Ceres

Ceres

urlop do 2022-06-30
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI
2 Rozmów na chat
2 Zrelizowanych e-maili
56 Odpowiedzi na SMS
10 Rozmów przez telefon
7 Rozmów przez 708
87 Dni na portalu
Ostatnio
online
898 Wyświetleń profilu
Ceres

Witaj w moim świecie. Jestem tutaj głównie dla osób samotnych. Czujesz się zagubiona/-ny ? Nikt nie może Ci pomóc?  A może czeka Cię ważna decyzja. Przytłacza Cię świat.NIe wiesz dokąd iść? Nie rozumiesz czemu twój związek się rozpada. Nie wiesz czy teraz zmienić pracę? Odpowiem na prawie każde pytanie. 

Pisz, dzwoń. W miarę swoich umiejętności postaram się pomóc.

Jestem jasnoczuciowcem. Moim głównym narzędziem jest jasnoczucie. Do przekazu wykorzystuje karty tarota i rysunek. Korzystam też z kart Lenormand, zdjęcia dłoni oraz z kosmogramów (horoskopów) oraz wielu innych sposobów, które dobieram w zależności od potrzeb osoby, którą wspieram. 

Duchowość jest obecna w moim życiu od dawna. Choć nie zawsze uświadomiona. Ułatwiała mi życie i utrudniała zarazem. Nie chciałam zajmować się tym zawodowo. Jednak wszechświat zadecydował za mnie. Tak więc jestem. Chcę spróbować.

Moja wiedza jest też udokumnetowana. Posiadam dyplom ukończenia szkoły psychotronicznej (o specjalizacji Doradca Życiowy) w Krakowie oraz studia pedagogiki specjalnej (zakres wiedzy z psychologii klinicznej oraz pedagogiki specjalnej).  I stale się kształcę w tym kierunku. Duchowość, ezoteryka to moja pasja.

Nie jest mi obce zwykłe życie. Radości i smutki. I jestem ostatnią osobą, która będzie Cię oceniać z góry.. Mocno stąpam po ziemi.

W związku z moim darem czuję wszystko bardzo intensywnie tak więc każda sprawa jest dla mnie ważna. Ale zdarzyć się może że nie będzie między nami tzw. chemii. To Wszechświat decyduje kogo mamy spotkać i w którym czasie. Tak więc do zobaczenia.

Zapraszam do kontaktu. 

Pozdrawiam Ceres

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Metody: Runy, Tarot, Astrologia - horoskop, Karty Lenormand, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie, Reiki

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
9-20
Wtorek
9-20
Środa
9-20
Czwartek
9-20
Piątek
9-20
Sobota
10-20
Niedziela
10-20

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.