Heart_4

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Numerologia

 

Cztery kluczowe liczby w życiu

Kluczowe a więc najważniejsze liczby w numerologii to: liczba osobowości, liczba przeznaczenia, liczba serca i liczba ekspresji. To one wyznaczają wszystkie aspekty naszego charakteru i losu.

 

Liczba osobowości

Liczba ta obliczana jest na podstawie imienia i nazwiska. Wskazuje nasz obecny charakter, jego mocne i słabe strony oraz zdolności . Jest to liczba celu, naszego przeznaczenia. Ukazuje nam nasze poczynania : w stosunku do innych ludzi, jak radzimy sobie ze zmianami, podejmowaniem decyzji.


Liczba przeznaczenia ( urodzenia)

Liczba ta wyliczana jest na podstawie daty urodzenia i nie mamy możliwości jej zmienić. Liczba przedstawia nam drogę naszego życia, ukazuje zdarzenia, doświadczenia i wyzwania z jakimi będziemy musieli się zmierzyć. Dzięki niej poznamy prawdziwe powołanie i wrodzony potencjał.

 

Liczba serca

Liczba wyznaczana jest na podstawie samogłosek występujących w imieniu i nazwisku. To liczba naszej duszy lub inaczej potrzeby naszego serca, ujawnia nawet najbardziej ukryte uczucia, pragnienia i fantazje.

 

Liczba ekspresji

Liczba wyliczana jest na podstawie spółgłosek występujących w imieniu i nazwisku. Ukazuje nasz obraz w świecie zewnętrznym. Czasem ujawnia ona nową stronę osobowości .


Obliczanie liczby osobowości

Do obliczenia liczby osobowości wybieramy to imię i nazwisko, pod którymi jesteśmy powszechnie znani, lub takie, pod którym chcielibyśmy być znani. Czasem się zdarza, że osoba niezadowolona ze swojego imienia woli posługiwać się innym imieniem lub przydomkiem i właśnie jego używaj w obliczeniach. Być może podświadomie zmieniliśmy je, żeby zmienić nasze życie a tym samym być innym człowiekiem dla otaczających nas ludzi. Możemy dokonać obliczeń liczby osobowości dla imienia nadanego po urodzeniu i imienia zmienionego i porównać wyniki.

- Do obliczenia liczby osobowości stosujemy system pitagorejski.
- Należy sprawdzić w kolumnach liter, która litera twojego imienia i nazwiska odpowiada poszczególnym liczbom.
- Następnie dodaj je.
- Końcowy wynik zredukuj do pojedynczej cyfry od 1 do 9 .
- Np. nazywasz się EWA NOWAK
- E = 5; W = 5; A = 1; N = 5; 0 = 6; W = 5; A = 1; K = 2
- Dodaj wartości liczb imienia 5+5+1= 11
- Dodaj wartości liczb nazwiska 5+6+5+1+2= 19
- Dodaj liczbę imienia do liczby nazwiska 1+1+1+9= 12
- Zredukuj liczbę do cyfry pojedynczej: 1+2= 3
- Liczba osobowości Ewy Nowak wynosi 3.


Pitagorejski kod alfabetu
Do każdej cyfry przyporządkowane są odpowiednie litery z alfabetu. Oto one:
1. – A; J; S
2. – B; K; T
3. – C; I; U
4. – D; M; V
5. – E; N; W
6. – F; O; X
7. – G; P; Y
8. – H; Q; Z
9. – I; R


Obliczanie liczby przeznaczenia

Obliczana jest z daty urodzenia i nie możemy jej zmienić, im bardziej staramy się walczyć z jej energią wibracyjną, tym więcej przeszkód nas czeka na drodze życia. Aby nasza droga życia była zgodna z naszymi oczekiwaniami, jest wyrażenie konotacji tej nabytej liczby poprzez swój sposób życia, związki z ludźmi i pracę.

- Liczba przeznaczenia jest łatwa do obliczenia. Zapisz swoja datę urodzenia w formie poszczególnych cyfr.
- Dodaj je do siebie.
- Wynik zredukuj do liczby jednocyfrowej.


Obliczanie liczby serca i ekspresji
- Wypisz samogłoski swego imienia i nazwiska.
-  Wypisz spółgłoski swego imienia i nazwiska.
- Dodaj do siebie cyfry odpowiadające samogłoskom imienia i nazwiska i zredukuj do cyfry pojedynczej – w ten sposób obliczysz liczbę serca.
- Dodaj do siebie cyfry odpowiadające spółgłoskom imienia i nazwiska i zredukuj do liczby pojedynczej – w ten sposób obliczysz liczbę ekspresji.
- Aby sprawdzić czy dobrze dokonałeś obliczeń dodaj do siebie liczbę serca i ekspresji, wynik powinien odpowiadać liczbie osobowości.
- Pamiętaj, ze według pitagorejskiego kodu alfabetu polska samogłoska „y” jest uważna za spółgłoskę.
 


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.