Heart_5
Hauk

Hauk

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 2379

Średnia ocen: 0

0 Rozmów na chat
6 Zrelizowanych e-maili
0 Odpowiedzi na SMS
17 Rozmów przez telefon
28 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Hauk

 
Hauk

Witam na moim profilu,

Mój szósty zmysł trenowałam od dzieciństwa np. odgadujac z zamkniętymi oczami kolory przedmiotów, leżących na stole lub błyskawicznie  znajdując rzeczy, na których mi w danej chwili zależało. Także próbując przewidywać, co jest napisane na następnej stronie pierwszy raz oglądanej gazety.

Zaczęłam wróżyć w 2007 r., jeszcze przed 30 - tką. Na początku wróżyłam z Run. Ponieważ jestem zafascynowana historią Skandynawii. Obecnie w przewidywaniu przyszłości posługuję się  szóstym zmysłem, kartami cygańskimi i wskazaniami wahadła. Dzięki dziedziczeniu po Prababce z Ukrainy wiedźmich i /lub szamańskich talentów (jasnowidzenie, dar prekognicji i widzenie - też w snach - duchów), mam dobry kontakt z wyroczniami, a więc moje wróżby są właściwie zawsze bardzo trafne. Piszę tak, ponieważ jestem świadoma swoich możliwości. Jeśli komuś nie mogę wywróżyć przyszłości, informuję o tym. Po prostu czasem jeszcze nie pora na wróżbę dla danej osoby.Są też sytuacje "w drugą stronę" ,czyli wróżba trafnością aż zwala z nóg,ale danej osobie się nie podoba,bo niby "nie trafiona" ,a się okazuje ,że ostrzega,wybiega w przyszłość i pokazuje to ,czego ktoś mi nie mówił ,bądź do czego  nie chciał się przyznać przed samym sobą.Ta Wiedza,to wynik tego,że  cały czas się rozwijam i utrwalam umiejętności. Zapracowałam tym na wyróżnienia biznesowe dla mojej prywatnej praktyki. Także na to, że wróżą sobie u mnie znane osoby. Moją Klientką była dziennikarka i publicystka bardzo znanej stacji TV. Jako Wróżka Anna byłam widoczna w "okienku" przy osobie prowadzącej program "Moc Magii" TVN i TVN 7 w 2017 i 2018 r. Pseudonim, pod którym tu występuję, wskazało mi moje wahadło. Redaktor pisma "Wróżka" nazwała mnie "Królową Kamieni", ponieważ to dzięki wróżbom z moich półszlachetnych kamyczków zaliczałam testy trafności. I długo wróżyłam tylko z nich.Po tym jak przestałam "czuć" runy. Kamyki stosuję do wskazań "zielonego", bądź "czerwonego światła" dla planów, związków.Dodatkowo stosuję podobną, starożytną, prostą wróżbę afrykańską, wskazującą powodzenie lub jego brak w podejmowaniu nowych przedsięwzięć.W bardzo odległych czasach stosowano wyłącznie takie proste metody wróżenia jak właśnie kamienie ,kości, wodę ,ogień. Bardziej skomplikowane nie były potrzebne osobom,które same potrafiły ocenić sytuację,bez pomocy jakichkolwiek gotowych obrazów i opisów. I ja właśnie jestem kimś takim.W zasadzie nigdy nie potrzebowałam kart .

Współpracuję z tym portalem, aby moi stali i nowi klienci mieli ze mną sprawniejszy kontakt. Nie znajdziecie mnie Państwo na żadnym innym portalu.

Być może po moich przodkach z Wielkiego Stepu mam dar uzdrawiania. A więc oferuję też oczyszczanie jajem oraz autorskie "złote bańki", służące ochronie przed niskimi wibracjami. Pomogłam tym wielu osobom. Dzięki mojemu zaangażowaniu efekty tych technik są wręcz spektakularne. To kawał porządnej Magii. Z głębi serca chcę się tym dzielić także z Klientami  "Wróżby Online". Nie rzucam klątw nawet na czyichś wrogów. To nieprofesjonalne i szkodliwe nawet dla "zleceniodawcy". 

Dyplomy z kursów: "Terapia jajem" - oczyszczanie. "Biomasaż Bioenergetyczny" - praca z Energią, bhp. "Radiestezja - kurs podstawowy" - praca z wahadłem. Kursy zorganizowane przez Centrum Szkoleniowe "Kosmo Bio" w Katowicach. W trenowaniu szóstego zmysłu nie pomagałam sobie żadnym kursem.

Dziękuję za uwagę i zapraszam do skorzystania z moich usług.

Hauk

Grafik:

Poniedziałek
Jeśli nie jestem dostępna na
Wtorek
infolinii,można do mnie pisać
Środa
e-maile przez portal.Dla których
Czwartek
specjalnie się zaloguję i na nie
Piątek
odpowiem tego samego dnia.
Sobota
Niedziela

Pozostałe usługi eksperta: e-mail
Kategorie: Karty Cygańskie, Wahadełko, Jasnowidzenie, Biała Magia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Praca, Biznes, Finanse, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.