Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-01-22
na żywo godz. 21:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Co to są runy?

    Znaczenie run

 

    Znanych jest kilka runicznych alfabetów. Na Wyspach Brytyjskich wykorzystuje się alfabet składający się z 33 liter, na ziemiach niemieckich 24, a w Islandii zaledwie 16.
W celach dywinacyjnych wykorzystuje się klasyczny futhark germański, w którym mamy 24 runy i jedną pustą, zwaną runą Odyna lub runą wyrd.
    Klasyczny futhark, dzieli się na trzy ósemki, tak zwane Atty, z których każda poświęcona jest temu, któremu imieniu odpowiada litera zaczynająca daną ósemkę.

 

Runa Fehu

 

– posiadanie, powodzenie, bogactwo, hojność, kulminacja, kulminacja, pomnożenie bogactwa, ciągłe stawanie się, realizacja, spełnienie, pierwotny ogień.
Zastosowanie magiczne: do ochrony i pomnożenia stanu posiadania, umocnienia pozytywnych relacji, dla odnowienia starej przyjaźni, sprzyja pomyślności materialnej i duchowej.

 

Runa Uruz

 

– moc, zdrowie, nieograniczony potencjał i możliwości, witalność, siła, wytrzymałość, harmonia, wolność, pojętność, nieokiełznana siła.
Zastosowanie magiczne: jako symbol - runa zdrowia - wzmacnia ciało i ducha, przywraca do zdrowia, daje pomyślność, poprawia koncentrację, można ją stosować także dla uzdrowienia związku miłości i przyjaźni.
Energia kształtu - chroni przed negatywnymi wpływami, także żył wodnych.


 


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.