Heart_4

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Astrologiczne biuro matryminialne dla Ryb

Ryby – partner trudny do określenia. Wrażliwy i uczuciowy świetnie się dogaduje kobietami. Dobry materiał na ojca ponieważ dobrze rozumie dzieci. Ryby to partner niezwykle delikatny, którego łatwo jest zranić. Często sam to prowokuje wybierając niewłaściwą partnerkę dla której gotów jest na każde poświęcenie. Partner z pod znaku Ryb potrafi się dobrze bawić jednak częściej towarzyszy mu pewna melancholia. O dziwo ten delikatny znak potrafi mieć duże osiągnięcia w pracy. Uroda partnerki ma dla niego drugorzędne znaczenie ważniejsze jest tzw. „porozumienie dusz”. Jest średnio wiernym partnerem i może mieć skłonność do uzależnień.

Sposób na Ryby – nie bądź zbyt krzykliwa, interesuj się sprawami duchowymi.

Dla kogo tak – partnerką równie delikatną będzie Waga. Ryby dobrze dogadują się również ze Strzelcami. Dziwna to spraw gdyż Strzelec nie grzeszy taktem, ale tym co ich łączy jest zainteresowanie dla spraw duchowych.

Dla kogo nie – Baran jest dla Ryb zbyt gruboskórny, Koziorożec z kolei zbyt mało wrażliwy.

Sławne Ryby – Bruce Willis


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.