Heart_4

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Astrologiczne biuro matrymonilane dla Lwa

Lew – nie jest tak trudnym partnerem jak Bliźniak i Rak. Trzeba tylko pamiętać że musi być doceniany gdyż najważniejszą sprawa jest dla niego uznanie. Gdy już wybierze partnerkę uważa ją za najlepszą z możliwych i jest jej wierny czego również oczekuje. W miłości lubi pewną dozę dramatyzmu i przesady. Partnerkę obsypuje prezentami i komplementami. Dba o dom i rodzinę, którą lubi się chwalić. Owszem lubi rządzić ale jest też wspaniałomyślny dlatego może ustąpić w niektórych sprawach. Nigdy nie opuści swej drugiej połowy w potrzebie i zawsze można się do niego zwrócić o pomoc, gdyż prośby nigdy nie zlekceważy. Lew nie zwróci uwagi na kobietę, która nie jest w jego mniemaniu atrakcyjna zarówno fizycznie jak i towarzysko.

Sposób na Lwa – chwal go i doceniaj, pokarz że jest wyjątkowy, doceniaj jego teatralne gesty.

Dla kogo tak –Bliźnięta fascynują Lwa gdyż podobnie jak on lubią błyszczeć, Bliźniakowi z kolei przyda się taki zaradny partner jak Lew. Swoją ekscentrycznością i bezpośredniością fascynuje Lwa, Wodnik. Jednym problemem tej pary może być brak wierność Wodnika.

Dla kogo nie – Panna jest zbyt drobiazgowa i małostkowa dla Lwa, natomiast Rak nie znosi przepychu, którym Lew lubi się otaczać.

Sławny Lew – Ben Affleck


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.