Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_sd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2019-10-16
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Imiennik

Imiennik przygotowują: Andra O., Beata JeskeKatarzyna Wolny - Sobiecka, Laura Mei, Magdalena Liwińska, oraz  Piotr Górski
 

Aga
Zapis runiczny imienia - AGA
To kobieta nieco nieufna, bardzo inteligentna, posiadająca wielki dar dyplomacji, czasem zdarzają jej się nieudane związki, bywa też nieśmiała i niezdecydowana, potrafi wysłuchać mądrych rad i zastosować je w swoim życiu.

 

Agata
Zapis runiczny imienia - AGATA
Imię pochodzenia agathos - dobry, szlachetny. Imię rozpowszechniło się z Grecji go Rzymu.
W Polsce pierwsze Agaty są zapisane w Księgach Kościelnych już XIII wieku.
Agata to niepospolita osoba ,inteligentna, wrażliwa, posiadająca cechy dyplomatki.
Najbardziej znane Agaty;
św. Agaty Z Katanii spalona za wiarę,
Agata Mróz siatkarka,
Agata Młynarska dziennikarka. Imieniny obchodzi 5.02.

 

Agnieszka
Zapis runiczny imienia - AGNIESZKA
Agnieszka to taka Zosia Samosia ......sama musi się przekonać do wielu spraw i może wtedy zmieni zdanie. Serce ma wielkie i wielki gest do ludzi. To taki Anioł w ludzkim ciele, ale musi uważać aby inni nie połamali jej skrzydeł. Agi muszą kontrolować tarczycę i jajniki w kierunku hormonów.

 

Adrian
Zapis runiczny imienia - ADRIAN
Imię powstałe z przekształcenia Hadrian lub jak podają od miasta Adrii w Włoszech.
Adrian to miły, wrażliwy mężczyzna. Otacza się gronem znajomych, jest bardzo ambitny,
lubi sztukę; muzykę , śpiew. Najbardziej znany Adrian to;
Adrian Brody aktor.
Imieniny obchodzi 5.03, 8.07, 8.09.

 

Adrianna

Zapis runiczny imienia - ADRIANNA
Ma umiłowanie wolności, potrzebuje doświadczać na swój własny sposób. Nie uznaje autorytetów, ma ogromną siłę witalną. Jest świadoma własnej wartości. Potrzebuje kontaktu z przyrodą. Ma naturalny zmysł do interesów. Imię to wymaga dyscypliny, może prowadzić do popularności, daje zdolności do samouzdrawiania. Niesie dużą potrzebę ruchu i podróży. Adrianna jest utalentowana artystycznie i ma umiłowanie piękna. Ma dużą skłonność do egzaltacji, jest wybuchowa i nie kontroluje emocji. Czasem plotkuje i intryguje, co niszczy jej przyjaźnie.
 

 

Albert

Zapis runiczny imienia - ALBERT
Albert to poszukiwacz prawdy i ojciec rodziny. Można go zobaczyć w kuchni przy gotowaniu i czułych objęciach dzieci. Jeżeli jednak nie wybierze życia rodzinnego, to na pewno sprawdzi się jako misjonarz. Misje to jego specjalność, te z agentem 007 i te bardziej humanitarne. Albert powinien uważać na płuca i oskrzela. 
 

Aleksander
Zapis runiczny imienia - ALEKSANDER
Imię królewskie, książęce.
Najczęściej, posiada nienaganne maniery, jest spokojny kulturalny, posiada dar dyplomacji, jeżeli obierze sobie cel w życiu będzie do niego dążył ze spokojem, cierpliwością a los będzie mu sprzyjał. U kobiet ceni „klasę” i inteligencję. Jeżeli chcesz zdobyć serce Aleksandra zostań damą.


Aleksandra
Zapis runiczny imienia - ALEKSANDRA
Runicznie to osoba raczej spokojna i z wielkim taktem. W życiu odnosi sukcesy ale pracuje na nie sama. Potrafi wszystkich wytłumaczyć z ich przewinień i jest oddaną przyjaciółką. Olki powinny dbać o tarczycę i gardło.

 

Aleksy
Zapis runiczny imienia - ALEKSY
Ma wielkie szczęście w życiu, zdarza się że ręka opatrzności cudem ratuję mu skórę z opałów. Przeznaczony jest do pracy intelektualnej lub duchownej, jest doskonałym psychologiem m również zdolności pedagogiczne.

 

Alfons
Zapis runiczny imienia - ALFONS
ba o tym imieniu słowna, wrażliwa na muzykę, z małym poczuciem własnej godności. Jest naturą subtelną, lubiącą spokój. Umysł analityczny, doskonały na kierowniczym stanowisku.

 

Alfred
Zapis runiczny imienia - ALFRED
To imię jest pochodzenia anglosaskiego. Osoba o tym imieniu jest uczuciowa, subtelna w kontaktach z innymi, delikatna w postępowaniu. Wyraża się wieloznacznie, co może spowodować nieporozumienia towarzyskie. Alfred jest rozsądny, posiada wybujałą osobowość, silny charakter, wolę nieugiętą. Chce by go doceniano, szanowano i podziwiano-ale dyskretnie. Chodzi własnymi drogami i nie pozwala by mieszali się inni w jego sprawy oraz życie. Jest nad wyraz dociekliwy, skłonny do dużego wysiłku samokształceniowego. Dobry ojciec, lubi przyjaciółki.


Alina
Zapis runiczny imienia - ALINA
Pochodzenie tego imienia nie jest do końca wyjaśnione;
jedna z hipotez mówi, że powstało od imienia Heleny,
druga od germańskiego imienia Adeliny lub Adelajdy, kobiety z szlachetnego rodu.
Aliny są szczere, obdarzone doskonałą pamięcią i wspaniałomyślne.
Imieniny obchodzą ;16.06, 16.12.
Najbardziej znana Alina to;
Alina Janowska aktorka telewizyjna i teatralna,
Adelajda Burgundzka księżna Lotaryńska ,a później żona króla Ottona III.

 

Alojzy
Zapis runiczny imienia - ALOJZY
Spokojny, opanowany, zdystansowany ale zawsze bacznie obserwujący świat wokół, lubi zdobywać pieniądze a pieniądze lubią Alojzego. Czuwa nad nim opatrzność i niewidzialna ręka zawsze go ochroni.

 

Andrzej
Zapis runiczny imienia - ANDRZEJ
Andrzej runicznie to pełen miłości i nadziei mężczyzna. Zawsze stawia na swoim i mimo przeciwności losu utrzymuje dany kierunek. Wrażliwy na niedole innych ludzi chętnie im pomaga i wspiera. Musi kontrolować ciśnienie i dbać o nerki.

 

Aneta
Zapis runiczny imienia - ANETA
Spotyka ją wiele zmian w życiu, bywa uwodzicielska, lubi robić wrażenie na otoczeniu, przyjaciele i rodzina są ważnym elementem jej życia. Aneta ma wielką intuicję , przewiduje czasem wydarzenia które następują po pewnym czasie.

 

Angelika

Zapis runiczny imienia - ANGELIKA
Aby móc korzystać z zalet tego imienia należy zachować zasady moralne. Imię to obdarza harmonią, zmysłem piękna i talentem artystycznym. Najwyższą wartością dla pań o tym imieniu jest ognisko domowe. Może ona stworzyć wyjątkowy związek oparty na subtelnym porozumieniu duchowym. Należy do osób szczególnie chronionych i jest pod opieką sił wyższych. Posiada dużą wiedzę wewnętrzną, podświadomie potrzebuje rozwoju i duchowości, Uczy się odpowiedzialności, brakuje jej stabilności i umiejętności realnej oceny sytuacji. Ma duszę wróżki.
 

Anita
Zapis runiczny imienia - ANITA
Osoba szczera, ambitna i pracowita, posiadająca wrażliwą naturę oraz bardzo rozwinięte uczucie altruizmu. Stara się być całkowicie oddana rodzinie. Chce być dobrym współmałżonkiem i wzorowym wychowawcą. Chętnie poświęca się zawodowi nauczycielskiemu. Przez całe życie pracuje nad sobą, doskonali swoje metody pedagogiczne oraz uzdolnienia pisarskie. Posiadając także odrobinę satyrycznego spojrzenia na świat, próbuje też swoich sił na estradzie - ale z miernym powodzeniem. Lubi podróże i przygody, dlatego chętnie odwiedza kraje egzotyczne. Jest to osoba prawdomówna, ceniąca towarzystwo, które starannie dobiera.

 

Anna
Zapis runiczny imienia - ANNA
Anna to imię pochodzenia hebrajskiego, znaczy „łaska” i „wdzięk”, bywa też tłumaczone jako „pełna wdzięku”. Anna jest zwykle zapobiegliwa i praktyczna. Mocno stoi nogami na ziemi i jest ostoją rodziny. Kontynuuje tradycje rodzinne wyniesione z domu i wpojone przez matkę i babcię. Chętnie służy radą, pomocą i opieką swoim bliskim. Rodzina jest dla niej najważniejsza, i zwykle Anna stanowi jej centrum i wokół niej obraca się życie rodziny, domu i przyjaciół.
Dąży do sukcesu, ale jest równocześnie lubiana przez otoczenie i towarzyszy jej szczęście. Potrafi zachować spokój, optymizm i równowagę ducha nawet wtedy, gdy cały świat staje na głowie. Jest ciepła i emanują z niej uczucia opiekuńcze. Jest pełna dobroci i zrozumienia dla innych, miła w obyciu, pełna uśmiechu. Lubi spokój, zgodę i harmonię. W dzieciństwie nie buntuje się, nie sprawia kłopotów wychowawczych.
Anna to imię szczególnie odpowiednie dla znaku Raka, równie dobrze zgadzają się wibracje tego imienia z naturą Byka, Panny, Koziorożca, Ryb i Wagi. Imię Anna nadane pozostałym znakom będzie łagodzić skrajne cechy ich charakteru.
Imieniny obchodzi 26 lipca.

 

Arleta
Zapis runiczny imienia - ARLETA
Arleta to prawdziwa rakieta. Na pewno nie będzie patriotką. Wyznaje przekonanie, że "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". Pomimo, że jest to imię kobiece, absolutnie ma bardzo dużo testosteronu i dlatego ciągle walczy z facetami. Spiera się kto jest lepszy i "kto nosi spodnie".


EKSPERCI

01 Solanż
POLSKI 
Promocja
Tarot Karty Klasyczne Jasnowidzenie i Wizjonerstwo
Dziedziny: Uczucia Finanse Rozwój duchowy
0048224 452 429 3.69 zł brutto CAŁY ŚWIAT
708 688 088 4.26 zł brutto POLSKA
zajęty: prowadzi rozmowę
02 Inessa
POLSKIROSYJSKI 
Tarot Horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Praca Finanse
0048224 452 423 4.92 zł brutto CAŁY ŚWIAT
708 788 053 4.92 zł brutto POLSKA
teraz dostępny
Tarot Karty Klasyczne Numerologia
Dziedziny: Uczucia Partnerstwo Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny
04 Noma
POLSKI 
Sennik Tarot Numerologia
Dziedziny: Uczucia Praca Finanse
708 788 072 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny
Tarot Reiki Horoskop partnerski
Dziedziny: Uczucia Partnerstwo Zdrowie
0048224 452 418 4.50 zł brutto CAŁY ŚWIAT
708 788 066 4.92 zł brutto POLSKA
zajęty: prowadzi rozmowę
Tarot Karty Anielskie Jasnowidzenie i Wizjonerstwo
Dziedziny: Uczucia Finanse Wsparcie duchowe
0048224 452 467 3.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
teraz niedostępny
07 Frida
POLSKI 
Promocja
Tarot Karty Klasyczne Numerologia
Dziedziny: Uczucia Finanse Wsparcie duchowe
0048224 452 440 3.30 zł brutto CAŁY ŚWIAT
teraz dostępny tylko telefon
08 Johanna
POLSKINIEMIECKI 
Promocja
Wahadełko Jasnowidzenie i Wizjonerstwo Miłosne talizmany
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Rozwój duchowy
0048224 452 474 6.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
708 888 090 7.69 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny
09 Wróżka M
POLSKI 
Tarot Sex horoskop Jasnowidzenie i Wizjonerstwo
Dziedziny: Uczucia Partnerstwo Wsparcie duchowe
0048224 452 438 4.92 zł brutto CAŁY ŚWIAT
708 788 268 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny
Runy Tarot Jasnowidzenie i Wizjonerstwo
Dziedziny: Uczucia Przyjaźń Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny


Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.