Zamów i otrzymuj za darmo aktualny horoskop!

Imiennik

Imiennik przygotowują: Andra O., Beata JeskeKatarzyna Wolny - Sobiecka, Laura Mei, Magdalena Liwińska, oraz  Piotr Górski
 

Aga
Zapis runiczny imienia -
To kobieta nieco nieufna, bardzo inteligentna, posiadająca wielki dar dyplomacji, czasem zdarzają jej się nieudane związki, bywa też nieśmiała i niezdecydowana, potrafi wysłuchać mądrych rad i zastosować je w swoim życiu.

 

Agata
Zapis runiczny imienia -
Imię pochodzenia agathos - dobry, szlachetny. Imię rozpowszechniło się z Grecji go Rzymu.
W Polsce pierwsze Agaty są zapisane w Księgach Kościelnych już XIII wieku.
Agata to niepospolita osoba ,inteligentna, wrażliwa, posiadająca cechy dyplomatki.
Najbardziej znane Agaty;
św. Agaty Z Katanii spalona za wiarę,
Agata Mróz siatkarka,
Agata Młynarska dziennikarka. Imieniny obchodzi 5.02.

 

Agnieszka
Zapis runiczny imienia -
Agnieszka to taka Zosia Samosia ......sama musi się przekonać do wielu spraw i może wtedy zmieni zdanie. Serce ma wielkie i wielki gest do ludzi. To taki Anioł w ludzkim ciele, ale musi uważać aby inni nie połamali jej skrzydeł. Agi muszą kontrolować tarczycę i jajniki w kierunku hormonów.

 

Adrian
Zapis runiczny imienia -
Imię powstałe z przekształcenia Hadrian lub jak podają od miasta Adrii w Włoszech.
Adrian to miły, wrażliwy mężczyzna. Otacza się gronem znajomych, jest bardzo ambitny,
lubi sztukę; muzykę , śpiew. Najbardziej znany Adrian to;
Adrian Brody aktor.
Imieniny obchodzi 5.03, 8.07, 8.09.

 

Adrianna

Zapis runiczny imienia -
Ma umiłowanie wolności, potrzebuje doświadczać na swój własny sposób. Nie uznaje autorytetów, ma ogromną siłę witalną. Jest świadoma własnej wartości. Potrzebuje kontaktu z przyrodą. Ma naturalny zmysł do interesów. Imię to wymaga dyscypliny, może prowadzić do popularności, daje zdolności do samouzdrawiania. Niesie dużą potrzebę ruchu i podróży. Adrianna jest utalentowana artystycznie i ma umiłowanie piękna. Ma dużą skłonność do egzaltacji, jest wybuchowa i nie kontroluje emocji. Czasem plotkuje i intryguje, co niszczy jej przyjaźnie.
 

 

Albert

Zapis runiczny imienia -
Albert to poszukiwacz prawdy i ojciec rodziny. Można go zobaczyć w kuchni przy gotowaniu i czułych objęciach dzieci. Jeżeli jednak nie wybierze życia rodzinnego, to na pewno sprawdzi się jako misjonarz. Misje to jego specjalność, te z agentem 007 i te bardziej humanitarne. Albert powinien uważać na płuca i oskrzela. 
 

Aleksander
Zapis runiczny imienia -
Imię królewskie, książęce.
Najczęściej, posiada nienaganne maniery, jest spokojny kulturalny, posiada dar dyplomacji, jeżeli obierze sobie cel w życiu będzie do niego dążył ze spokojem, cierpliwością a los będzie mu sprzyjał. U kobiet ceni „klasę” i inteligencję. Jeżeli chcesz zdobyć serce Aleksandra zostań damą.


Aleksandra
Zapis runiczny imienia -
Runicznie to osoba raczej spokojna i z wielkim taktem. W życiu odnosi sukcesy ale pracuje na nie sama. Potrafi wszystkich wytłumaczyć z ich przewinień i jest oddaną przyjaciółką. Olki powinny dbać o tarczycę i gardło.

 

Aleksy
Zapis runiczny imienia -
Ma wielkie szczęście w życiu, zdarza się że ręka opatrzności cudem ratuję mu skórę z opałów. Przeznaczony jest do pracy intelektualnej lub duchownej, jest doskonałym psychologiem m również zdolności pedagogiczne.

 

Alfons
Zapis runiczny imienia -
ba o tym imieniu słowna, wrażliwa na muzykę, z małym poczuciem własnej godności. Jest naturą subtelną, lubiącą spokój. Umysł analityczny, doskonały na kierowniczym stanowisku.

 

Alfred
Zapis runiczny imienia -
To imię jest pochodzenia anglosaskiego. Osoba o tym imieniu jest uczuciowa, subtelna w kontaktach z innymi, delikatna w postępowaniu. Wyraża się wieloznacznie, co może spowodować nieporozumienia towarzyskie. Alfred jest rozsądny, posiada wybujałą osobowość, silny charakter, wolę nieugiętą. Chce by go doceniano, szanowano i podziwiano-ale dyskretnie. Chodzi własnymi drogami i nie pozwala by mieszali się inni w jego sprawy oraz życie. Jest nad wyraz dociekliwy, skłonny do dużego wysiłku samokształceniowego. Dobry ojciec, lubi przyjaciółki.


Alina
Zapis runiczny imienia -
Pochodzenie tego imienia nie jest do końca wyjaśnione;
jedna z hipotez mówi, że powstało od imienia Heleny,
druga od germańskiego imienia Adeliny lub Adelajdy, kobiety z szlachetnego rodu.
Aliny są szczere, obdarzone doskonałą pamięcią i wspaniałomyślne.
Imieniny obchodzą ;16.06, 16.12.
Najbardziej znana Alina to;
Alina Janowska aktorka telewizyjna i teatralna,
Adelajda Burgundzka księżna Lotaryńska ,a później żona króla Ottona III.

 

Alojzy
Zapis runiczny imienia -
Spokojny, opanowany, zdystansowany ale zawsze bacznie obserwujący świat wokół, lubi zdobywać pieniądze a pieniądze lubią Alojzego. Czuwa nad nim opatrzność i niewidzialna ręka zawsze go ochroni.

 

Andrzej
Zapis runiczny imienia -
Andrzej runicznie to pełen miłości i nadziei mężczyzna. Zawsze stawia na swoim i mimo przeciwności losu utrzymuje dany kierunek. Wrażliwy na niedole innych ludzi chętnie im pomaga i wspiera. Musi kontrolować ciśnienie i dbać o nerki.

 

Aneta
Zapis runiczny imienia -
Spotyka ją wiele zmian w życiu, bywa uwodzicielska, lubi robić wrażenie na otoczeniu, przyjaciele i rodzina są ważnym elementem jej życia. Aneta ma wielką intuicję , przewiduje czasem wydarzenia które następują po pewnym czasie.

 

Angelika

Zapis runiczny imienia -
Aby móc korzystać z zalet tego imienia należy zachować zasady moralne. Imię to obdarza harmonią, zmysłem piękna i talentem artystycznym. Najwyższą wartością dla pań o tym imieniu jest ognisko domowe. Może ona stworzyć wyjątkowy związek oparty na subtelnym porozumieniu duchowym. Należy do osób szczególnie chronionych i jest pod opieką sił wyższych. Posiada dużą wiedzę wewnętrzną, podświadomie potrzebuje rozwoju i duchowości, Uczy się odpowiedzialności, brakuje jej stabilności i umiejętności realnej oceny sytuacji. Ma duszę wróżki.
 

Anita
Zapis runiczny imienia -
Osoba szczera, ambitna i pracowita, posiadająca wrażliwą naturę oraz bardzo rozwinięte uczucie altruizmu. Stara się być całkowicie oddana rodzinie. Chce być dobrym współmałżonkiem i wzorowym wychowawcą. Chętnie poświęca się zawodowi nauczycielskiemu. Przez całe życie pracuje nad sobą, doskonali swoje metody pedagogiczne oraz uzdolnienia pisarskie. Posiadając także odrobinę satyrycznego spojrzenia na świat, próbuje też swoich sił na estradzie - ale z miernym powodzeniem. Lubi podróże i przygody, dlatego chętnie odwiedza kraje egzotyczne. Jest to osoba prawdomówna, ceniąca towarzystwo, które starannie dobiera.

 

Anna
Zapis runiczny imienia -
Anna to imię pochodzenia hebrajskiego, znaczy „łaska” i „wdzięk”, bywa też tłumaczone jako „pełna wdzięku”. Anna jest zwykle zapobiegliwa i praktyczna. Mocno stoi nogami na ziemi i jest ostoją rodziny. Kontynuuje tradycje rodzinne wyniesione z domu i wpojone przez matkę i babcię. Chętnie służy radą, pomocą i opieką swoim bliskim. Rodzina jest dla niej najważniejsza, i zwykle Anna stanowi jej centrum i wokół niej obraca się życie rodziny, domu i przyjaciół.
Dąży do sukcesu, ale jest równocześnie lubiana przez otoczenie i towarzyszy jej szczęście. Potrafi zachować spokój, optymizm i równowagę ducha nawet wtedy, gdy cały świat staje na głowie. Jest ciepła i emanują z niej uczucia opiekuńcze. Jest pełna dobroci i zrozumienia dla innych, miła w obyciu, pełna uśmiechu. Lubi spokój, zgodę i harmonię. W dzieciństwie nie buntuje się, nie sprawia kłopotów wychowawczych.
Anna to imię szczególnie odpowiednie dla znaku Raka, równie dobrze zgadzają się wibracje tego imienia z naturą Byka, Panny, Koziorożca, Ryb i Wagi. Imię Anna nadane pozostałym znakom będzie łagodzić skrajne cechy ich charakteru.
Imieniny obchodzi 26 lipca.

 

Arleta
Zapis runiczny imienia -
Arleta to prawdziwa rakieta. Na pewno nie będzie patriotką. Wyznaje przekonanie, że "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". Pomimo, że jest to imię kobiece, absolutnie ma bardzo dużo testosteronu i dlatego ciągle walczy z facetami. Spiera się kto jest lepszy i "kto nosi spodnie".


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.