Heart_4

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Astrologiczne biuro matrymonialne dla Koziorożca

Koziorożec – to partner wymagający i trudny. Małomówny i skryty nigdy nie wiadomo co naprawdę myśli. Praktyczny do bólu za najważniejszą zaletę partnerki uważa jej zaradność. Pomimo, że fascynują go kobiety przebojowe i popularne rzadko ma odwagę podejść do nich. Poderwać a nawet zaprowadzić do ołtarza może go ta która sama przejmie inicjatywę pod warunkiem, że Koziorożec uzna, że mu się to opłaca. Koziorożec to mężczyzna, który ceni sobie wierność i trzymanie się zasad. Jest bardzo odpowiedzialnym partnerem, któremu nie trzeba przypominać o obowiązkach. Nie ma szczególnych wymagań seksualnych gdyż pod tym względem tak jak i pod każdym innym jest tradycjonalistą. Inteligencja i wygląd partnerki jest dla niego sprawa drugorzędną liczy się to czy radzi sobie w życiu.

Sposób na Koziorożca – przejmij inicjatywę, znajdź dobrą prace, jeśli masz te szczęście i pochodzisz z zamożnej rodziny nie musisz się martwić, Koziorożec na pewno się Tobą zainteresuje

Dla kogo tak – praktyczna i poukładana Panna jest dla Koziorożca kimś odpowiednim, z kolei Lew doda mu prestiżu o którym skrycie marzy.

Dla kogo nie – Strzelec pojmuje świat zupełnie inaczej niż Koziorożec. Małe szanse na udany związek ma również z Bliźniętami, która dla Koziorożca są zbyt beztroskie.

Sławny Koziorożec – Jude Law


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.