlowiec czy makler giełdowy. Ma szczęście w interesach i szósty zmysł w zdobywaniu fortuny, a jeśli to powoduje zazdrość wśród innych to jeszcze lepiej.
 


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.