Heart_4
Hauk

Hauk

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 1830

Średnia ocen: 0

0 Rozmów na chat
5 Zrelizowanych e-maili
0 Odpowiedzi na SMS
14 Rozmów przez telefon
27 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Hauk

 
Hauk

Witam na moim profilu.

Mój szósty zmysł trenowałam od dzieciństwa. Np. odgadujac z zamkniętymi oczami kolory przedmiotów, leżących na stole. Lub błyskawicznie  znajdując rzeczy, na których mi w danej chwili zależało. Także próbując przewidywać, co jest napisane na następnej stronie pierwszy raz oglądanej gazety.

Zaczęłam wróźyć w 2007 r., jeszcze przed 30 - tką .Na początku wróżyłam z Run.Ponieważ jestem zafascynowana historią Skandynawii. Obecnie w przewidywaniu przyszłości posługuję się  szóstym zmysłem,  kartami cygańskimi i wskazaniami wahadła. Dzięki dziedziczeniu  po Prababce z Ukrainy wiedźmich i /lub szamańskich talentów (jasnowidzenie, dar prekognicji i widzenie - też w snach - duchów), mam dobry kontakt z wyroczniami , a więc moje wróżby są właściwie zawsze bardzo trafne.Piszę tak,ponieważ jestem świadoma swoich możliwości.Jeśli komuś nie mogę wywróżyć przyszłości, informuję o tym.Po prostu czasem jeszcze nie pora na wróżbę dla danej osoby . Cały czas się rozwijam i utrwalam umiejętności. Zapracowałam tym na wyróżnienia biznesowe dla mojej prywatnej praktyki.Także na to, że wróżą sobie u mnie znane osoby . Moją Klientką była dziennikarka i publicystka bardzo znanej stacji. TV. Jako Wróżka Anna byłam widoczna w "okienku" przy osobie prowadzącej program "Moc Magii" TVN i TVN 7 w 2017 i 2018 r. Pseudonim, pod którym tu występuję, wskazało mi moje wahadło.  Redaktor pisma "Wróżka" nazwała mnie "Królową Kamieni" , ponieważ to dzięki wróżbom z moich półszlachetnych kamyczków zaliczałam testy trafności. I długo wróżyłam tylko z nich. A do wróżb z Run właśnie wracam. Są mi nadal bardzo bliskie. 

 Współpracuję z tym portalem, aby moi stali i nowi klienci mieli ze mną sprawniejszy kontakt.  Nie znajdziecie mnie Państwo na żadnym innym portalu.

Być może po moich przodkach z Wielkiego Stepu mam dar uzdrawiania . A więc oferuję też terapię jajem - na którą mam dyplom - oraz autorskie "złote bańki" , służące ochronie przed niskimi wibracjami. Pomogłam tym wielu osobom. Dzięki mojemu zaangażowaniu efekty tych technik są wręcz spektakularne . To kawał porządnej Magii. Z głębi serca chcę się tym dzielić także z Klientami  "Wróżby Online". 

Dziękuję za uwagę i zapraszam do skorzystania z moich usług . Hauk

Grafik:

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Na e-maile odpiszę nawet poza dyżurem.
Piątek
.
Sobota
Niedziela

Pozostałe usługi eksperta: e-mail
Kategorie: Runy, Karty Cygańskie, Wahadełko, Jasnowidzenie, Biała Magia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Praca, Biznes, Finanse, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.