Heart_4

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Astrologiczne biuro matrymonialne dla Wagi

Waga – to łatwiejszy partner niż Panna. Delikatny, czuły i taktowny. W ogóle nie jest agresywny a wszelkie rozbieżności z partnerką stara się wyjaśnić w drodze rozmowy. Elegancki i zadbany Pan Waga umie się znaleźć w każdej sytuacji. Z pewnością oczaruje rodziców i znajomych swej wybranki. To mężczyzna, który doskonalę czuje się w towarzystwie kobiet co w niektórych sytuacjach może być wadą. Partnerem jest raczej wiernym choć ma pewną skłonność do flirtowania. Najważniejsza jest dla niego rodzina, którą sam założy gdyż z własną często nie żyje najlepiej. Inteligentny i oczytany jest idealnym partnerem do rozmów gdyż interesuje się tym co myśli jego wybranka. Zwraca uwagę zarówno na urodę jak i inteligencje partnerki oraz na to jaki ma gust.

Sposób na Wagę – bądź elegancka i zadbana, panuj nad nerwami, interesuj się modą.

Dla kogo tak – Waga dogada się niemal z każdym ze znaków ale najbardziej interesująca dla niego może być Pani Bliźniak, gdyż mają podobne temperamenty oraz Ryby ze względu na podobną delikatność.

Dla kogo nie – brak taktu Strzelca może razić Wagę, podobnie jak zbytnia nachalność Skorpiona.

Sławna Waga – Matt Damon


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.