Ania

Ania

teraz niedostępny
Ania

Kochani mam na imię Ania jestem wróżką oraz jasnowidzem.

 Wróżeniem z kart zawodowo zajmuję się od ponad 20 lat.

Sprawdzam podłączenia energetyczne. Pomagam w oczyszczaniu ze złych wibracji i wampiryzmów energetycznych oraz obciążeń pokoleniowych. Pomagam w miłości, w biznesie, w pracy oraz na wielu poziomach życia.

 

Posługując się swoim darem mogę otworzyć przed Tobą i pomóc Tobie w dokonaniu właściwego wyboru by poczuć spokój, szczęście oraz stan harmonii na poziomie ciała ducha i umysłu.

 Oferuję profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

W prognozowaniu posługuję się kartami Tarota, Wyroczni losu, Szkatułki szczęścia, kartami Miłości oraz Klasycznymi, Lenormand Runami itd.

Sprawdzam biopole i podłączenia energetyczne.

Pomagam w pytaniach dotyczących duszy, rodziny, miłości, w biznesie, w pracy oraz na wielu poziomach życia.

Pracuję z energiami wspieram się pracą z  Aniołami które nieustannie nam pomagają i wspierają nas na każdym kroku oraz niosą pomoc w odnalezieniu, przyciągnięciu i wzmocnieniu miłości, szczęścia, sukcesu finansowego i spełnienia.

 

Zapewniam dyskrecję i anonimowość.   

Kochani nie odpowiadam na pytania dotyczące: Koronawirusa i ciąży ponieważ jest to temat do konsultacji z lekarzem oraz nie odpowiadam na pytania dotyczące śmierci oraz osób nieżyjących.

 Pisząc do mnie proszę o podanie imienia oraz daty urodzenia swojej i osoby o która pytacie, abym mogła dokonać dokładnej analizy kart. Robię oczyszczanie energetyczne ludzi i pomieszczeń oraz uzdrawiam relacje w związkach. 

 

Serdecznie zapraszam Wróżka Ania

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Metody: Sennik, Runy, Tarot, Karty Klasyczne, Karty Lenormand, Karty Cygańskie, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie, Biała Magia, Numerologia, Talizmany, Kojarzenie Par, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Jakie kolory ją/ jego uwiodą?, Miłosne talizmany

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
Kochani w dnich od 20- 29.05
Wtorek
będę na urlopie.
Środa
Po zalogowaniu
Czwartek
Po zalogowaniu
Piątek
Po zalogowaniu
Sobota
Po zalogowaniu
Niedziela
Po zalogowaniu

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.