Pomocnik
Sugestia

PROFIL

Ania
teraz niedostępny

Ania

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 55790

Średnia ocen: 4.9
(0)
Ilość rozmów na chacie

(70)
Ilość rozmów przez email

(3237)
Ilość rozmów przez smschat

(225)
Ilość rozmów przez telefon

(486)
Ilość rozmów przez 700

(362)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Ania

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail callback
Kategorie: Sennik, Runy, Tarot, Karty Klasyczne, Karty Lenormand, Karty Cygańskie, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Biała Magia, Numerologia, Talizmany, Kojarzenie Par, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Miłosne talizmany

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Ania

Kochani mam na imię Ania jestem wróżką oraz jasnowidzem.

 Wróżeniem z kart zawodowo zajmuję się od ponad 20 lat.

Sprawdzam podłączenia energetyczne. Pomagam w oczyszczaniu ze złych wibracji i wampiryzmów energetycznych oraz obciążeń pokoleniowych. Pomagam w miłości, w biznesie, w pracy oraz na wielu poziomach życia.

 

Posługując się swoim darem mogę otworzyć przed Tobą i pomóc Tobie w dokonaniu właściwego wyboru by poczuć spokój, szczęście oraz stan harmonii na poziomie ciała ducha i umysłu.

 

 Oferuję profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

W prognozowaniu posługuję się kartami Tarota, Wyroczni losu, Szkatułki szczęścia, kartami Miłości oraz Klasycznymi, Lenormand Runami itd.

Sprawdzam biopole i podłączenia energetyczne.

Pomagam w pytaniach dotyczących duszy, rodziny, miłości, w biznesie, w pracy oraz na wielu poziomach życia.

 

Pracuję z energiami wspieram się pracą z  Aniołami które nieustannie nam pomagają i wspierają nas na każdym kroku oraz niosą pomoc w odnalezieniu, przyciągnięciu i wzmocnieniu miłości, szczęścia, sukcesu finansowego i spełnienia.


 

          Zapewniam dyskrecję i anonimowość.   

Kochani nie odpowiadam na pytania dotyczące: Koronawirusa i ciąży ponieważ jest to temat do konsultacji z lekarzem oraz nie odpowiadam na pytania dotyczące śmierci oraz osób nieżyjących.

 Pisząc do mnie proszę o podanie imienia oraz daty urodzenia swojej i osoby o która pytacie, abym mogła dokonać dokładnej analizy kart. Robię oczyszczanie energetyczne ludzi i pomieszczeń oraz uzdrawiam relacje w związkach. 

 

                                                                                     Serdecznie zapraszam Wróżka Ania

 

 

 


OPINIE:

(2020-05-30 17:16:18) 5
Jasna ocena sytuacji i trafiona w punkt. Pomogła mi Pani :)
(2020-05-18 19:37:02) 5
Dziękuję wróżba się sprawdziła.Jestem wdzięczna za udzieloną mi pomoc - będę wracała.
(2020-05-13 13:51:44) 5
Polecam bardzo serdecznie.
(2020-05-04 17:09:06) 5
Dziękuję Pani Aniu za cierpliwość i tyle ciepła oraz miłości jaką Pani wkłada w pomaganie inny ludziom.Jestem bardzo wdzięczna za okazałą pomoc ❤️❤️❤️
(2020-05-01 15:56:48) 5
Bardzo dobra wróżka, oceniam z perspektywy czasu, prognozowana przyszłość sprawdziła się, a nawet ta, która była dla mnie absurdem, a jednak.Wróżka bardzo dobrze doradza i ostrzega, konkretna, radzę się kiedy nie jestem czegoś pewna i wychodzę na tym na plus.Pozdrawiam i polecam spróbować...
(2020-04-13 15:22:51) 5
Bardzo dobra wróżka. Doradza i ostrzega a przy tym jest konkretna.Dzwonię kiedy nie jestem czegoś pewna i wychodzę na tym na duży plus. Pozdrawiam i polecam spróbować ja na pewno będę wracała.
(2020-04-08 11:44:46) 5
Bardzo ciepły i przyjemny kontakt. Dużo dobrej energii dzięki której poprawia się samopoczucie. Wróżby konsekwentnie się sprawdzają z ogromną precyzją i szczegółowością.Jestem wdzięczna za pomoc ❤️
(2020-02-26 21:03:02) 5
polecam :)
(2020-02-10 17:38:27) 5
Pani Aniu dziękuję odzyskałam portfel.Bardzo Pani dziękuję gdyby nie Pani popadłabym w rozpacz a tymczasem przewidziała pani co wydarzy się i tak się stało.Dziękuję.Polecam w 100% .
(2020-01-25 16:07:02) 5
Pani Aniu jestem wdzięczna za dzisiejszą rozmowę... Pierwszy raz od wielu tygodni poczułam spokój... Co do sprawdzalności wypowiem się za jakiś czas, ale jedno jest pewne podziałała Pani jak balsam dla duszy a tego bardzo potrzebowałam... Wdzięczna

Grafik:

Poniedziałek:
Po zalogowaniu
Wtorek:
Po zalogowaniu
Środa:
Po zalogowaniu
Czwartek:
Po zalogowaniu
Piątek:
Po zalogowaniu
Sobota:
Po zalogowaniu
Niedziela:
Po zalogowaniux Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.